Polk Audio Monitor XT30

Kód: 28176
Neohodnoceno
Značka: Polk Audio
4 490 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monitor XT30 maximalizuje váš požitek z filmů, televize a her díky křišťálově čistým a soustředěným dialogům, nenásilným basům a dynamickému zvuku s vysokým rozlišením. Monitor MXT30 s certifikací Hi-Res Audio, kompatibilní s Dolby Atmos a DTS:X a v moderním, cenově dostupném provedení splňuje slib společnosti Polk o skvělém zvuku pro všechny.

 

Výkon s Certifikací Hi-Res Audio

Terylenový kopulovitý výškový reproduktor Monitor XT30 umožňuje přehrávání mimo rozsah lidského sluchu - až do 40 kHz - a zajišťuje tak vzdušnou, čistou, špičkovou energii a prostornost, kterou nejen uslyšíte, ale i ucítíte. Jeho výkon ve vysokém rozlišení je ideální pro požitek ze zvuku, který najdete ve filmech v ultra HD rozlišení, vícekanálových koncertních videích a prostorovém zvuku mixovaném pro Apple Music, Dolby Atmos nebo DTS:X.

 

Překvapivě Nenásilný Bas

Společnost Polk byla vždy známá reproduktory, které produkují basy bez námahy, což je vzhledem k jejich velikosti překvapivé. Model MXT30 není výjimkou. Dva 5,25" vysoce účinné, woofery s technologií Dynamically Balanced poskytují čisté, otevřené střední pásmo a průrazné, citlivé basy s nízkým zkreslením - hlasy a hudba jsou čisté a zároveň působivě vyplňují koncerty a zvuky filmů a her.

 

Kompatibilní s Dolby Atmos & DTS:X

Monitor XT jsou kompatibilní s nejnovějšími AV přijímači s podporou prostorového zvuku Dolby Atmos a DTS:X a se 4 a 8ohmovými zesilovači, takže k dosažení skvělého zvuku nevyžaduje specializované vybavení.

 

Navržené pro Čistý Poslech

Všechny modely Monitor XT jsou vyrobeny pro požitek z čistého zvuku: Jejich poniklované terminály zaručují přímé, bezeztrátové připojení; pečlivě vyztužené skříně z MDF izolují zvuk wooferu a tweeteru bez nežádoucích rezonancí; a jejich odnímatelné, přesně padnoucí mřížky minimalizují zvukové rušení.

 

Technické parametry : 

Koncepce: Dvoupásmová s bassreflexem
Výškový reproduktory: 1x 1" Terylenová kopulka
Středobas: 2x 5,25" bilaminátový papír
Frekvenční rozsah (-3 dB): 77 - 26 000 Hz
Dělící frekvence: 2 500 Hz
Citlivost (1 W / 1 m): 89 dB
Doporučený zesilovač: 30 - 200 W
Rozměry (š x v x h): 48,3 x 16,6 x 20,7 cm
Hmotnost (kus): 5,9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: