Klipsch R-40SA

Kód: 28972
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
8 990 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová řada Reference II značky Klipsch přináší nový pohled do audiofilního světa s jestě kvalitnějším zvukem než jste si doteď mohli poslechnout.

 
Cena za pár

POZNEJTE NOVÉ VÝŠINY
Díky těmto reproduktorům s podporou Dolby Atmos® ožije pohlcující zvuk ze všech stran, včetně stropu. Přidejte je k jakémukoli monitoru nebo věžovému reproduktoru nebo je použijte jako prostorové reproduktory a získejte polokouli bohatého, detailního zvuku.

 

ZCELA NOVÝ 90°X 90° HORN TRACTRIX®
Aktualizovaná konstrukce výškového měniče, včetně zvětšených vnějších rozměrů, dodá vaší hudbě a filmům více síly a emocí. Větší rozhodně znamená lepší, s kontrolou směrovosti ve větším frekvenčním pásmu, což vede k přesnější zvukové scéně.

 

HLINÍKOVÝ VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR S LINEÁRNÍM ODPRUŽENÍM (LTS)
Exkluzivní 1" výškový reproduktor LTS s kaptonovým odpružením, který je charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, minimalizuje zkreslení a zajišťuje detailnější přednes. Hliník je extrémně lehký a tuhý materiál použitý v sestavě výškového reproduktoru, který zajišťuje vysokou účinnost.

 

MĚDĚNÉ TEPELNĚ TVAROVANÉ REPRODUKTORY Z KRYSTALICKÉHO POLYMERU.
Díky využití technologie trickle-down z vysoce ceněné řady reproduktorů Reference Premiere společnosti Klipsch mají 4" woofery TCP strmější úhel kuželů pro hladší odezvu a lepší přesnost a transparentnost.

 

VYSOCE KVALITNÍ DESIGN A VZHLED SKŘÍNĚ
Skryté upevňovací prvky, od okraje k okraji a nízkoprofilové magnetické mřížky dodávají reproduktorům vybroušený, moderní vzhled. Skříně z MDF desek s texturou dřeva odolnou proti poškrábání, která se hodí do interiéru vaší domácnosti.

 

PRVOTŘÍDNÍ VEDENÍ KABELŮ
Díky inovativnímu vedení kabelů pro diskrétní připojení těchto výškových reproduktorů Dolby Atmos neuvidíte kabely trčet ze zadní strany reproduktoru. Uslyšíte jen pohlcující 360° zvuk.

 

REFERENCE V NOVÉM POJETÍ
Prohlédněte si všechny reproduktory nejnovější generace legendární řady reproduktorů Klipsch Reference a připravte se na to, že váš svět bude otřesen.

 

Technické parametry : 

Typ soustavy 2-pásmová, uzavřená
Rozměry - šířka (mm) 146
Rozměry - výška (mm) 178
Rozměry - hloubka (mm) 298
Rozměry - váha (kg) 2.8
Citlivost (dB) - Dolby Atmos
Impedance (Ohm) 8
Zatížitelnost (W) - od 50
Zatížitelnost (W) - do 100
Frekvenční rozsah - od (Hz) Dolby Atmos

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: