Yamaha RX-V4A

Kód: 26469
1 hodnocení
Značka: Yamaha
12 990 Kč
Dlouhodobě nedostupné (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

V4A - 5.1k AV přijímač s CINEMA DSP 3D, HDMI ™ 4 v / 1 v, bezdrátový prostorový zvuk.

  • 5.1kanálový výkonný prostorový zvuk
  • Wi-Fi, Bluetooth®, AirPlay 2, Spotify Connect a MusicCast multi-room audio
  • HDMI ™ 4 vstupy / 1 výstup, 8K / 60Hz, 4K / 120Hz, HDR10 +
  • Vyhrazené herní funkce (ALLM, VRR, QMS, QFT) prostřednictvím aktualizace FW
  • Hlasové ovládání pomocí zařízení Alexa a Google Assistant. * Dostupnost se liší podle regionu
  • Funkce MusicCast Surround - přidejte reproduktory MusicCast 20 nebo MusicCast 50 a vytvořte bezdrátový prostorový zvuk
  • HD audio s CINEMA DSP 3D
  • Optimalizace zvuku YPAO
Yamaha CINEMADSP3D

Tato jedinečná vlastní technologie vytváření zvukového pole Yamaha byla vytvořena kombinací naměřených dat zvukového pole s digitálním zpracováním signálu. Yamaha shromažďovala data zvukového pole od slavných koncertních sálů a hudebních klubů po celém světě a využívala své bohaté zkušenosti v oblasti designu koncertních sálů, veřejného ozvučení a mixování. Digitalizací tohoto obrovského množství informací a jeho začleněním do vyhrazených zařízení LSI efektivně reprodukuje prostor koncertních sálů a hudebních klubů ve vaší domácnosti. Ponořte se do ohromujícího realismu svých filmů a vstupte do světa hlubokého divadelního zvuku.

Yamaha RX-V4A V4A přijímač zesilovač

Přispělo by to k přesnému přenosu signálu, zvláště vhodného pro zvukový signál s vysokým rozlišením. Zesilovač s vysokou rychlostí zpomalení obecně způsobuje nestabilní přenos signálu, nově navržený obvod Yamahy dosahuje vysoké rychlosti spánku se stabilním přenosem signálu.

Yamaha MusicEnhancer

Když je hudba zakódována do digitálně komprimovaného formátu, jako je MP3, trpí frekvenční odezva. Yamaha Compressed Music Enhancer využívá sofistikované digitální zpracování signálu pomocí exkluzivních algoritmů k obnovení toho, co bylo ztraceno, takže hudba vždy zní tak, jak má.

FILMY A HRY JAKO NIKDY PŘED

HDR10 + signalizuje nejen dynamický rozsah (poměr světla k tmě) video obsahu na bázi scéna za scénou (nebo dokonce snímek po snímku), ale také poskytuje, v malém množství metadat, charakteristiky scény mezi světlé a tmavé, aby mohly zůstat důležité detaily. To umožňuje displejům realističtější reprodukci obrázků při dodržení záměru tvůrce.

* Tato funkce je k dispozici prostřednictvím aktualizace FW.

Podporuje end-to-end rozlišení 8K / 4K a vyšší obnovovací frekvenci pomocí jediného upgradovaného kabelu pro bezproblémovou integraci do ekosystému HDMI. 8K přináší super pohlcující zážitek ze sledování s dvojnásobným horizontálním a vertikálním rozlišením 4K a čtyřikrát větším počtem pixelů; a v kombinaci s obnovovací frekvencí 60 Hz umožňuje plynulé a ostré sledování obsahu s vysokorychlostní akcí. 4K / 120Hz umožňuje, aby ultrarychlý pohyb obrazu UHD byl ostrý a ostrý jako břitva; díky tomu mohou sport, akční filmy, vysoce výkonné hry a VR výrazně těžit.

* Tato funkce je k dispozici prostřednictvím aktualizace FW.

Vylepšené herní a mediální funkce zajišťují přidanou úroveň plynulého a plynulého pohybu a přechodů pro hraní her, filmů a videa. Zahrnují: Režim automatické nízké latence (ALLM) umožňuje automatické nastavení ideálního nastavení latence, což umožňuje plynulé, bez zpoždění a nepřerušované sledování a interaktivitu. Variabilní obnovovací frekvence (VRR) omezuje nebo eliminuje zpoždění, koktání a trhání snímků pro plynulejší a podrobnější hraní. Rychlé přepínání médií (QMS) pro filmy a video eliminuje zpoždění, které může mít za následek prázdné snímky před zobrazením obsahu. Quick Frame Transport (QFT) snižuje latenci pro plynulejší hraní bez zpoždění a interaktivní virtuální realitu v reálném čase.

* Tato funkce je k dispozici prostřednictvím aktualizace FW.

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ, JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Aplikace Yamaha AVSetupGuide

Žádné starosti, žádný zmatek. Pomocí této speciální aplikace získáte pomoc s nastavením odborníka pro váš AV přijímač a zdrojová zařízení. Dokonce vás provede různými dalšími nastaveními, jako jsou připojení reproduktorů, připojení TV a zdrojového zařízení a přiřazení výkonového zesilovače.

Aplikace Yamaha MusicCast

Použijte svůj smartphone nebo tablet společně s aplikací MusicCast CONTROLLER k ovládání AVR a rychlé a snadné změně nastavení. Stejná aplikace Controller funguje jako dálkové ovládání pro všechna vaše zařízení kompatibilní s MusicCast, stejně jako plné ovládání zvuku pro více místností.

Dotykové nebo hlasové ovládání - volba je na vás. Pomocí aplikace Alexa nebo Google Assistant můžete intuitivně ovládat jeden produkt MusicCast nebo celý systém celé domácnosti a poslouchat, jak váš domov ožívá.

* Dostupnost ovládání hlasovým příkazem přes Amazon Alexa a Google Assistant se liší podle regionu.

* K provádění hlasových příkazů je vyžadováno zařízení třetí strany.

VYROBENO PRO VÁŠ POKOJ

Yamaha YPAO

YPAO (Yamaha Parametric room Acoustic Optimizer) analyzuje akustiku místnosti a váš systém a poté přesně upravuje různé zvukové parametry tak, aby poskytoval nejlepší zvuk pro vaši místnost. Pouhým umístěním dodávaného mikrofonu na místo poslechu a zapnutím YPAO je systém automaticky kalibrován pro optimální výkon v místnosti vašeho domácího kina.

Zkombinujte tento AV přijímač s bezdrátovým streamovacím reproduktorem MusicCast 50 nebo MusicCast 20 a užijte si úžasné pohodlí při vytváření domácího kina s bezdrátovým prostorovým zvukem. Navíc získáte úžasně realistický zvuk s čistým nastavením bez rušení. Jednoduše přeměňte svůj současný obývací pokoj na speciální zábavní prostředí, kde si můžete plně užívat filmy a hudbu.

Yamaha RX-V4A V4A přijímač zesilovač

Odvážné zjednodušené šasi Yamahy vyzařuje klíčové aspekty ovládání domácí zábavy. Kultovní design s rafinovanou agresí se zaměřuje na výkon a bezproblémovou dostupnost. Harmonie, která vyzařuje eleganci, funkci a převahu v konstrukci.

K dispozici jsou čtyři tlačítka SCÉNY. Můžete je přednastavit pro různé vstupy, stejně jako pro program zvukového pole, Music Enhancer, výstup HDMI a další. Vstupy lze nastavit na konkrétní zdroje, jako je FM nebo internetová rozhlasová stanice, stanice na streamovací službě, USB zařízení nebo skladba na PC nebo NAS (síť). Jakmile nastavíte tlačítka, jednoduše stiskněte jedno na hlavní jednotce nebo na dálkovém ovladači pro zapnutí přijímače a uslyšíte požadovanou hudbu. Tlačítka lze kdykoli znovu nastavit.

OSTATNÍ

Představte si, že doma sdílíte veškerou hudbu, kterou máte rádi - bez ohledu na formát. MusicCast má vše od svého oblíbeného vinylu přes AirPlay®, Bluetooth® až po služby streamování hudby * a dokonce i zvuk z vašeho televizoru.

Všechny produkty MusicCast jsou navíc navrženy se špičkovou kvalitou zvuku. Podporovány jsou formáty s vysokým rozlišením včetně Apple Lossless (ALAC) do 96 kHz, WAV, FLAC a AIFF do 192 kHz.

* Dostupnost služby streamování hudby se liší podle regionu.

Ahoj Siri. Přehrávejte hudbu v kuchyni a obývacím pokoji.

AirPlay 2 přidává možnost streamovat Apple Music a další streamovací služby do více zařízení MusicCast po celé domácnosti. Snadno jej ovládejte ze svého iPhonu nebo iPadu, propojte jej s HomePodem, nebo jednoduše využijte hlasové ovládání a požádejte Siriho o pomoc.

Prozkoumejte svět hudby díky vestavěným službám streamování hudby *. Díky synchronizaci vašich seznamů skladeb a skladeb ze smartphonu nebo počítače k ​​AV přijímači jsou služby streamování hudby neuvěřitelně snadné poslouchat oblíbené skladby nebo objevovat novou hudbu.

* Dostupnost služby streamování hudby se liší podle regionu.

Využijte plný potenciál svého obsahu 4K. Enhanced Audio Return Channel (také známý jako eARC) je další generací ARC - k dispozici v předních AV přijímačích od Yamahy.

eARC přináší vícekanálové zvukové formáty s plným rozlišením, jako jsou Dolby® TrueHD a DTS-HD®, prostřednictvím vašeho stávajícího připojení HDMI, což vám poskytne nejrealističtější zážitek z prostorového zvuku pro ponoření se do vašich oblíbených filmů a okamžiků.

  RX-V6A RX-V4A
Sekce zesilovače Kanál 7.2 5.2
Jmenovitý výstupní výkon (1 kHz, 1 kanál řízený) 150 W (4 ohmy, 0,9% THD) 115 W (6 ohmů, 0,9% THD)
Jmenovitý výstupní výkon (20 Hz - 20 kHz, 2kanálový) 100 W (8 ohmů, 0,06% THD) 80 W (6 ohmů, 0,06% THD)
Maximální efektivní výstupní výkon (1 kHz, 1 kanál řízený) (JEITA) 160 W (6 ohmů, 10% THD) 145 W (6 ohmů, 10% THD)
Zesilovač s vysokou rychlostí spínání Ano Ano
Zpracování prostorového zvuku Surround: AI N / A N / A
KINO DSP Ano Ano
DSP programy 17 17
Nastavení úrovně dialogu Ano Ano
Virtuální reproduktor Ano Ano
Virtuální zadní prostorový reproduktor Ano N / A
Dialogue Lift Ano N / A
SILENT CINEMA / Virtual CINEMA DSP Ano Ano
Dolby Atmos Ano N / A
Virtualizátor výšky Dolby Atmos Ano (prostřednictvím aktualizace firmwaru) N / A
Dolby TrueHD Ano Ano
Dolby Digital Plus Ano Ano
Dolby Surround Ano N / A
DTS: X Ano N / A
Hlavní zvuk DTS-HD Ano Ano
Auro 3D N / A N / A
Zvukové funkce Formát souboru MP3 / WMA / MPEG-4 AAC: až 48 kHz / 16 bitů, ALAC: až 96 kHz / 24 bitů, FLAC: až 384 kHz / 24 bitů, WAV / AIFF: až 384 kHz / 32 -bit, DSD: až 11,2 MHz MP3 / WMA / MPEG-4 AAC: až 48 kHz / 16 bitů, ALAC: až 96 kHz / 24 bitů, FLAC: až 192 kHz / 24 bitů, WAV / AIFF: až 192 kHz / 32 -bit, DSD: až 11,2 MHz
Pure Direct Ano Ano
Vylepšovač komprimované hudby Ano Ano
Music Enhancer s vysokým rozlišením N / A N / A
Vícebodové měření YPAO Ano N / A
Objem YPAO Ano N / A
Adaptivní DRC (Dynamic Range Control) Ano Ano
Počáteční a maximální nastavení hlasitosti Ano Ano
ART Klín N / A N / A
Funkce bi-amp Ano Ano
Zpoždění zvuku Ano (0-500 ms) Ano (0-500 ms)
DA Converter 384 kHz / 32bitové BB PCM5102A 384 kHz / 32bitové BB PCM5101A
Video funkce HDMI eARC Ano Ano
Zpětný zvukový kanál HDMI Ano Ano
HDMI Pass-through 8K / 60 Hz, 4K / 120 Hz (prostřednictvím aktualizace firmwaru) 8K / 60 Hz, 4K / 120 Hz (prostřednictvím aktualizace firmwaru)
Změna měřítka HDMI Ano až 4K Ano až 4K
Převod HDMI nahoru N / A N / A
HDR 10+ Ano (prostřednictvím aktualizace firmwaru) Ano (prostřednictvím aktualizace firmwaru)
VRR / ALLM / QMS / QFT Ano (prostřednictvím aktualizace firmwaru) Ano (prostřednictvím aktualizace firmwaru)
Úprava videa N / A N / A
Konektivita MusicCast Surround Ano Ano
HDMI vstup / výstup 7/1 4/1
HDMI CEC Ano Ano
USB vstup Ano Ano
Síťový port Ano Ano
Wi-Fi Ano (2,4 / 5 GHz) Ano (2,4 / 5 GHz)
AirPlay Ano Ano
Bluetooth Ano (SBC / AAC) Ano (SBC / AAC)
Přední AV vstup USB USB
Digitální audio vstup / výstup: optický 1/0 1/0
Digitální audio vstup / výstup: koaxiální 1/0 1/0
Analogový audio vstup / výstup 4/0 3/0
Phono vstup Ano N / A
Terminál XLR N / A N / A
Vstup / výstup komponentního videa N / A N / A
Vstup / výstup kompozitního videa N / A N / A
Preout 2,2-ch 0,2-ch
Sluchátkový výstup 1 1
Sekce tuneru Tuner FM / AM Ano (dostupnost se liší podle regionu.) Ano (dostupnost se liší podle regionu.)
DAB tuner Ano (dostupnost se liší podle regionu.) Ano (dostupnost se liší podle regionu.)
Uživatelské rozhraní Zobrazení na obrazovce Grafické uživatelské prostředí Grafické uživatelské prostředí
SCÉNA Ano (8 sad) Ano (4 sady)
Ovládání aplikací Ano (iPhone / iPad / telefon / tablet Android) Ano (iPhone / iPad / telefon / tablet Android)
Ovládání webového prohlížeče Ano N / A
Jednotka dálkového ovládání Ano Ano
Ovládání zóny Zvukový výstup zóny 2 Preout N / A
Zvukový výstup zóny 3 N / A N / A
Zvukový výstup zóny 4 N / A N / A
Napájená zóna Zóna 2 N / A
Zónový video výstup N / A N / A
Výstup zóny B. N / A N / A
Zone GUI N / A N / A
Rozhraní RS-232C N / A N / A
+ 12V spouštěcí výstup 1 N / A
Vzdálený (IR) vstup / výstup N / A N / A
Párty režim Ano N / A
Všeobecné Spotřeba energie v pohotovostním režimu (pouze IR) 0,1 W 0,1 W
Automatický pohotovostní režim Ano Ano
ECO režim Ano Ano
Rozměry (Š x V x H) 435 Š x 171 V x 377 H mm (s anténou nahoru: 435 W x 245 V x 377 H mm); 17-1 / 8 "Š x 6-3 / 4" V x 14-7 / 8 "H (s anténou nahoru: 17-1 / 8 "Š x 9-5 / 8" V x 14-7 / 8 "H) 435 Š x 171 V x 377 H mm (s anténou nahoru: 435 Š x 245 V x 377 H mm); 17-1 / 8 "Š x 6-3 / 4" V x 14-7 / 8 "H (s anténou nahoru : 17-1 / 8 "W x 9-5 / 8" H x 14-7 / 8 "D)
Hmotnost 9,8 kg 8,8 kg
Nevyplňujte toto pole:
RM Avatar autora Které reproduktory. 12.1.2021 11:24
Dobrý den, můžu se zeptat které reproduktory byste doporučili k Yamaze RX-V4A, Magnat Monitor Supreme 1002, nebo Magnat Monitor Supreme 2002 . Děkuji R. MRÁZEK
M Avatar autora Vymena hdmi modulu u yamaha rx v4a ohledne 8k/60hz a 4k/120hz xbox 2.9.2021 08:13
Zajistujete tutu vymenu pred prodejem vyrobku