Doručování objednávek probíhá bez omezení.

O nás

Moje společnost působí na trhu od roku 2001 a jejím prvotním impulsem pro vznik byla zejména má velká záliba v hudbě, která ovšem musí být produkována přes kvalitní techniku. Jelikož jsem zjistil, že mám v sobě také potenciál obchodníka, začal jsem si budovat vztahy s klienty, kteří žádají kvalitu, servis a profesionální přístup při svém rozhodnutí o nákupu zboží. Mou velkou radostí je vždy zpětná vazba spokojeného zákazníka. 

Ve spolupráci s mým týmem se zabýváme nejen prodejem a instalací audiovizuální techniky, ale také nabízíme širokou škálu příslušenství. Velký důraz klademe na kvalitu zboží, která zaručuje dokonalost zvuku i obrazu. Z tohoto důvodu jsme prodejci pouze ověřených značek jak od českých, tak zahraničních výrobců. Většinu produktů si ověřujeme a detailně testujeme. 

Naší předností je individuální přístup ke každému zákazníkovi bez předsudků s cílem uspokojit jeho přání tak, aby byl ze svého nákupu šťasten. Pro ucelenou představu o kvalitě zboží s potěšením zprostředkujeme možnost navštívit poslechové studio, kde zákazník získá veškeré potřebné informace a náš profesionální přístup mu zaručí „správný výběr“. 

o nas

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení