Polk Audio S55e set 5.0

Kód: 28116
Neohodnoceno
Značka: Polk Audio
25 990 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční 5.0 set složen ze sloupových reproduktorů Polk Audio Signature S55E, regálových reproduktorů Polk Audio Signature S10E, a centrálního reproduktoru Polk Audio Signature S30E.

 

Polk Audio S55E

Řada Polk Signature E, postavená tak, aby přinášela nejlepší hudební zážitek do pohodlí vašeho domova, pokračuje v tradici Polk HiFi. Získáváte zvýšený zvuk pro filmy, televizi a hudbu v naprosto přepracovaném designu. Silné, tuhé a akusticky inertní skříně snižují nežádoucí vnitřní stojaté vlny pro méně slyšitelné zbarvení. Nerezonanční konstrukce všech MDF s minimálně 19 mm tlustými přepážkami zajišťuje realističtější zvuk, který je v celém rozsahu přizpůsoben tak, aby dosahoval bezproblémových efektů míchání reproduktorů od reproduktorů v systémech s více kanály. Zakřivené hrany nabízejí smyslný, ale výkonný vzhled, který je k dispozici v ohromujícím černém a bílém provedení.

 

Polk Audio Signature S30E

Vestavěný reproduktor Polk Signature S30e, který je vybaven velkým zvukovým prostorem a hudebním zážitkem do pohodlí vašeho obývacího pokoje, pokračuje v tradici Polk High Performance za přijatelnou cenu. Díky vysoce kvalitní certifikaci Hi-Res, novému akustickému řidiiči Dynamic Balance, přesným přesahům, anti-difrakční mřížce, moderní stylové skřínce a exkluzivní technologii pro zvýšení intenzity basů Power Port získáte zvýšený zvuk pro filmy, televizi a hudbu. - očekávejte skvělý zvuk.

 

Polk Audio Signature S10E

Pro použití jako zadní nebo prostorový reproduktor v jakékoli konfiguraci domácího kina reproduktorů 5.x, 7.x nebo 9.x, kompaktní satelitní reproduktor Polk Signature S10 pokračuje v Polk tradici High Performance za přijatelnou cenu. Díky vysoce kvalitní certifikaci Hi-Res, nové přesné přeskoky z akustického pole Dynamic Balance, anti-difrakční mřížce, modernímu stylové skřínce a exkluzivní technologii pro vylepšení basů Power Portu získáváte zvuk pro film, televizi a hudbu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: