Advance Acoustic nyní přejmenováno na Advance Paris.

Polk Audio Reserve R400+špičková repro kabeláž zdarma navíc

Kód: 28104
Neohodnoceno
Značka: Polk Audio
15 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Se svou nenápadnou elegancí má řada Reserve minimalistický design s univerzální přitažlivostí. Díky převzetí reproduktorů z vlajkových lodí Polk nabízí reprosoustavy výjimečný zvuk, který soupeří s konkurencí dvakrát tak drahou. Ponořte se do svých oblíbených hudebních nahrávek nebo každotýdenních filmových večerů s novými Polk Reserve.

Nejdůležitější Reproduktor ve Vašem Domácím Kině

Centrální reproduktor je nejdůležitějším kanálem v sestavě domácího kina a R400 nabízí zaostřené a snadno srozumitelné dialogy u všech vašich oblíbených filmů a seriálů. S dvojicí 6,5" membrán Turbine a 1" tweeterem Pinnacle nabízí skutečný důraz pro domácí kino.

Prstencový Vysokotónový Měnič Pinnacle s Vysokým Rozlišením

Více než 40 let inovací vysokotónových reproduktorů, navrhování a prototypování vedlo Polk Audio k vývoji nového 1" tweeteru Pinnacle typu Ring Radiator s vysokým rozlišením, který nabízí ultra čisté, zaostřené výšky bez nežádoucího zabarvení nebo zkreslení. Tweeter Pinnacle využívá jemně laděný zvukovod, který významně zlepšuje vyzařovací charakteristiku vysokofrekvenční energie, čímž zajišťuje široké poslechové místo, přičemž pečlivě zatlumená zadní komora pomáhá usměrnit jakékoliv nežádoucí rezonance. Certifikace Hi-Res potvrzuje, že tweeter Pinnacle je navržený pro poslech současné dvoukanálové hudby, stejně jako multikanálových 3D audio efektů ve filmech, sportu nebo soundtracích videoher.

6,5" Membrána s Turbínovou Geometrií

Polk vyvinul membránu typu Turbine speciálně pro své vlajkové výrobky, aby zajistil přirozenou reprodukci středního pásma, na nějž je lidské ucho obzvláště citlivé. Membrána Turbine kombinuje charakteristické pěnové jádro Polk s odlévanou turbínovou geometrií, což významně vylepšuje přesnost a tlumení, aniž by se přidávala váha. Uslyšíte každý detail a zažijete hladký a jemný, detailní přednes středních tónů a nenásilný bas.

Nový patentovaný Polk X-Port (ETF)

Nový patentovaný Polk X-Port využívá Eigentone Filtr (ETF), nabízející nenásilný bas bez zkreslení. Skládá se z řady uzavřených tlumených trubicových absorbérů, které jsou speciálně naladěné pro zachycení a eliminaci tradičního zkreslení reprosoustav. X-Port zajišťuje, že vyšší basy a střední frekvence nebudou ovlivněny rezonancemi kabinetů a portu pro hladký a detailní přednes.

Elegantní Moderní Design

Centrální reproduktor Reserve R400 je k dispozici v Půlnoční Černé.

Ozvučnice Navržené pro Lepší Výkon

Polk věří, že ozvučnice by měly být krásné a přidávat k reprodukci co nejméně. Ozvučnice Polk Reserve, vnitřní vzpěry a interní ozvučnice jsou pečlivě navržené pro minimalizaci nechtěného stojatého vlnění a eliminaci nechtěných rezonancí. Výsledkem je kabinet, který pevně drží pole reproduktorů, zatímco ty věrně reprodukují nahrávky.

Technické parametry : 

Barva černá
Rozměry (v x š x h) 196.6 x 615 x 350 mm
Hmotnost 14.9 kg
Vysokotónový měnič 1" s prstencovou membránou
Středotónový měnič 2x 6 ½” s turbínovou membránou
Celková frekvenční odezva 36 - 50 000 Hz
Frekvenční odezva (-3dB) 48 - 39 000 Hz
Doporučený výkon zesilovače 20 - 200 W
Citlivost (2.83V/1m) 89 dB
Impedance 4.1 Ω
Přechodová frekvence 2500 Hz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: