ONKYO TX-SR3100DAB + Magnat Monitor S12C + S10B + S30 + Alpha RS 8
Kód: 92504
Není skladem
Domácí kino ve špičkové kvalitě
Dostupné barevné varianty reproduktorů: Černá, Walnut
Detailní informace
Detailní popis produktu
Magnat Monitor S12C
Se dvěma 110mm woofery a 13mm kopulovitým tweeterem je dokonale připraven pro náročný zvuk kina, aniž by zabíral příliš mnoho místa.
Technické parametry
Šířka (mm) 420
Výška (mm) 148
Hloubka (mm) 190
Konstrukce 2-pásmo, bassreflex, center
Osazení 2x 114mm středobas, 1x 12mm výškový měnič
Impedance 4-8 Ohm
Výkon 75/150 Watt
Frekvenční rozsah 40 - 32.000 Hz
Citlivost 89 dB
Dělící frekvence 3.400 Hz
Magnat Monitor S10B
Pouhých 15 cm široký, 25 cm vysoký a jen 19 cm hluboký. V modelu S 10 B se jmenovitě projevuje 110mm woofer známý z této řady a 13mm kopulka vyrobená z Mylaru. Zde je třeba udělat opravdu jen ústupky s velikostí, protože akusticky se tento regálový reproduktor projevuje jmenovitě na nejvyšší úrovni.
Masivní MDF skříň zdobí ušlechtilé dřevěné dekory v černé a ořechové barvě.
Technické parametry
Šířka (mm) 149
Výška (mm) 250
Hloubka (mm) 190
Konstrukce 2-pásmová regálovka
Osazení 1x 114mm středobas, 12mm výškový měnič
Impedance 4-8 Ohm
Výkon 60/120 Watt
Frekvenční rozsah 42 - 32.000 Hz
Citlivost 88dB
Dělící frekvence 3.400 Hz
Onkyo TX-SR3100DAB
Technické specifikace
Audio sekce
Počet kanálů 5.2  (3.2.2 channels - 5 amplified)
Maximální ef. výkon (W)
155 W / 6 Ω (1 kHz, 1 kanál, 10 % THD)
80w (20-20kHz, 0.08% THD)
Impedance reproduktorů 4 - 16 Ω
Zkreslení THD + N 0.08% (20 Hz - 20,000 Hz, Rated output power)
Frekvenční rozsah 10 Hz - 100 kHz/+1 dB, –3 dB (Direct)
Odstup s / š 109 dB (A, Linka)
Vstupy 3 x Analog. Linka
1 x Digitální optický S/PDIF TOSLINK (TV)
1 x Digitální koaxiální S/PDIF (CD)
1 x Setup mikrofon
Citlivost / impedance 200 mV / 47 kΩ Linka
Výstupy 5 x Repro
1 x Linka L / P Pre Out - zóna B
2 x Linka Subwoofer
1 x Sluchátka
1 x USB nabíjení 1 A max
Výstupní napětí / impedance 1 V / 470 Ω Linka Subwoofer
1 V / 2,3 kΩ Linka linka Pre out
Tónové korekce Hloubky ± 10 dB (20 Hz)
Výšky ± 10 dB (20 kHz)
Music Optimizer
Bluetooth BLUETOOTH Specification version 5.0
podporované kodeky SBC, AAC
Tuner FM RDS 87,5 - 108 MHz
DAB, DAB+
Citlivost 1 uV (mono, 50 dB s / š)
Video  sekce
Vstupy 4 x HDMI
Výstupy 1 x HDMI ARC
Podpora video formátů 3D, 4K 60 Hz, 6G, HDR10, BT.2020, HLG,
 Dolby Vision, Auto Lip Sync, CEC
Protikopírovací ochrana HDCP 2.2
Podpora rozlišení 4K 60 Hz 4:4:4, 1080p / 24, 1080p, 1080i, 720p, 480p / 576p
Dekodéry
PCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS (DTS 96/24, DTS-ES, etc.),
Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS- HD Master Audio, DTS:X, Multichannel PCM,
DTS-HD High Resolution Audio, IMAX DTS, IMAX DTS:X
Podpora audio formátů
2 ch linear PCM (32 kHz/192 kHz - 16/20/24 bit)
Multi-channel linear PCM (Maximum 7.1 channels, 32 kHz/192 kHz, - 16/20/24 bit)
Bitstream (Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS,
DTS-ES, DTS 96/24, DTS-HD Master Audio, DTSHD High Resolution Audio,
DTS Express, DTS:X, IMAX DTS, IMAX DTS:X, DSD(2.8 MHz), PCM)
Všeobecné
Kalibrační automatika Accu EQ
Příkon max / st.by 465 W / 0,2 W
Rozměry (š x v x h) 435 x 160 x 328 mm
Hmotnost 8,4 kg
Dodávané příslušenství Ovladač DO
Pokojová FM anténa
AM smyčková anténa
Kalibrační mikrofon
Alpha RS 8
AKTIVNÍ SUBWOOFER S KUŽELEM 200 MM A VÝKONEM AŽ 160 WATTŮ
  • Ovládání hlasitosti, dělicí frekvence a fáze
  • Systém magnetů optimalizovaný společností Klippel
  • K dispozici od konce září 2020
  • Nepřetržitý výkon 80 W / špičkový výkon 160 W
  • 200 mm basový reproduktor s potaženým papírovým kuželem
  • Vstup na vysoké úrovni
Magnat Alpha RS 8 je vybaven 200 mm (8 palců) vysoce výkonným basovým reproduktorem s dlouhým dosahem v basreflexovém krytu, který je vybaven dvěma porty Airflex. Integrovaný zesilovač třídy D poskytuje nepřetržitý výkon 80 wattů, zatímco špičkový výkon je působivých 160 wattů. Technologie zabudovaná do RS8 umožňuje reprodukovat frekvence až do 25 Hz. Elektronika zesilovače umožňuje regulovat hlasitost, dělicí frekvenci a fázi, což umožňuje optimální přizpůsobení akustice místnosti.
Pevné pouzdro z MDF je volitelně k dispozici v provedení černý popel nebo moka. RS8, široký 260 mm a vysoký 350 mm, je stále extrémně kompaktní. Standardní textilní mřížku lze snadno sejmout a odhalit tak působivé basové šasi.
Hmotnost (kg) 8
Šířka (mm) 260
Výška (mm) 350
Hloubka (mm) 350
Barva černá
Konstrukce aktivní subwoofer, dva bassreflex porty
Osazení 200mm měnič, papírová membrána
Frekvenční rozsah 20 - 200 Hz
Dělící frekvence 50 - 150 Hz/ stavitelná
Magnat monitor S30
Technicky je S 30 vybaven známým 170mm basovým a středovým měničem a 28mm kopulkou z textilního kompozitního materiálu, které společně reprodukují frekvence v rozmezí 34 až 38 000 Hz. Detaily jako pevný připojovací terminál s pozlacenými svorkami a gumové nožičky tlumící rezonanci dokazují, že kompaktní rozměry nemusí znamenat oběť kvality. Vizuálně se model S 30 vyznačuje černou a ořechovou povrchovou úpravou s odnímatelným textilním krytem, což zajišťuje homogenní a elegantní vzhled.
Šířka (mm) 215
Výška (mm) 354
Hloubka (mm) 270
Konstrukce 2-pásmo, bassreflex, regálovka
Osazení 1x 165mm středobas, 1x 27mm výškový měnič
Frekvenční rozsah 34 - 38.000 Hz
Citlivost 90 dB
Dělící frekvence 2.900 Hz