SVS PC-2000 Pro

Kód: 28915
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SVS
33 990 Kč
Není skladem

+ Špičkový subwooferový kabel  fy Audioquest zdarma navíc!!

Detailní informace

Detailní popis produktu


Modely 2000 Pro nahrazují nejoblíbenější subwoofery SVS všech dob, a protože nevěříme na nic menšího než na kompletní přepracování, představují obrovský výkonnostní upgrade oproti původní řadě 2000 ve všech ohledech.

Ikona inovace subwooferů SVS, válcová konstrukce skříně subwooferu PC-2000 Pro, poskytuje všechny výhody masivního subwooferu s portovaným boxem, aniž by došlo k obětování podlahové plochy. Sofistikovaný zesilovač Sledge STA-550D DSP s výkonem 550 W RMS, více než 1 500 W ve špičce, inovativní nový 12palcový měnič SVS s vysokým kmitočtem a optimalizovaný design válcové skříně s porty přebírají kontrolu nad prostorem s úžasně hlubokým a místnost vyplňujícím výkonem bez náznaku zkreslení, a to i při referenčních úrovních přehrávání.

PC-2000 Pro nabízí pohodlné ovládání a vlastní předvolby prostřednictvím aplikace pro chytré telefony SVS subwoofer DSP pro zařízení Apple, Android a Amazon ®. Aplikace SVS představuje nejpohodlnější způsob ovládání hlasitosti, přístupu k mnoha funkcím DSP a programování vlastních předvoleb pro hudbu, filmy, hry a další. Model PC-2000 Pro je ideálním řešením pro referenční basy v audiofilských hudebních systémech nebo systémech prostorového zvuku domácího kina a ve své cenové kategorii nastavuje všechna výkonnostní měřítka, přičemž překonává mnohem větší subwoofery.

 

Dechberoucí výkon a hluboké basy s přesným ovládáním a přesností.

Díky technologii z vlajkové lodi SVS řady 16-Ultra, která získala téměř všechna oborová a mediální ocenění jako nejlepší subwoofery na světě, PB-2000 Pro nabízí dechberoucí výstup a rozšíření basů, aniž by kdy byla obětována kontrola měničů nebo přesnost frekvenční odezvy. Konstrukce skříně s porty kombinuje nejdokonalejší technologii subwooferů SVS, jaká kdy byla vyvinuta, s průkopnickými inovacemi a nastavuje tak nový standard výkonu subwooferů v závislosti na ceně a velikosti skříně.

 

Zcela nový 12palcový měnič SVS s vysokým vyzařováním - basy, které se rozbuší v srdci, s jemností a vytříbeností

Přepracovaný 12palcový měnič SVS poskytuje masivní nízkofrekvenční výstup s neomylnou přesností a rychlostí přechodových dějů. Hliníková ventilovaná membrána s výjimečným poměrem tuhosti a hmotnosti a patentovaný vstřikovaný extrémně exkurzní surround zajišťují bezchybný pohyb pístu pro bezchybnou kontrolu a přesnost.


- Sestava dvojitého feritového magnetu s motorem o hmotnosti přes 15 liber generuje obrovské množství magnetů pro vytvoření extrémní exkurze reproduktoru bez ztráty kontroly. Bez námahy dosahuje rozšíření pod 20 Hz bez zkreslení.

- Lehký a tuhý hliníkový ventilovaný kužel s kompozitním vláknovým prachovým krytem vytváří SPL, které v místnosti vyvolává energii, a přitom zachovává kontrolu i při nejvyšších úrovních měniče.

- Dlouhý parabolický surround využívající patentované vstřikování umožňuje extrémní exkurzi pro basy, které můžete cítit, a zároveň zachovává dlouhou životnost měniče.

- Hliníkové prodloužení pólového dílu zlepšuje vlastnosti tepelného managementu pro výjimečný odvod tepla.

- Dvouvrstvá konstrukce kmitací cívky maximalizuje linearitu a přesnost při plné exkurzi a zároveň minimalizuje zkreslení a kompresi výkonu.


Technické parametry :

Typ Aktivní, bassreflex
Frekvenční odezva 16Hz to 290Hz +/-3dB
Výkon (RMS/MAX.) 550/1500 W
Rozměry (výška x průměr) 870 x 420 mm
Hmotnost 21.5 kg
Frekvenční odezva (uzavřený režim) 17Hz to 290Hz +/-3dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: