Yamaha NS-SW100

Kód: 28617
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
6 990 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Subwoofer NS-SW100 disponuje 100 W výkonem a 25 cm basovým reproduktorem. Firemní pokročilé a basově výkonné funkce i technologie jsou nositeli skvělého potencionálu tohoto basového modulu.  

 

Technologie hýbou světem

Vysoce účinný se jeví technologický patent Twisted Flare Port. Je založen na inovativních zkušenostech z oblasti vývoje subwooferů. Otvor tvarově podobný nálevce s mírně zvlněným pevným okrajem (vlnovkovým) účinně rozptyluje vzduchový proud, a tak napomáhá výjimečně hladkému toku vzduchu. Tím také snižuje všechen nežádoucí hluk a šum. Další moderní novinkou je Advanced YST II (Active Servo Technology II), fungující jako element pro ty nejhlubší basy. S ním je optimalizace účinného odporu zvuku dokončena. Nic z toho by nebylo bez léta probíhajícího výzkumu, nalézání nových metod, způsobů a cest společnosti Yamaha.

 

Co je dobré znát

Kompletní frekvenční pásmo subwooferu je v rozmezí 25 až 180 Hz. Tak je smysluplně posunuta hranice akustické dokonalosti, zejména při sledování oblíbených filmových nebo zvukových produkcí. Přirozeně hlubokých tónů je najednou plný prostor, a poslech se tak dostává do zcela nové dimenze. RMS výkon dosahuje 50 W, špičkový pak až 100 W. Impedanční hodnota je 5 Ohm. Tím nejdůležitějším je 250 mm basový reproduktor kuželovitého tvaru, který je plně funkční co do obsluhy toho nejnižšího zvukového pásma.

 

Model NS-SW100

Není tajemstvím, že Yamaha dává svým produktům vždy mnohdy ne malý bonus, jenž činí produkt atraktivním a nedostižným. I tento nadupaný subwoofer plně zajišťuje basovou odezvu, co mu jen síly stačí. Neodradí ani jeho cenové ohodnocení, které plně odpovídá všem očekáváním, nárokům, výbavě a kvalitě produktu. Největší díru do světa však činí zpravidla svým neotřelým vzhledem inteligentního hudebního „spolupachatele“. Víc ze sebe už prostě dát nemůže.

 

Kvalita rovná se Yamaha

Japonská společnost Yamaha a její počátky spadají do roku 1887, kdy ji pod názvem Nippon Gakki založil pan Torakosu Yamaha. Původně se zabývala výrobou hudebních nástrojů (harmonia, piána), ale později se prosadila jako světový výrobce a vývozce motocyklů, dále výbavou pro motorové sporty, řadou elektronických přístrojů, komponentů, elementů a nových technologií. Nyní je Yamaha známá coby značka a špičkový specialista v oboru audia - hudba a zvuk je pro ni srdeční záležitostí.

 

Technické parametry : 

Velikost reproduktoru (mm) 250
Frekvenční rozsah (Hz) 25 – 180
Výkon RMS (W) 100 W (5 ohm)
Typ sestavy aktivní
Rozměry - šířka (mm) 351
Rozměry - výška (mm) 352
Rozměry - hloubka (mm) 408
Rozměry - váha (kg)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: