Audiolab M-DAC nano

Kód: 25895
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Audiolab
6 490 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Společnost Audiolab, proslulá výrobou špičkových a oceněných DAC, představuje hrdě M-DAC nano. Kombinace digitálního přehrávání ve vysokém rozlišení s přenosným pohodlím představuje nejnovější přírustek do rodiny M-DAC a je zatím nejmenší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

M-DAC nano

Společnost Audiolab, proslulá výrobou špičkových a oceněných DAC, představuje hrdě M-DAC nano. Kombinace digitálního přehrávání ve vysokém rozlišení s přenosným pohodlím představuje nejnovější přírustek do rodiny M-DAC a je zatím nejmenší.

 
 
 
Bezdrátové připojení Bluetooth V4.2
Výstupní výkon 30 mW na kanál @ 320 (1 Vrms výstup)
7.SmW na kanál @ 3000 (1 .SVrms výstup)
Audio kodek aptX / aptX LL / AAC / SBC
Odpovídající impedance (ohmy) 8 až 300 (Ohmy)
Čas nabíjení 2 hodiny
Doba přehrávání 8 hodin
Dimenze 44 x 44 x 14 mm
Hmotnost 28 g
 

STEREO & VIDEO 8/2019

 

Upscaling na 384 kHz/32 bitů; Bluetooth s aptX (LL); podpora hlasových asistentů; kompaktní rozměry i nízká hmotnost

Zvuk, ovládání, provedení
Vynikající

Mobilní bezdrátový DAC a zesilovač pro sluchátka

 

M-DAC nano je multifunkční přenosný sluchátkový zesilovač a DAC. M-DAC nano, které bylo navrženo tak, aby vylepšilo váš zážitek z přenosného přehrávání hudby, transformuje váš digitální hudební signál na úroveň vysoké věrnosti, bezdrátově a na cestách. M-DAC nano je univerzálně vhodný pro sluchátka do uší nebo na uši s různými úrovněmi impedance. Používá sofistikované digitální filtrování s upscalingem, aby působivě zvukově posílil vše, co zrovna posloucháte.

 
 
 
 

Přehled

A to není jediná věc, která je bezdrátová. M-DAC nano ‚s vestavěnou baterie vydrží Qi bezdrátové nabíjení - prostě pop z přiloženého nabíjecí podložky dodat až osm hodin přehrávání.

Všechno toto pohodlí by samozřejmě neznamenalo nic, kdyby kvalita zvuku M-DAC nano byla nižší, ale audiolab má vymačkané množství technologií, aby to zajistilo skvělý zvuk!

Použití a výhody

Proměňte svá oblíbená kabelová sluchátka nebo sluchátka na Bluetooth - vhodné pro audio na cestách.

Technologie digitálního převzorkování, konverze z digitálního na analogový hi-res a výkonná zesílení poskytují lepší kvalitu zvuku ve srovnání se zapojením sluchátek přímo do telefonů, tabletů, notebooků atd.

Příjem Bluetooth (s podporou aptX, aptX Low Latency a AAC) znamená, že na rozdíl od přenosných zesilovačů DAC / sluchátek, které vyžadují připojení USB, již nebudou probíhat žádné zprávy s kabely USB OTG pro zařízení Android a všemi potřebnými kabely / adaptéry pro zařízení iOS. Jen spárujte a jděte!

Pokročilá zvuková technologie poskytuje vynikající kvalitu zvuku ve srovnání se sluchátky s integrovaným Bluetooth.

Skvělý způsob použití telefonů s kabelem s iPhone bez výstupu pro sluchátka - odpojený od iPhonu a bez potřeby bleskového adaptéru!

Lze také použít k přidání vysoce kvalitního příjmu Bluetooth do domácího zvukového systému - jednoduše připojte 3,5mm výstup sluchátek M-DAC nano k 3,5mm vstupu „aux“ nebo RCA-phono (kabel není součástí dodávky) .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: