Klipsch R-800F 5.1.2

Kód: 29421
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
56 990 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový, cenově zvýhodněný high-end 5.1.2 set reproduktorů značky Klipsch řady Reference II.
Klipsch Reference II přináší nový pohled do audiofilního světa s jestě kvalitnějším zvukem než jste si doteď mohli poslechnout.


 

Set se skládá z : 

Surroundové reproduktory - Klipsch R-40SA
Subwoofer - Klipsch R-121SW
Sloupové reproduktory - Klipsch R-800F

Regálové reproduktory - Klipsch R-50M
Centrální reproduktor - Klipsch R-30C

 

 


Klipsch R-800F

ZCELA NOVÝ 90° X 90° HORN TRACTRIX®
Aktualizovaná konstrukce výškového měniče, včetně zvětšených vnějších rozměrů, dodá vaší hudbě a filmům více síly a emocí. Větší rozhodně znamená lepší, s kontrolou směrovosti ve větším frekvenčním pásmu, což vede k přesnější zvukové scéně.HLINÍKOVÝ VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR S LINEÁRNÍM ODPRUŽENÍM (LTS)

Exkluzivní 1" výškový reproduktor LTS s kaptonovým odpružením, který je charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, minimalizuje zkreslení a zajišťuje detailnější přednes. Hliník je extrémně lehký a tuhý materiál použitý v sestavě výškového reproduktoru, který zajišťuje vysokou účinnost.

 

TEPELNĚ TVAROVANÉ MĚDĚNÉ KRYSTALICKÉ POLYMEROVÉ WOOFERY
Díky využití technologie trickle-down z vysoce ceněné řady reproduktorů Reference Premiere společnosti Klipsch mají 8" woofery TCP strmější úhel kuželů pro hladší odezvu a lepší přesnost a transparentnost.ZADNÍ PORT TRACTRIX

Zadní port Tractrix je dokonale přizpůsoben kabinetu a wooferům a vytváří ideální proudění vzduchu s minimálním zkreslením nebo turbulencemi i při nejnižších frekvencích.VYSOCE KVALITNÍ DESIGN A VZHLED SKŘÍNĚ

Skryté upevňovací prvky, horna od okraje k okraji a nízkoprofilové magnetické mřížky dodávají reproduktorům vybroušený, moderní vzhled. Skříně z MDF desek s texturou dřeva odolnou proti poškrábání, která se hodí do interiéru vaší domácnosti.ZDOKONALENÉ PŘIPOJENÍ REPRODUKTORŮ ATMOS

Upgrade na Dolby Atmos je velmi snadný díky jednoduchým a skrytým přípojkám umístěným na zadní straně reproduktorů. Tato zdokonalená připojení snižují množství viditelných vodičů a drží je na místě pro lepší správu kabelů.

 

 

Nevyplňujte toto pole:
MH Avatar autora 29.1.2024 14:19
Dobrý den, měl bych zájem o Klipsch R-800F 5.1.2 Bohužel tento set nyní nemáte skladem. Je nějaká šance že ještě bude ? Děkuji za informaci S pozdravem Martin H.