SVS PB-2000 Pro

Kód: 28912
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SVS
33 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dechberoucí výkon a hluboké rozšíření nízkých frekvencí až na 16 Hz s úžasnou přesností a detaily. PB-2000 Pro je vybaven zcela novým 12palcovým reproduktorem SVS s vysokou výhybkou a zesilovačem Sledge STA-550D s výkonem 550 W RMS a více než 1 500 W ve špičce s plně diskrétním výstupem MOSFET. O využití obrovského výkonu a zároveň o neomylné ovládání a basovou odezvu, která oživí místnost, se stará 50MHz DSP procesor Analog Devices Audio. PB-2000 Pro je také vybaven aplikací pro chytré telefony subwooferu SVS pro pohodlné ovládání hlasitosti, funkcí DSP, vlastních předvoleb a dalších funkcí.

Sofistikovaný zesilovač Sledge STA-550D DSP s výkonem 550 W RMS, více než 1 500 W ve špičce, inovativní nový 12palcový měnič SVS s vysokou výhybkou a optimalizovaná konstrukce skříně se dvěma porty ovládnou prostor úžasně hlubokým a místnost vyplňujícím výkonem bez náznaku zkreslení, a to i při referenční úrovni reprodukce.

PB-2000 Pro nabízí pohodlné ovládání a vlastní předvolby prostřednictvím aplikace pro chytré telefony SVS subwoofer DSP pro zařízení Apple, Android a Amazon ®. Aplikace SVS představuje nejpohodlnější způsob ovládání hlasitosti, přístupu k mnoha funkcím DSP a programování vlastních předvoleb pro hudbu, filmy, hry a další. Model PB-2000 Pro je ideálním řešením pro referenční basy v audiofilských hudebních systémech nebo systémech prostorového zvuku domácího kina a ve své cenové kategorii nastavuje všechna výkonnostní měřítka, přičemž překonává mnohem větší subwoofery.

Díky technologii z vlajkové lodi SVS řady 16-Ultra, která získala téměř všechna oborová a mediální ocenění jako nejlepší subwoofery na světě, nabízí PB-2000 Pro dechberoucí výkon a rozšíření, aniž by byla obětována kontrola reproduktorů nebo přesnost frekvenční odezvy. Konstrukce skříně s porty kombinuje nejdokonalejší technologii subwooferů SVS, jaká kdy byla vyvinuta, s průkopnickými inovacemi a nastavuje tak nový standard výkonu subwooferů v závislosti na ceně a velikosti skříně.

Kompletně přepracovaný 12palcový reproduktor SVS poskytuje masivní nízkofrekvenční výstup s neomylnou přesností a rychlostí přechodových dějů. Hliníková ventilovaná membrána s výjimečným poměrem tuhosti a hmotnosti a patentovaný vstřikovaný extrémně exkurzní surround zajišťují bezchybný pohyb pístu pro bezchybnou kontrolu a přesnost.

 

Přehled a vlastnosti 

  • Sestava dvojitého feritového magnetu s motorem o hmotnosti přes 15 liber generuje obrovské množství magnetů pro vytvoření extrémní exkurze reproduktoru bez ztráty kontroly. Bez námahy dosahuje rozšíření pod 20 Hz bez zkreslení.
  • Lehká a tuhá hliníková odvětrávaná membrána s kompozitním vláknovým prachovým krytem vytváří SPL, které v místnosti vyvolává energii, a přitom zachovává kontrolu i při nejvyšších úrovních měniče.
  • Dlouhý parabolický surround využívající patentované vstřikování umožňuje extrémní exkurzi pro basy, které můžete cítit, a zároveň zachovává dlouhou životnost měniče.
  • Hliníkové prodloužení pólového dílu zlepšuje vlastnosti tepelného managementu pro výjimečný odvod tepla.
  • Dvouvrstvá konstrukce kmitací cívky maximalizuje linearitu a přesnost při plné exkurzi a zároveň minimalizuje zkreslení a kompresi výkonu.
  • Vysoký proudový výstup z plně diskrétních tranzistorů MOSFET s účinností zesilovače třídy D umožňuje zesilovači Sledge STA-550D přenášet obrovské množství proudu, což umožňuje obrovský výkon s chirurgickou přesností.
  • Sofistikovaný 50Mhz Audio DSP s vysokým rozlišením Analog Devices je nejpokročilejší digitální procesor, jaký byl kdy v subwooferu použit, a udržuje přesnost a dokonalou kvalitu zvuku díky pokročilému ladění v místnosti, výkonnému ovládání DSP a dalším prvkům. Křivky frekvenční odezvy optimalizované speciálně pro model PB-2000 Pro umožňují subwooferu ovládnout místnost a zcela ji natlakovat ostrými, dunivými basy.

Technické parametry : 

Typ Aktivní, bassreflex
Frekvenční odezva 16Hz do 290Hz +/-3dB
Výkon (RMS/MAX.) 550/1500 W
Rozměry (šířka x výška x hloubka) 440 x 530 x 600 mm
Hmotnost 29.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: