Advance Acoustic nyní přejmenováno na Advance Paris.

SVS PB-3000

Kód: 28924
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SVS
48 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

+ Subwooferový kabel zdarma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drtivý výstup a extrémní rozšíření nízkých frekvencí až na 16 Hz bez ztráty přesnosti a kontroly - PB-3000 je etalonem basového výkonu za každou cenu. Zcela nový 13palcový měnič SVS s vysokou výhybkou, sofistikovaný zesilovač Sledge STA-800D2 DSP s výkonem 800 W RMS, více než 2 500 W nejvyšší hodnoty a vůbec první dvouportová konstrukce kabinetu SVS zajišťují bezproblémový výstup v nejhlubších oktávách bez náznaku zkreslení. PB-3000 nabízí dva režimy ladění portů, každý s individuálními křivkami odezvy pro dosažení co nejpřesnější frekvenční odezvy v místnosti, ať už v uzavřeném nebo standardním režimu. Díky masivnímu výstupu, který sahá hluboko pod práh lidského sluchu, kde jej lze pouze cítit, uvolní PB-3000 plný dopad každého filmu, basové linky a nízkofrekvenčního efektu, aniž by došlo ke kompromisům.

PB-3000 je vybaven technologiemi z řady SVS 16-Ultra a řady 4000, které získaly téměř všechna oborová a mediální ocenění jako nejlepší subwoofery na světě, a nabízí dechberoucí výkon a extrémní rozšíření nízkých frekvencí s precizní přesností a kontrolou. Nejnovější model SVS s portovanou skříní v sobě spojuje nejdokonalejší technologii subwooferů SVS, jaká kdy byla vyvinuta, s průkopnickými inovacemi, které nastavují nový standard výkonu subwooferů.


Zcela nový 13palcový měnič SVS s vysokým zkreslením poskytuje údernou úroveň nízkofrekvenčního výstupu a zároveň zachovává jasnou rychlost přechodových jevů, protože se přesně zastavuje a rozjíždí na pětníku. Hliníkový ventilovaný kužel s výjimečným poměrem tuhosti a hmotnosti a patentovaný vstřikovaný extrémně exkurzní surround zajišťují bezchybný pohyb pístu pro přesnou kontrolu a přesnost. - Zcela nový, vůbec první 13palcový měnič SVS s vysokou exkurzí


Zesilovač Sledge STA-800D2

Zesilovač Sledge STA-800D2, který je konzervativně dimenzován na 800 W RMS a více než 2 500 W špičkového výkonu, maximalizuje plný potenciál 13palcového reproduktoru s bezproblémovým výkonem a absolutní kontrolou. Inovativní konstrukce kombinuje účinnost zesilovače třídy D se schopností přesouvat kolosální množství proudu přes plně diskrétní tranzistory MOSFET pro vynikající reálný výkon subwooferu při všech úrovních pohonu. 


Technické parametry : 

Typ Aktivní, bassreflex
Frekvenční odezva (standartní režim) 16-260 Hz ±3 dB
Výkon (RMS/MAX.) 800/2500 W
Rozměry (šířka x výška x hloubka) 470 x 550 x 660 mm
Hmotnost 37 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: