Polk Audio Monitor XT70

Kód: 28170
Neohodnoceno
Značka: Polk Audio
14 990 Kč
Není skladem

CENA ZA PÁR !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvýkonnější reproduktor řady Monitor XT MXT70 maximalizuje váš požitek z hudby, filmů, televize a her díky výkonnému zvuku s vysokým rozlišením, křišťálově čistými výškami a hlubokými nenásilnými basy. Monitor XT70 s certifikací Hi-Res, kompatibilní s Dolby Atmos a DTS:X a v moderním, cenově dostupném provedení naplňuje slib společnosti Polk o skvělém zvuku pro všechny.


Cena za pár

 

Výkon s Certifikací Hi-Res Audio

Terylenové kopulovité výškové reproduktory Monitor XT70 umožňují přehrávání mimo rozsah lidského sluchu - až do 40 kHz - a zajišťují tak vzdušnou, čistou, špičkovou energii a prostornost, kterou nejen uslyšíte, ale i ucítíte. MXT60 jsou ideální pro sledování filmů ve vysokém rozlišení, hraní her nebo nejnovějších streamovacích služeb ve vysokém rozlišení, jako jsou Apple Music, Tidal, Amazon Music HD, Qobuz a Spotify HiFi.

 

Překvapivě Nenásilný Bas

Společnost Polk byla vždy známá reproduktory, které produkují basy bez námahy, a model MXT70 není výjimkou. Dva mohutné 6,5" vysoce účinné woofery s technologií Dynamically Balanced posílené dvěma 8" pasivními zářiči poskytují čisté, otevřené střední pásmo a průrazné, citlivé basy s nízkým zkreslením, díky čemuž jsou hlasy a nástroje jasně slyšet a filmové soundtracky a hudba jsou plné působivého důrazu.

 

Vyrobeno Pro Čistý Poslech

Monitor XT70 byl vyroben pro požitek z čistého zvuku: Dvojité poniklované terminály zaručují přímé, bezeztrátové připojení a poskytují možnost bi-ampingu reproduktorů; nízkorezonanční, pečlivě vyztužené skříně z MDF izolují zvuk wooferu a tweeteru bez nežádoucích rezonancí; a jejich odnímatelné, přesně padnoucí mřížky minimalizují zvukové rušení.

 

Konzistentní Zvuk Napříč Řadou

Řada Monitor XT byla navržena s kvalitními, tonálně konzistentními komponenty, které vám umožní kombinovat jednotlivé modely a sestavit si tak domácí kino nebo sestavu pro poslech hudby svých snů. Sladěné komponenty poskytují jednotné zvukové pole s bezproblémovým prolínáním reprosoustav pro skutečně pohlcující poslech.

 

Technické parametry : 

Koncepce: Dvoupásmová s pasivní membránou
Výškový reproduktor: 1x 1" terylenová kopulka
Středobasový reproduktor: 2x 6,5" bilaminátový papír
Pasivní membrána: 2x 8"
Frekvenční rozsah: 35 - 40 000 Hz
Dělící frekvence: 2 700 Hz
Citlivost (1 W / 1 m): 89 dB
Doporučený zesilovač: 25 - 200 W
Rozměry (š x v x h): 23,5 x 102,6 x 31,8 cm
Hmotnost (kus): 15,88 kg
Nevyplňujte toto pole:
TN Avatar autora 16.12.2023 22:18
Zajimaji me vykonostni parametry produktu Polk Audio Monitor XT70