Oehlbach XXL Power Station 909

Kód: 28660/CER 28660/STR Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Oehlbach
21 990 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepěťová ochrana Powerstation 909 je univerzální síťový filtr který je možné použít i v racku (počítačové skříni), svými vlastnostmi uspokojí i ty nejvyšší nároky. Má celkem osm síťových zásuvek 230V. Čtyři digitální (filtrované) a čtyři analogové (nefiltrované) zásuvky. Zásuvky jsou rozděleny na 2 okruhy, sestavených ze dvou digitálních a dvou analogových zásuvek. Jednotlivé okruhy se spínají tlačítky na čelním panelu.

Indikátor na displeji hlídá i polaritu zapojení jednotlivých přístrojů, aby bylo zajištěno správné fázové připojení. To je jediný způsob, jak účinně zabránit vyrovnávacím proudům ze sítě zasahování do zvukových a obrazových dat. Powerstation 909 je také vybaven funkcí zpoždění (dvě sekundy) pro síťový vypínač. To poskytuje ochranu proti přepětím pro citlivou Hi-fi techniku.

Displej umístěný ve středu hliníkového čelního panelu poskytuje uživatelům informace o spotřebě energie a provozním napětí. Je zde i možnost ho vypnout aby nerušil při nočním poslechu. Vnitřní kabeláž o průřezu 3,3 mm2 je vyrobena z vysoce čisté bezkyslíkaté mědi a představuje skutečný high-end vnitřní kabeláže a zaručí stabilní dodávky elektřiny v každé situaci - a to i pro přístroje s vysokou spotřebou elektrické energie. Na zadní straně se nachází kostřící bod pro zařízení, které ukostření vyžadují.

Dostupné ve dvou barevných provedeních černá a stříbrná.

Základní vlastnosti: - 8 individuálních zásuvek - Funkce zpoždění spínání zásuvek - 2 samostatné okruhy zásuvek - Hliníkový čelní panel - Vnitřní vodiče o průřezu 3,3mm z bezkyslíkaté mědi (OFC) - Vypínatelný displej - Přepěťová ochrana s LED indikátorem

 

Technické parametry : 

- Pracovní teplota: -5°C to +35°C 
- Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz 
- Jmenovitý proud: 10 A 
- Špičkové napětí: < 1.2 kV
- EMI/RFI filtr: Šířka pásma: 100 kHz až 50 MHz 
- Útlum: 50 dB max.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: