Audiolab M-DAC mini

Kód: 25883
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Audiolab
10 390 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Od uvedení původního M-DAC v roce 2011 získala řada stolních DAC Audiolab široké uznání a řadu ocenění od uznávaných audio magazínů po celém světě. Loňský příchod modelu M-DAC+ a špičkového DAC/zesilovače s názvem M-ONE rozšířilo rodinu těchto komponentů postavenou na stejné oceněné technologii.

Nyní do ringu vstoupil další hráč, čtvrtý model v řadě M-DAC – M-DAC mini. Jak už název napovídá, M-DAC Mini je nejmenší hi-res DAC/sluchátkový zesilovač v řadě těchto produktů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexibilní přítel

 

Design M-DAC Mini záměrně stírá rozdíl mezi domácími Hi-fi DAC a přenosnými přístroji kapesních rozměrů. Má ideální velikost pro diskrétní umístění na stole, s přístupnými, snadno použitelnými ovládacími prvky a tradičním analogovým knoflíkem hlasitosti.

K dispozici je také dostatek vnitřního prostoru, který umožňuje začlenění diskrétních audiofilských komponent do klíčových obvodů, čímž se vyhýbá kompromisům kvůli úspory místa, který je často spojen s přenosnými DAC. Díky svým kompaktním rozměrům a dobíjecí baterii se M-DAC Mini snadno přenáší a umísťuje kdekoli je to potřeba.

Obecný popis Převodník z digitálního na analogový
DAC Reference ESS Sabre32 ES9018K2M
Vzorkovací frekvence Optické, koaxiální: 192 kHz;
USB: 384 kHz
DSD64, DSD128, DSD256
Digitální vstup Koaxiální, optický, USB micro-B pro PC / Android,
USB-A pro iOS, Bluetooth
Digitální výstup Koaxiální, optický
Výstupní napětí 5Vrms ± 0,1
Frekvenční odezva 20 Hz - 20 KHz (± 0,2dB)
Signál k poměru šumu 115dB (vážený)
baterie Li-iontový typ DC 3,7 V 5000 mAh
Doba přehrávání Až 7 hodin
Rozměry (mm) 34 mm x 136 mm x 178 mm
 

Nejlepší DAC obvody

 

Stejně jako M-DAC+ je M-DAC Mini schopen zpracování zvukových dat PCM až do 32 bitů/384 kHz přes USB, což zajišťuje, že je plně využito výhod digitálního zvuku ve vysokém rozlišení nyní i v budoucnosti. USB vstup také podporuje DSD64, DSD128 a DSD256 – důležité vybavení, protože DSD hraje významnou roli v rozvíjející se scéně vysokého rozlišení zvuku.

Zvukový výkon je prvořadým cílem obvodové konstrukce M-DAC Mini. Například, zatímco většina přenosných DAC řídí hlasitost na digitální bázi, což má za následek snížení kvality signálu, M-DAC Mini používá vysoce kvalitní analogový potenciometr, které se běžně vyskytují v dospělých stolních hifi přístrojích.

 
 
 

Malý, ale výkonný

 

M-DAC Mini, stejně jako M-DAC a M-DAC+, kombinuje pokročilý převod digitálního signálu na analogový s vysoce výkonným výstupním stupněm JFET třídy A a sluchátkovým zesilovačem, aby poskytoval vynikající zvuk, ať už je zapojen do zesilovače s reproduktory nebo dodával signál aktivním reproduktorům nebo sluchátkům.

Premiérové zahrnutí baterie do kategorie komponentů M-DAC není jen o přenositelnosti. Výhodou je také kvalita, čistota a stabilita stejnosměrného napájení – bez zkreslení způsobeného běžnými spínanými napájecími zdroji, avšak bez potřeby objemného, nákladného napájecího zdroje audiofilského typu. Součástí balení je síťová nabíječka. Po připojení k síti lze přímo z M-DAC Mini nabíjet zařízení iOS a Android.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: