Klipsch R-600F 5.1.2

Kód: 29409
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
49 990 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový, cenově zvýhodněný 5.1.2 set reproduktorů značky Klipsch řady Reference II.

Klipsch Reference II přináší nový pohled do audiofilního světa s jestě kvalitnějším zvukem než jste si doteď mohli poslechnout.

 

Set se skládá z : 

Sloupové reproduktory - Klipsch R-600F

Regálové reproduktory - Klipsch R-40M
Surroundové reproduktory - Klipsch R-40SA
Subwoofer - Klipsch R-101SW
Centrální reproduktor - Klipsch R-50C

 

 

Klipsch R-600F

ZCELA NOVÝ 90°X 90° HORN TRACTRIX®
Aktualizovaná konstrukce výškového měniče, včetně zvětšených vnějších rozměrů, dodá vaší hudbě a filmům více síly a emocí. Větší rozhodně znamená lepší, s kontrolou směrovosti ve větším frekvenčním pásmu, což vede k přesnější zvukové scéně.

 

HLINÍKOVÝ VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR S LINEÁRNÍM ODPRUŽENÍM (LTS)
Exkluzivní 1" výškový reproduktor LTS s kaptonovým odpružením, který je charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, minimalizuje zkreslení a zajišťuje detailnější přednes. Hliník je extrémně lehký a tuhý materiál použitý v sestavě výškového reproduktoru, který zajišťuje vysokou účinnost.

TEPELNĚ TVAROVANÉ MĚDĚNÉ KRYSTALICKÉ POLYMEROVÉ WOOFERY
Díky využití technologie trickle-down z vysoce ceněné řady reproduktorů Reference Premiere společnosti Klipsch mají 6,5" woofery TCP strmější úhel kuželů pro hladší odezvu a lepší přesnost a transparentnost.

 

ZADNÍ PORT TRACTRIX
Zadní port Tractrix je dokonale přizpůsoben kabinetu a wooferům a vytváří ideální proudění vzduchu s minimálním zkreslením nebo turbulencemi i při nejnižších frekvencích.

 

VYSOCE KVALITNÍ DESIGN A VZHLED SKŘÍNĚ
Skryté upevňovací prvky, od okraje k okraji a nízkoprofilové magnetické mřížky dodávají reproduktorům vybroušený, moderní vzhled. Skříně z MDF desek s texturou dřeva odolnou proti poškrábání, která se hodí do interiéru vaší domácnosti.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: