Polk Audio Monitor XT12

Kód: 28179
Neohodnoceno
Značka: Polk Audio
8 490 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu


Monitor XT12 poskytuje hlasité, hluboké a nenásilné basy Polk, takže si můžete vychutnat filmy, hudbu a hry s větší působivostí a vzrušením. Monitor MXT12 lze snadno integrovat do jakéhokoli domácího kina nebo prostředí pro poslech hudby a je vybaven novým designem wooferu, zesilovače a ozvučnice - za dostupnou cenu splňuje slib společnosti Polk o skvělém zvuku pro všechny.

 

Nabízíme Hlasité a Hluboké Basy s Nadhledem

Společnost Polk byla vždy známá svými reproduktory, které produkují hluboké, silné a nenásilné basy, a model MXT12 není výjimkou. Velký, 12" woofer s technologií Dynamically Balanced v bassreflexové skříni, napájený čistým a mimořádně účinným 100W zesilovačem třídy A/B, poskytuje basy již od 24 Hz a dodává vaší oblíbené hudbě, filmům a videohrám větší razanci a údernost.

 

Vyrobený, aby vydržel 

Když chcete takhle hlasité a takhle nízké basy, potřebuje subwoofer víc než jen skvělý woofer a výkonný zesilovač, aby se zdálo, že to jde snadno. Monitor XT12 je umístěn v pečlivě vyztužené skříni z MDF s odnímatelnou, přesně padnoucí mřížkou, která izoluje zvuk wooferu a zároveň minimalizuje nežádoucí rezonance a zvukové rušení.

 

Přidejte Masivní Basy Beze Švů Ke Svému Domácímu Kinu

Model MXT12 je ideální pro moderní trend integrace dvou subwooferů do domácího kina. To vám zajistí rovnoměrnější basy a zároveň vyrovnání nízkých frekvencí v celé místnosti. Ať už se rozhodnete pro jeden subwoofer nebo dva, Monitor X12 je vybaven důsledně proměnnou výhybkou a ovládáním polaritou a hlasitosti, takže můžete masivní basy, které poskytuje, plynule spojit se svým systémem. Kromě toho nabízí MXT12 linkovou úroveň, LFE a poniklované, cestné terminály, které zajišťují přímé připojení a kompatibilitu s vaším receiverem.

 

Konzistetntní Zvuk Napříč Celou Řadou

Řada Monitor XT byla navržena s kvalitními, tonálně konzistentními komponenty, které vám umožní kombinovat modely a sestavit si tak domácí kino nebo sestavu pro poslech hudby svých snů. Sladěné komponenty poskytují jednotné zvukové pole s bezproblémovým prolínáním reprosoustav pro skutečně pohlcující poslech.

 

Technické parametry : 

Reproduktor: 12" bi-laminátový papír
Trvalý výkon: 50 W / třída A/B
Ozvučnice: bassreflexová
Fáze: 0 / 180
Low pass filtr: 80 - 160 Hz
Rozměry (v x š x h): 41,8 x 40,7 x 45,6 cm
Váha (kus): 17,7 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: