Goldring G1022GX

Kód: 28669
Neohodnoceno
Značka: Goldring
9 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Pokročilá přenoska Goldring G-1022 GX MM model

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenoska 1022 GX Je určená pro všechny audiofily, kteří hledají něco extra a nespokojí se s šedivým průměrem slabších audio zařízení, ani s nemnoho kvalitním zvukem je tato přenoska, jenž je typická svým tvarem i funkcí, má označení 1022GX Cartridge a pochází z výrobní sekce společnosti Goldring.

Diamantový hrot typu Gyger I je jemný, přesto pevný, kontaktní, a zajišťuje spolehlivě vysoké rozlišení i maximálně přesnou hudební reprodukci. V gramofonovém světě nelze opomenout kromě zásadního přístroje a jeho příslušenství ty komponenty, které dělají zvuk zvukem kvalitním. Jsou jimi gramofonové přenosky, které v případě poškození chvějky s hrotem je možné vyměnitelnou sekcí uvést opět do bezchybného provozu.

Zacházet s nimi při výměně je nutno s nejvyšší opatrností, elitní Gyger I poskytuje kontakt, umí vyhledávat optimální informační drážku a nastartovat tak hladce prodlouženou odezvu. Optimálního tlumení při obou kanálech je dosaženo symetricky. Série Goldring 1000 Pokročilé systémy a technologie užité v řadě Goldring 1000 činí phono kazety modifikovanými a výkonnějšími.

Lepší sledování a uživatelský komfort, který souvisí s okamžitou výměnou opotřebovaných komponentů, je dělá žádanými a proslulými. Jednodílové těleso vyniká unikátním designovým pojetím s logem a označením, vyrobeno je z pevného polyesteru. Všechny prvky ze sklolaminátu jsou na svém místě a celý komponent je pevný a soudržný. Magnetické obvody zajišťují vysokou účinnost, poradí si s širším frekvenčním rozsahem. Testované produkty mají jediný cíl – stoprocentně uspokojit své klienty.

Málokdo tuší, jak přenoska přesně funguje a jaká je tzv. „pod povrchem“. Podívat se jí na zoubek je možné, obzvláště tuší-li zvědavec, co znamenají patřičné informační údaje a parametry. Důležitým momentem je frekvenční odezva, jenž v tomto případě vykazuje pásmo 20 Hz – 20 000 Hz při +/- 3 dB. Separace kanálů je lepší než 25 dB @ 1 kHz a jejich symetrie do 2 dB @ 1 kHz. Hrot typu Vital PH je vyměnitelný, vertik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: