SVS PB-1000 Pro

Kód: 28903
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SVS
23 490 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původní model SVS PB-1000 otřásl světem subwooferů svým bezkonkurenčním výkonem nejen v rámci své ceny. Nyní PB-1000 Pro zvedá laťku ještě výš díky většímu nízkofrekvenčnímu výkonu, hlubšímu rozšíření basů až na hrdelních 17 Hz, výkonnostně lepšímu designu skříně se dvěma porty a masivnímu vylepšení uživatelského komfortu.

Model PB-1000 Pro, který je kompletní reimaginací původního 10palcového reproduktoru, je vybaven zcela novým 12palcovým reproduktorem s vysokou výhybkou, dvěma vysoce kvalitními feritovými magnety a vnitřní architekturou motoru optimalizovanou metodou FEA pro extrémní výhybku a masivní, čistý výstup. Díky inovacím v kuželové membráně, prostorovém měniči, kmitací cívce a sestavě motoru uvolňuje tento 12palcový měnič basy, které dosud nikde jinde za tuto cenu nebyly u portovaného subwooferu slyšet.

PB-1000 Pro využívá stejnou technologii zesilovače jako vlajková řada SVS 16-Ultra a je vybaven zesilovačem Sledge STA-325D s výkonem 325 W RMS, 820 W+ a špičkovým výkonem s plně diskrétním výstupem MOSFET. O využití obrovského výkonu a zároveň o zajištění přesnosti a kontroly se stará 50MHz DSP Analog Devices Audio s křivkami frekvenční odezvy přesně vyladěnými pro PB-1000 Pro.

PB-1000 Pro je také vybaven aplikací pro chytré telefony subwooferu SVS, která představuje nejpohodlnější způsob ovládání hlasitosti, přístupu k mnoha funkcím DSP a programování vlastních předvoleb pro profily ladění jedním dotykem optimalizované pro hudbu, filmy, hry a další. Nastavte křížové frekvence, třípásmový parametrický ekvalizér, polaritu, zesílení v místnosti a další funkce, a to vše z vašeho oblíbeného místa.

Novinkou modelu PB-1000 Pro je konfigurace se dvěma porty, která umožňuje vyšší výkon s mnohem nižším zkreslením ve srovnání s původním modelem řady 1000.

 

Model PB-1000 Pro, který byl oproti předchozímu 10palcovému reproduktoru řady 1000 výrazně vylepšen, je vybaven přepracovaným 12palcovým reproduktorem s vysokou výhybkou a dvojitým feritovým motorem. Přidaná plocha, která je schopna pohybovat obrovským množstvím vzduchu s ostrou přesností, poskytuje oproti předchozímu modelu výrazné zvýšení výkonu a obsahuje řadu vylepšení.

 • Kužel z vláknového kompozitu s výjimečným poměrem tuhosti k hmotnosti generuje obrovské SPL a zároveň se s ostrou přesností rozbíhá a zastavuje na pětníku.
 • Patentovaný vstřikovaný obklopující prvek s extrémní exkurzí zajišťuje bezchybný pohyb pístu pro přesné ovládání a přesnost bez zkreslení, a to i při nejvyšších úrovních řízení.
 • Sestava motoru s dvojitým feritovým magnetem a prodlouženým hliníkovým pólem vytváří bez námahy na požádání hnací sílu pro jemné i nadměrné basové vzrušení.
 • Práškově lakovaný koš reproduktoru optimalizovaný metodou FEA zajišťuje maximální tuhost, pevnost v tahu a přenos tepelné energie.
 • Dvouvrstvá konstrukce kmitací cívky zvyšuje linearitu a věrnost při plné exkurzi a zároveň minimalizuje zkreslení a kompresi výkonu.

 

Zesilovač Sledge STA-325D, který je konzervativně dimenzován na výkon 325 W RMS a více než 820 W špičkový výkon, maximalizuje plný potenciál 12palcového reproduktoru s bezproblémovým výkonem a přesnou kontrolou. Inovativní konstrukce kombinuje účinnost zesilovače třídy D se schopností přesouvat kolosální množství proudu přes plně diskrétní tranzistory MOSFET pro vynikající reálný výkon subwooferu při všech úrovních pohonu, v jakékoli místnosti, umožňuje snadnou integraci s jakýmkoli domácím kinem nebo stereofonním reproduktorovým systémem.

 • Vysoký proudový výstup z plně diskrétních tranzistorů MOSFET ve spojení s účinností zesílení třídy D umožňuje zesilovači Sledge STA-325D produkovat obrovské množství proudu, což umožňuje obrovský výkon s chirurgickou přesností.
 • Sofistikovaný procesor Analog Devices Audio DSP s vysokým rozlišením 50 MHz je nejpokročilejším digitálním procesorem, který byl kdy v subwooferu použit, a udržuje dokonalou kvalitu zvuku díky pokročilému ladění v místnosti, výkonnému ovládání DSP, vlastním předvolbám a dalším funkcím.
 • Optimalizované křivky frekvenční odezvy pro portovanou skříň PB-1000 Pro umožňují subwooferu ovládnout místnost a zcela ji natlakovat přesnými, dunivými basy.

 

Akusticky optimalizovaná skříň s porty, která je klasicky pohledná, je vybavena mimořádně silnou přední stěnou z MDF a pevným vnitřním vyztužením pro prostředí bez rezonancí. Slouží jako prázdné plátno pro nekompromisní výkon subwooferu.

 • Konstrukce se dvěma porty umožňuje maximální proudění vzduchu bez zkreslení, což zvyšuje množství a kvalitu basového výstupu při všech úrovních měniče.
 • Akustická izolace eliminuje veškeré zabarvení skříně, a to i při přehrávání nejhlubších nízkých frekvencí při referenční hlasitosti
 • Ochranný nerezonanční extra silný rám mřížky z ABS s látkovým síťovaným krytem chrání reproduktor před poškozením a zároveň zajišťuje dlouhou životnost
 • Zesílené vnitřní vyztužení pro výkon bez rezonancí při nejvyšších úrovních měniče
 • Vlastní izo-elastomerové šroubovací nožičky snižují hlukové artefakty a zlepšují stabilitu

 

Technické parametry : 

Typ Aktivní, bassreflex
Frekvenční odezva 17-260 Hz ±3 dB
Výkon (RMS/MAX.) 325/820 W
Rozměry (šířka x výška x hloubka) 380 x 480 x 510 mm
Hmotnost 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: