Onkyo TX-NR7100

Kód: 29732
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Onkyo
26 990 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

9,2kanálový AV přijímač s certifikací THX
Díky 9 kanálům a vestavěné, k použití připravené korekci prostoru Dirac Live® přináší 9.2kanálový AV přijímač Onkyo TX-NR7100 s certifikací THX® nový význam slovního spojení "domácí filmový večer".

Dirac Live® Room Correction - nabízí lepší hudební inscenaci, čistotu, dialogy a hlubší basy, zatímco další dva kanály vytvářejí 5.1.4 Dolby Atmos® pohlcující prostorový zvuk.

 

Režim Klipsch Optimize
Režim Klipsch Optimize Mode vám umožní snadno integrovat reproduktory Klipsch Reference a Reference Premiere bez problémů s AV přijímačem Onkyo. Společnosti Klipsch a Onkyo se spojily, aby implementovaly přesné hodnoty crossoveru pro specifické nové reproduktory Reference Premiere. Nyní můžete jednoduše vybrat model reproduktorů, které budete používat pro každý jednotlivý kanál, a optimalizované nastavení crossoveru se automaticky použije.

 

Diskrétní přepínání HDMI zóny
Nastavte si různé možnosti zábavy ve vysokém rozlišení s rozlišením až 8K60* ve dvou různých místnostech z receiveru Onkyo, když se děti nechtějí podílet na tom, co se líbí vám, nebo naopak.

 

Certifikát THX
V roce 1993 se společnost Onkyo stala první značkou spotřební elektroniky, která získala certifikát THX. Provedla doslova tisíce testů, než získala logo THX-certifikace: bez ohledu na to, jaký vstup je použit, bez ohledu na to, jaká je kombinace mnoha vestavěných funkcí pro AVR, předzesilovač nebo zesilovač, nesmí být ke zdrojovému materiálu absolutně nic přidáno, nic odebráno. TX-NR7100 nabízí čtyři různé režimy poslechu THX: kino, hraní her, hudba a prostorový poslech.

 

Vestavěné streamovací služby
Přístup ke službám Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn a Pandora® je integrován v systému. K vyhledávání a přehrávání hudby můžete použít specializované aplikace (pokud jsou k dispozici) nebo bezplatnou aplikaci Onkyo Control App pro zařízení Apple a Android.

HDMI 2.1 S ROZLIŠENÍM 8K POSKYTUJE POHLCUJÍCÍ ZVUK Z TELEVIZNÍCH APLIKACÍ
HDMI® 2.1 je nejnovější aktualizací specifikace HDMI® a podporuje eARC, řadu vyšších rozlišení videa a obnovovacích frekvencí včetně 8K60 a 4K120 a dynamické formáty HDR. Rozlišení 8K přináší mimořádně působivý zážitek ze sledování s dvojnásobným horizontálním a vertikálním rozlišením oproti rozlišení 4K a čtyřnásobným počtem pixelů; v kombinaci s obnovovací frekvencí 60 Hz umožňuje plynulé a ostré sledování obsahu s vysokou rychlostí. HDMI 2.1 s 8K a eARC zajistí, že váš systém bude připraven na nejjasnější a nejčistší obraz, který je k dispozici nyní i v budoucnu.

 

CHYTRÁ DOMÁCNOST KOMPATIBILNÍ S HLASOVÝM OVLÁDÁNÍM
9.2kanálový AV receiver Onkyo TX-NR7100 s certifikací THX® se snadno integruje do vašeho stávajícího ekosystému Smart Home, včetně Apple Airplay, Alexa, aplikací Google a dalších. Získáte vysoce výkonné a kompatibilní síťové zařízení, které může bez problémů fungovat ve vašem ekosystému s více místnostmi.*

*Vyžaduje zařízení pro inteligentní domácnost s mikrofonem kompatibilní s AI třetí strany.

 

FUNGUJE S CERTIFIKOVANÝM SYSTÉMEM SONOS
Tento přijímač se může připojit k vašemu stávajícímu domácímu zvukovému systému Sonos nebo být začátkem nového, stačí jej spárovat s portem Sonos.* Pracuje s certifikovaným systémem Sonos AVR nabízí nejlepší propojení s ekosystémem Sonos ve své třídě, probouzí, mění vstupy a přehrává při požadované hlasitosti pomocí funkce Sonos Volume-Pass Through z aplikace Sonos. TX-NR7100 může pracovat až se třemi porty Sonos - jeden pro každou ze tří nezávislých zón - každá přehrává zcela jinou streamovací službu z rádia Sonos.

*Sonos Port je vyžadován a prodává se samostatně

 

DOKONALÝ HERNÍ ZÁŽITEK VE 4K
Ovládněte své soupeře díky vylepšení HDMI 2.1 pro hráče: Průchod 4K/120Hz HDR umožňuje ultra rychlý pohyb -VRR (Variable Refresh Rate) eliminuje zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulé hraní. - ALLM (Auto Low Latency Mode) optimalizuje latenci ze zdroje na obrazovku - QFT (Quick Frame Transport) omezuje zpoždění pro plynulejší zážitek.

 

OBOUSMĚRNÁ BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE BLUETOOTH
Tento AVR Onkyo dokáže odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte zvuk přehrávaný přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD včetně 24bitového zvuku přes aptX HD. Vylepšené možnosti přenosu dat nejnovější generace Bluetooth zajišťují čistou a spolehlivou reprodukci zvuku, takže uslyšíte své oblíbené skladby přesně tak, jak je zamýšlel nahrávací technik.

 

PŘIPRAVENO PRO DTS PLAY-FI
DTS Play-Fi vám umožňuje poslouchat vysoce kvalitní hudbu z připojených online služeb, síťových mediálních serverů a knihovny vašeho zařízení přes Wi-Fi® do libovolného počtu kompatibilních produktů pomocí aplikace Onkyo Music Control App pro iPad, iPhone a smartphony/tablety se systémem Android. DTS Play-Fi dokáže synchronizovat hudbu v každé místnosti. Každý člen vaší rodiny může používat své vlastní zařízení k poslechu hudby v místnosti nebo skupině místností. DTS Play-Fi vám umožňuje vytvořit komplexní ekosystém pro více místností.

 

 

Technické parametry :

 
Výkon (všechny kanály) 185 W/Ch (6 Ω, 1 kHz, 10 % THD, 1-kanálový buzení) / 170 W/Ch (6 Ω, 1 kHz, 1 % THD, 1-kanálový buzení, IEC)
Dynamická síla 250 W (3 Ω, Front) / 220 W (4 Ω, Front) / 130 W (8 Ω, Front)
THD+N (celkové harmonické zkreslení + šum) 0,08 % (20 Hz–20 kHz, poloviční výkon))
Vstupní citlivost a impedance 200 mV rms/47 kΩ (linka) / 3,5 mV rms/47 kΩ (Phono MM)
Jmenovitá výstupní úroveň a impedance RCA 1 V rms/470 Ω (předvýstup subwooferu) / 200 mV rms/470 Ω (linkový výstup zóny 2/zóna B)
Frekvenční odezva 10 Hz–100 kHz/+1 dB, -3 dB (Direct/Pure Audio)
Ovládání tónů ±10 dB, 20 Hz (basy) / ±10 dB, 20 kHz (výšky)
Poměr signálu k šumu 106 dB (linka, IHF-A) / 80 dB (Phono, IHF-A)
Impedance reproduktorů 4–16 Ω
Vstupní citlivost/výstupní úroveň a impedance (Video) 1,0 Vp–p/75 Ω (složka Y) / 0,7 Vp–p/75 Ω (komponentní Pb/Pr) / 1,0 Vp–p/75 Ω (kompozitní)
Ladění frekvenčního rozsahu FM 87,5 MHz–108 MHz / DAB 174,928 MHz – 239,2 MHz (evropský model) / AM 522 kHz–1 611 kHz (model pro Asii/Oceánii)
Paměť předvoleb FM/DAB/AM 40 stanic
Zdroj napájení AC 220–240 V~, 50/60 Hz
Spotřeba energie / standby 760 W / 0.15 W
Rozměry (Š x V x H) 435 x 173.5 x 379.5 mm
Hmotnost 10.4 kg
Obsah balení Napájecí kabel • Vnitřní FM/DAB anténa • Smyčková anténa AM • Mikrofon pro nastavení reproduktoru • Rychlý průvodce • Dálkový ovladač • 2x AAA (R03) baterie


Hmotnost : 10,4 kg

 

Nevyplňujte toto pole:
SO Avatar autora 20.12.2023 11:40
Dobrý den, má tento model DAB tuner? Ve specifikacích je označen, že má, ale některé modely ho nemají. Bude si rozumět s repro Whardalle Evo? Děkuji