Onkyo TX-RZ50

Kód: 29738
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Onkyo
36 990 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

 + SPIČKOVÝ HDMI 8K KABEL ZNAČKY AUDIOQUEST  ZDARMA JAKO DÁREK NAVÍC!!

9,2kanálový AV přijímač s certifikací THX
TX-RZ50 poskytuje obrovský výkon na vyžádání, aby zvýraznil každou nuanci hudby, filmů a her, které máte rádi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Režim optimalizace Klipsch
Režim Klipsch Optimize Mode vám umožní snadno integrovat reproduktory Klipsch Reference a Reference Premiere s AV přijímačem Onkyo. Společnosti Klipsch a Onkyo se spojily, aby implementovaly přesné hodnoty crossoveru pro specifické nové reproduktory Reference Premiere. Nyní můžete jednoduše vybrat model reproduktorů, které budete používat pro každý jednotlivý kanál, a optimalizované nastavení crossoveru se automaticky použije.

Klipsch Optimized With RP 8060 FA II RP 504 C II Onkyo TX NX6100 DESKTOP

 

Vynechání místnosti z rovnice
Nejmodernější technologie Dirac Live Room Correction uvolní plný potenciál vašich reproduktorů a zlepší zvukový výkon v celém frekvenčním pásmu bez nutnosti dalšího vylepšování. Dirac Live automaticky kalibruje zvuk ve vaší místnosti buď pomocí smartphonu a přiloženého kabelového mikrofonu, nebo prakticky bezdrátově pomocí aplikace Dirac Live PC nebo MacOS* a mikrofonu USB třetí strany (není součástí balení). Nyní získáte přesnější měření polohy prostorového zvukového systému, které bude přesnější a vyváženější a poskytne lepší výsledek díky zvýšení horní hranice doby zpoždění z 20 na 50 milisekund

11.2-Channel Processing

The TX-RZ50 features up to 11.2 channel processing and pre-outs for 7.2.4 system layouts, making it an ideal choice for your premium home theater setup.

Onkyo TX RZ50 and Klipsch RP8000 F RP504 C RP502 S Upscale Home

HDMI 2.1 s rozlišením 8K
HDMI® 2.1 je nejnovější aktualizací specifikace HDMI® a podporuje eARC, řadu vyšších rozlišení videa a obnovovacích frekvencí včetně 8K60 a 4K120 a dynamické formáty HDR. Rozlišení 8K přináší mimořádně působivý zážitek ze sledování s dvojnásobným horizontálním a vertikálním rozlišením oproti rozlišení 4K a čtyřnásobným počtem pixelů; v kombinaci s obnovovací frekvencí 60 Hz umožňuje plynulé a ostré sledování obsahu s vysokou rychlostí. HDMI 2.1 s 8K a eARC zajistí, že váš systém bude připraven na nejjasnější a nejčistší obraz, který je k dispozici nyní i v budoucnu.

 

 

DOKONALÝ HERNÍ ZÁŽITEK V ROZLIŠENÍ 4K
Díky rozlišení 4K/120 je obraz v rozlišení UHD s velmi rychlým pohybem ostrý jako břitva a sportovní přenosy, akční filmy a výkonné hry z toho mají výrazný prospěch. TX-RZ50 podporuje vyšší výkon streamovacích zařízení, jako je nejnovější Apple TV.

 

DISKRÉTNÍ PŘEPÍNÁNÍ HDMI V ZÓNĚ 2
Nastavte si různé možnosti zábavy v Ultra High-Definition s rozlišením až 8K60* ve dvou různých místnostech z vašeho receiveru Onkyo. Sledujte film v domácím kině, zatímco děti budou sledovat pohádky v dětském pokoji*.

*8K60 platí pouze pro zónu 1/Zóna 2 vytvoří rozlišení 4K120 pouze při použití dvou samostatných zdrojů HDMI.

 

CERTIFIKOVÁNO THX
V roce 1993 se společnost Onkyo stala první značkou spotřební elektroniky pro domácí kino, která získala certifikát THX. Provedla doslova tisíce testů, než získala logo THX-certifikace: bez ohledu na to, jaký vstup je použit, bez ohledu na to, jaká je kombinace mnoha vestavěných funkcí pro AVR, předzesilovač nebo zesilovač, nesmí být ke zdrojovému materiálu absolutně nic přidáno, nic odebráno. TX-RZ50 nabízí čtyři různé režimy poslechu THX: kino, hraní her, hudba a prostorový poslech EX.

 

REŽIM IMAX ENHANCED
V roce 1993 se společnost Onkyo stala první značkou spotřební elektroniky pro domácí kino, která získala certifikát THX. Provedla doslova tisíce testů, než získala logo THX-certifikace: bez ohledu na to, jaký vstup je použit, bez ohledu na to, jaká je kombinace mnoha vestavěných funkcí pro AVR, předzesilovač nebo zesilovač, nesmí být ke zdrojovému materiálu absolutně nic přidáno, nic odebráno. TX-RZ50 nabízí čtyři různé režimy poslechu THX: kino, hraní her, hudba a prostorový poslech EX.

 

VESTAVĚNÉ VÍCEZÓNOVÉ STREAMOVÁNÍ A HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ
9.2kanálový AV receiver Onkyo TX-RZ50 s certifikací THX® se snadno integruje do vašeho stávajícího ekosystému Smart Home, včetně Apple Airplay, Alexa, aplikací Google a dalších. Získáte vysoce výkonné a kompatibilní síťové zařízení, které může streamovat vaše oblíbené skladby kamkoli ve vaší domácnosti s rozlišením až 8K60.

 

FUNGUJE S CERTIFIKOVANÝM SYSTÉMEM SONOS
Tento receiver Onkyo se může připojit k vašemu stávajícímu systému domácího ozvučení Sonos nebo se stát začátkem nového, stačí jej spárovat s portem Sonos* Tento AVR s certifikací Works With Sonos nabízí nejlepší propojení s ekosystémem Sonos ve své třídě, probuzení, změnu vstupů a přehrávání při požadované hlasitosti pomocí funkce Sonos Volume-Pass Through z aplikace Sonos*. TX-RZ50 může pracovat až se třemi porty Sonos - jeden pro každou ze tří nezávislých zón - každá přehrává zcela jinou streamovací službu z rádia Sonos.

 

VESTAVĚNÉ STREAMOVACÍ SLUŽBY
Přístup ke službám Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn a Pandora® je integrován v systému. K vyhledávání a přehrávání hudby používejte specializované aplikace (pokud jsou k dispozici) nebo bezplatnou aplikaci Onkyo Control App pro zařízení Apple a Android.

 

OBOUSMĚRNÁ BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE BLUETOOTH
Tento AVR Onkyo dokáže odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte zvuk přehrávaný přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD včetně 24bitového zvuku přes aptX HD. Vylepšené možnosti přenosu dat nejnovější generace Bluetooth zajišťují čistou a spolehlivou reprodukci zvuku, takže uslyšíte své oblíbené skladby přesně tak, jak je zamýšlel nahrávací technik.

 

PŘIPRAVENO PRO DTS PLAY-FI
DTS Play-Fi vám umožňuje poslouchat vysoce kvalitní hudbu z připojených online služeb, síťových mediálních serverů a knihovny vašeho zařízení přes Wi-Fi® do libovolného počtu kompatibilních produktů pomocí aplikace Onkyo Music Control App pro iPad, iPhone a smartphony/tablety se systémem Android. DTS Play-Fi dokáže synchronizovat hudbu v každé místnosti. Každý člen vaší rodiny může používat své vlastní zařízení k poslechu hudby v místnosti nebo skupině místností. DTS Play-Fi vám umožňuje vytvořit komplexní ekosystém pro více místností, který uspokojí prakticky všechny potřeby.

 

Technické parametry : 

FunkceObousměrný Bluetooth(aptX HD) ,Wi-Fi, DTS Play-Fi, Chromecast, AirPlay, Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn, Sonos, FlareConnect, 8K UHD, upscaling:1080p to 4K, HDR10, HDR10+, a Dolby Vision, 3D, Advanced Music Optimizer, FM/DAB+ tuner
Počet kanálů9.2 (11.2-ch a pre-outs 7.2.4 layouts), Dolby Atmos® and DTS:X® playback (5.2.4-ch)
Formát dekódováníDolby Atmos, DTS:X, THX Certified, IMAX® Enhanced certifikace, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X, Dolby Surround, DTS Neural:X
Podporované formátyMP3, WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC, ALAC, DSD; Bluetooth kodeky: AAC, SBC, aptX, aptX HD
Výkon250W/k/6Ω
Hi-Res AudioHi-Res Audio DSD 5.6 MHz/2.8 MHz, 192 kHz/24-bit
KonektoryHDMI (7IN(1 front), 2OUT (Main Out [eARC], Sub/Zone 2 Out), 1x component video vstup, 2x composite video vstup, 1x optický vstup, 1 x digitální coax.vstup, 6x analog. audio vstup, 3.5 mm mini-stereo analog vstup (front), 2x subwoofer výstup,
Automatická kalibrace reproduktorůAno, korekce zvuku v místnosti prostřednictvím Dirac Live
Rozměry, hmotnost435 x 201,5 x 379,5 mm, 14 kg
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora 4.9.2023 16:51
Dobrý den. Nikde se nepíše o dekodéru DTS Virtual:X a proto bych se chtěl zeptat, jestli tam je. Děkuji.