Onkyo TX-NR5100

Kód: 29729
Neohodnoceno
Značka: Onkyo
13 990 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

7,2kanálový 8K AV přijímač Onkyo TX-NR5100 je cenově dostupný a všestranný centrální prvek domácího kina, který je přizpůsoben tak, aby poskytoval nejlepší zábavu ve své třídě pro vaše filmy, hudbu a herní systémy nové generace.

 

Režim Klipsch Optimize
Režim Klipsch Optimize Mode vám umožní snadno integrovat reproduktory Klipsch Reference a Reference Premiere bez problémů s AV receiverem Onkyo. Společnosti Klipsch a Onkyo se spojily, aby implementovaly přesné hodnoty crossoveru pro specifické nové reproduktory Reference Premiere. Nyní můžete jednoduše vybrat model reproduktorů, které budete používat pro každý jednotlivý kanál, a optimalizované nastavení crossoveru se automaticky použije.

 

Kompatibilita s funkcí Smart Home a hlasovým ovládáním
7.2kanálový 8K SMART AV receiver Onkyo TX-NR5100 se snadno integruje do vašeho stávajícího ekosystému Smart Home, včetně Apple Airplay, Alexa, aplikací Google a dalších. Získáte vysoce výkonné a kompatibilní síťové zařízení, které může bez problémů fungovat ve vašem ekosystému s více místnostmi.*

 

HDMI® 2.1 s rozlišením 8K
HDMI® 2.1 je nejnovější aktualizace specifikace HDMI® a podporuje eARC, řadu vyšších rozlišení videa a obnovovacích frekvencí včetně 8K60 a 4K120 a dynamické formáty HDR. Rozlišení 8K přináší mimořádně působivý zážitek ze sledování s dvojnásobným horizontálním a vertikálním rozlišením oproti rozlišení 4K a čtyřnásobným počtem pixelů; v kombinaci s obnovovací frekvencí 60 Hz umožňuje plynulé a ostré sledování obsahu s vysokou rychlostí. HDMI 2.1 s 8K a eARC zajistí, že váš systém bude připraven na nejjasnější a nejčistší obraz, který je k dispozici nyní i v budoucnu.


VESTAVĚNÉ STREAMOVACÍ SLUŽBY

Přístup ke službám Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn a Pandora® je součástí systému. K vyhledávání a přehrávání hudby můžete použít specializované aplikace (pokud jsou k dispozici) nebo bezplatnou aplikaci Onkyo Control App pro zařízení Apple a Android.

 

FUNGUJE S CERTIFIKOVANÝM SYSTÉMEM SONOS
Tento receiver se může připojit k vašemu stávajícímu systému domácího ozvučení Sonos nebo být začátkem nového, stačí jej spárovat s portem Sonos.* Tento AVR s certifikací Works With Sonos nabízí nejlepší propojení s ekosystémem Sonos ve své třídě, probouzení, změnu vstupů a přehrávání při požadované hlasitosti pomocí funkce Sonos Volume-Pass Through z aplikace Sonos*.

 

PŘIPRAVENO NA KALIBRACI ACCUEQ
AccuEQ zjednodušuje počáteční nastavení systému domácího kina a zajišťuje správnou kalibraci receiveru a reproduktorů pro dosažení nejlepšího výkonu ve vašem poslechovém prostoru. AccuEQ vypočítá vzdálenost reproduktorů od místa poslechu, upraví úroveň akustického tlaku reproduktorů a nastaví křížovou výhybku reproduktorů. Ten zvolí správný bod pro odklonění nízkofrekvenčního zvuku do subwooferu. Výsledkem je čistý a vyvážený plnospektrální prostorový zvuk.

 

DOLBY ATMOS® A DTS:X® - OSVOBOZENÍ ZVUKU
Formáty Dolby Atmos® a DTS:X® umožňují inženýrům mapovat zvuk kdekoli ve 3D prostoru, efekty se přesouvají z reproduktoru do reproduktoru po celé místnosti a zahalují vaše posluchače do nejnovějších filmů a her. Rozložení reproduktorů ve 3D si můžete vychutnat i u klasických titulů. Dolby Surround® a DTS® Neural:X najdou režijní náznaky ve starších zvukových stopách a upmixují je pro úžasný prostorový realismus.

 

VIRTUALIZÁTOR VÝŠEK DOLBY ATMOS®
Při přehrávání jakéhokoli formátu Dolby® umožňuje zapojení funkce Dolby Atmos Height Virtualizer větší zážitek z poslechu a vytváří virtuální prostorový a výškový efekt z tradičního rozložení reproduktorů bez použití dalších prostorových nebo výškových reproduktorů.

 

PŘIPRAVENO PRO DTS PLAY-FI®
DTS Play-Fi umožňuje poslouchat vysoce kvalitní hudbu z připojených online služeb, síťových mediálních serverů a knihovny vašeho zařízení přes Wi-Fi® do libovolného počtu kompatibilních produktů pomocí aplikace Onkyo Music Control pro iPad, iPhone a smartphony/tablety se systémem Android. DTS Play-Fi dokáže synchronizovat hudbu v každé místnosti. Každý člen vaší rodiny může používat své vlastní zařízení k poslechu hudby v místnosti nebo skupině místností. DTS Play-Fi vám umožňuje vytvořit komplexní ekosystém pro více místností, který uspokojí prakticky všechny potřeby.

 

DYNAMICKÉ ZESÍLENÍ ZVUKU
DAA, zdokonalovaný více než 70 let, aby poskytoval emoce ve vysoké věrnosti, je vybaven vlastním vysokoproudým výkonovým transformátorem s nízkým šumem, přizpůsobenými kondenzátory a diskrétními výstupními stupni zesilovače. Unikátní topologie zabraňuje fázovému posunu, zatímco vysoký proud zlepšuje ovládání reproduktorů pro skutečnou dynamickou rychlost. DAA pohání 4ohmové zátěže všemi kanály, takže má výkon, který se může pohybovat.

 

Technické parametry : 

FunkceObousměrný Bluetooth(aptX HD) ,Wi-Fi, DTS Play-Fi, AirPlay, Chromecast, Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn, Sonos, FlareConnect, 8K UHD, upscaling:1080p to 4K, HDR10, HDR10+, a Dolby Vision, 3D, Advanced Music Optimizer, FM/DAB+ tuner
Počet kanálů7.2 (5.2.2)
Formát dekódováníDolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X, Dolby Surround
Podporované formáty - MP3, WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC, ALAC, DSD; Bluetooth kodeky: AAC, SBC, aptX, aptX HD
Výkon165W/k/6Ω
Hi-Res Audio192 kHz/24-bit
KonektoryHDMI (4 xIN, 2 x OUT (Main Out [eARC], Sub Out), 1x optický vstup, 1 x digitální coax.vstup, 3x analog. audio vstup, 2x subwoofer výstup, sluchátkový výstup 6,3 mm, phono vstup, LAN, USB
Automatická kalibrace reproduktorůAno
BarvaČerná
Rozměry, hmotnost435 x 160 x 328 mm), 8,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: