Magnat Monitor S80 ATM / černá

Kód: 4018843448060
Neohodnoceno
7 990,01 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

S80 ATM

Veleú spě&scaron ná sé rie Monitor Supreme se dočkala své ho ná stupce v podobě sé rie Monitor S Line.

Vý robce tí mto reaguje na vý voj na trhu a obohacuje vý robky o možnost zapojení v systé mu Dolby Atmos, což uví tá řada pří znivců kvalitní ho domá cí ho kina.

Monitor S Line nabí zí dva typy sloupový ch reprosoustav, troje regá lovky a dva centery.

Systé my domá cí ho kina nebo basovou složku pro stereo poslech můžete doplnit o aktivní subwoofery Alpha RS, které jsou již del&scaron í dobu volně dostupné na trhu.

Novinkou je sloupová reprosoustava S80 ATM, která má certifikaci Dolby Atmos.

 

 

Pří davný koaxiá lní reproduktor je umí stěn na horní čá sti S80 ATM, připojovací terminá ly jsou v zadní čá sti reprobedny.

Magnat použí vá měniče vlastní ho designu &ndash 170mm woofery a 110mm středobas, doplněné o 28mm vý &scaron kový měnič.

Vrchlí k u středobasu a wooferu má vět&scaron í konus-&scaron pičku než je obvyklé , přispí vá to k lep&scaron í mu podá ní basů a k precizněj&scaron í reprodukci střední ch kmitočtů.

Vý &scaron kový měnič má novou konstrukci &ndash vrchlí k měniče v zá vislosti na kmitočtu optimá lně využí vá svou plochu tak, aby dochá zelo k co nejrychlej&scaron í odezvě.

V zadní čá sti reprosoustavy jsou vý stupy bassreflexu a terminá ly pro připojení kabelu. Podložky/nohy reprosoustavy mají gumové podložky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: