Klipsch R-605FA

Kód: 28948
Novinka Dárek
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
28 990 Kč
Není skladem

Cena za pár! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová řada Reference II značky Klipsch přináší nový pohled do audiofilního světa s jestě kvalitnějším zvukem než jste si doteď mohli poslechnout.

Cena za pár


HLEDEJTE NOVÉ VÝŠKY

Díky těmto reproduktorům s podporou Dolby Atmos® ožije pohlcující zvuk ze všech stran, včetně stropu. Přidejte je k jakémukoli monitoru nebo věžovému reproduktoru nebo je použijte jako prostorové reproduktory a získejte polokouli bohatého, detailního zvuku.

 

VESTAVĚNÝ VÝŠKOVÝ SYSTÉM
Model R-605FA není jen typickým věžovým reproduktorem s plným rozsahem, ale je vybaven vysoce výkonným reproduktorem Dolby Atmos s výstupem nahoru, který je integrován v horní části a vytváří obklopující zvukovou scénu. Jedná se o dokonale sladěnou sestavu, která prakticky zmizí.

 

ZCELA NOVÁ HORN TRACTRIX® 90°X 90°
Aktualizovaná konstrukce výškového měniče, včetně zvětšených vnějších rozměrů, dodá vaší hudbě a filmům více síly a emocí. Větší rozhodně znamená lepší, s kontrolou směrovosti ve větším pásmu frekvencí, což vede k přesnější zvukové scéně.

 

HLINÍKOVÝ VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR S LINEÁRNÍM ODPRUŽENÍM (LTS)
Exkluzivní 1" výškový reproduktor LTS s kaptonovým odpružením, který je charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, minimalizuje zkreslení a zajišťuje detailnější přednes. Hliník je extrémně lehký a tuhý materiál použitý v sestavě výškového reproduktoru, který zajišťuje vysokou účinnost.

 

MĚDĚNÉ TEPELNĚ TVAROVANÉ REPRODUKTORY Z KRYSTALICKÉHO POLYMERU.
Díky využití technologie trickle-down z vysoce ceněné řady reproduktorů Reference Premiere společnosti Klipsch mají 6,5" woofery TCP strmější úhel kuželů pro hladší odezvu a lepší přesnost a transparentnost.ZADNÍ PORT TRACTRIX
Zadní port Tractrix je dokonale přizpůsoben kabinetu a wooferům a vytváří ideální proudění vzduchu s minimálním zkreslením nebo turbulencemi i při nejnižších frekvencích.

 

VYSOCE KVALITNÍ DESIGN A VZHLED SKŘÍNĚ
Skryté upevňovací prvky, od okraje k okraji a nízkoprofilové magnetické mřížky dodávají reproduktorům vybroušený, moderní vzhled. Skříně z MDF desek s texturou dřeva odolnou proti poškrábání, která se hodí do interiéru vaší domácnosti.

 

ŘADA REFERENCE V NOVÉM POJETÍ
Prohlédněte si všechny reproduktory nejnovější generace legendární řady reproduktorů Klipsch Reference a připravte se na to, že se váš svět otřese v základech.

 

Technické parametry : 

Typ soustavy 2-pásmové, bassreflex
Rozměry - šířka (mm) 240
Rozměry - výška (mm) 1017
Rozměry - hloubka (mm) 460
Rozměry - váha (kg) 22.7
Citlivost (dB) - 96
Impedance (Ohm) 8
Zatížitelnost (W) - od 100
Zatížitelnost (W) - do 400
Frekvenční rozsah - od (Hz) 38
Frekvenční rozsah - do (kHz) 21

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: