O nás

Moje společnost působí na trhu od roku 2001 a jejím prvotním impulsem pro vznik byla zejména má velká záliba v hudbě, která ovšem musí být produkována přes kvalitní techniku. Jelikož jsem zjistil, že mám v sobě také potenciál obchodníka, začal jsem si budovat vztahy s klienty, kteří žádají kvalitu, servis a profesionální přístup při svém rozhodnutí o nákupu zboží. Mou velkou radostí je vždy zpětná vazba spokojeného zákazníka. 

Ve spolupráci s mým týmem se zabýváme nejen prodejem a instalací audiovizuální techniky, ale také nabízíme širokou škálu příslušenství. Velký důraz klademe na kvalitu zboží, která zaručuje dokonalost zvuku i obrazu. Z tohoto důvodu jsme prodejci pouze ověřených značek jak od českých, tak zahraničních výrobců. Většinu produktů si ověřujeme a detailně testujeme. 

Naší předností je individuální přístup ke každému zákazníkovi bez předsudků s cílem uspokojit jeho přání tak, aby byl ze svého nákupu šťasten. Pro ucelenou představu o kvalitě zboží s potěšením zprostředkujeme možnost navštívit poslechové studio, kde zákazník získá veškeré potřebné informace a náš profesionální přístup mu zaručí „správný výběr“. 

o nas