Yamaha A-S201 + Yamaha NS-F51

Kód: 28780/CER
Tip
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
15 490 Kč
Není skladem
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční hifi set, který je sestaven ze stereo zesilovače Yamaha A-S201 a sloupových reproduktorů Yamaha NS-F51.

 

Yamaha A-S201

HIFI stereo zesilovač, maximální výkon 2x140W (4 ohmy, 1 kHz, 0,7% THD), vnitřní symetrické zapojení, PURE DIRECT, repro A/B nebo A+B, vstup Phono MM, hlinikový čelní panel, dálkový ovladač.

Stereo zesilovač Yamaha A-S201 je určený pro milovníky klasického stereo poslechu jde o cenově dostupný model umožňující zapojení dvou párů reprosoustav pro ozvučení dvou místností. Model disponuje funkcí Pure Direct, která zkracuje signálové cestu na minimum a tím poskytuje mnohem čistší zvuk na výstupu. Lze k němu připojit až pět nejrůznějších audio zařízení včetně stále oblíbeného gramofonu. Zesilovač nabízí masivní konstrukci zaručující kvalitní zvukový zážitek. Zesilovač je dodáván společně s elegantním dálkovým ovladačem pro snadné nastavení z Vašeho křesla. Za zmínku stojí i funkce pro automatické vypínání po 2,4,8 nebo 12 hodinách nečinnosti.  

Yamaha Vysoká kvalita zvuku, vytvořená bohatými zkušenostmi a tradicí a vysokou technologickou odborností

Yamaha, s dlouhou historií 125 let jako výrobce hudebních nástrojů, má také vysokou reputaci pro HiFi komponenty. Model A-S201 byl vytvořen využitím této bohaté zkušenosti a vysoké technologické odbornosti. Je založen na konceptu „Natural Sound“ pro reprodukci veškeré hudby tak, jak skutečně zní, a je postaven s pečlivou péčí od návrhu obvodu po základní zvukovou produkci, i když vstupní model reprodukuje vysokou kvalitu zvuku a hudebně bohatý zvuk.

Vysoký výstupní výkon 100 W × 2 * a vysoká kvalita zvuku

A-S201 s výkonem 100 W * × 2, který je nad svou třídou, má vysokou kvalitu zvuku, která minimalizuje délku signálních tras a optimalizuje rozložení obvodu. Umístění výkonového transformátoru v blízkosti obvodu výkonového zesilovače snižuje ztráty energie a zároveň zlepšuje špičkovou kapacitu zdroje napájení, aby umožnil výstup vysoké hlasitosti. Signální kostra a kostra napájení jsou připojeny v jednom bodě, čímž se eliminuje vzájemné rušení, aby se dosáhlo vyššího poměru S / N. Výsledkem je zvuk plný jasnosti a pocitu otevřenosti.

* 8 ohmů, 40 Hz - 20 kHz, 0,2% THD

Čistý přímý režim pro větší čistotu zvuku

Zapnutí spínače Pure Direct způsobí, že zvukový signál obchází řídicí obvody pro basy a výšky, vyvážení a zesilovač zadní vyrovnávací paměti. To zlepšuje kvalitu zvuku při zachování plné výstupní kapacity. Zkrácení signální trasy zlepšuje čistotu zvuku a pomáhá reprodukovat i ty nejjemnější hudební nuance.

Jednoduchý a sofistikovaný design

A-S201 zdědí jednoduchý a sofistikovaný designový styl, který je Hi-fi zvukem Yamaha známý. S elegantním zakončením vlasové linie krásně harmonizuje s jiným HiFi audio zařízením. Ovládací tlačítka a knoflíky hlasitosti také ukazují náš závazek k jednoduchosti a snadnosti použití.

Konektor Phono MM pro přehrávání vinylových a šroubových reproduktorů

A-S201 má jeden vstupní terminál MM fono pro připojení přehrávače záznamů. Celkem pět vstupních terminálů znamená, že může být centrální jednotkou pro různé typy zvukových systémů. A jeho velké šroubové svorky reproduktorů poskytují pevné připojení pomocí silných kabelů reproduktorů.

Šetření energie

Funkce správy napájení automaticky vypne napájení (přepne se do pohotovostního režimu), pokud nebyl zesilovač delší dobu používán. Lze nastavit na 2, 4, 8 nebo 12 hodin nebo vypnout. Kromě toho je spotřeba energie v pohotovostním režimu pouze 0,5 W, čímž se dosahuje dobrého výkonu úspory energie.

Další významné funkce

• Dálkové ovládání s jednoduchým designem

• Výběr reproduktoru A, B nebo A + B

• Hlavní telefonní terminál

 

 

Yamaha NS-F51

Klasické masivní sloupové reprosoustavy Yamaha NS-F51 jsou navrženy tak, aby vám reprodukovali reálný zvuk bez žádného přidaného zabarvení zvuku.Přední sloupové reprosoustavy najdou uplatnění v sestavách domácích kin, kde poskytnou kvalitní hudební poslech včetně solidních basů a nezkreslených výšek, jsou vhodné pro začlenění do sestav domácích kin. Konstrukčně jde o dvoupásmové reprosoustavy kde o reprodukci vysokých frekvencí se stará výškový měnič osazený 25mm kalotou, další dva středobassové měniče o průměru 160mm se starají o zbytek pásma. Výsledkem je poutavý a zároveň přesně definovaný zvuk, jež vás vtáhne do hudební reprodukce. Přední reprosoustavy Yamaha NS-F51 jsou osazené kvalitními šroubovacími repro terminály, ozvučnice je vyrobena z masivních MDF desek, které zaručují dostatečnou tuhost.

Výkonný stojanový reproduktor poskytuje optimální zvuk s vynikající expresivitou pro filmy a hudbu.

NS-F51 je vybaven obousměrnou konfigurací se třemi reproduktory, která se skládá ze dvou 16 cm (6-1 / 2 ”) kónických basových reproduktorů a jednoho 3 cm (1”) soft dome výškového reproduktoru. Využívá 97 cm (38-3 / 8 ”) - vysoké, velkokapacitní skříně k vytváření napínavých basových tónů a se systémem ztužení, který potlačuje rezonanci skříně, vytváří také křišťálově čisté tóny. Dřevěná deska plošných spojů v síťovém obvodu demonstruje závazek ke kvalitě zvuku. Nejen pro filmy, ale také pro různé jiné zdroje, jako jsou CD, MP3 a streamovaná hudba, si budete užívat hudbu s vynikající expresivitou.

Zaoblený tvar s nízkou difrakcí pro čistý zvuk bez zákalu.

Reproduktorové skříně jsou zaoblené, aby se snížily difrakční efekty, které způsobují temný zvuk. Zažijte křišťálově čistý přirozený zvuk, který nebudete unavovat bez ohledu na to, jak dlouho posloucháte.

Přední mříž a zaoblený tvar s luxusním designem


Užijte si pocit luxusu s přední mřížkou se šikmými rohy a designem, který připomíná vlajkové reproduktory Yamaha. A s reproduktorovou skříní, která má také zaoblený tvar, se jednota designu krásně vejde do prostoru vašeho domácího kina.

Výběr ze dvou barev, které vám pomohou vytvořit vysoce kvalitní domácí kino.

Reproduktory jsou krásně upravené a jsou k dispozici ve dvou barvách: luxusní vzhled ořechu a stylová černá. Spolu s skříňkou na dřevo s vysokou texturou doplní tyto reproduktory jakýkoli televizní monitor a interiér.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: