Rotel RMB-1555

Kód: 28867/CER 28867/STR Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Rotel
52 000 Kč
Skladem (2 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.6.2024 - Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

CD přehrávače Rotel byly v uplynulých desetiletích vždy velmi dobře přijímány, ale výkonové zesilovače byly pravděpodobně obdivovány a kriticky uznávány ještě více.

Je tomu tak protože Rotel trvá na tom, že „méně je více“. Důkazem je proslulý koncept vyvážené konstrukce – Balanced Design Concept, který klade důraz na jednoduchost a precizní provedení osvědčených technických principů a ctí závazek Rotelu pro přesnou a příjemnou hudební reprodukci.

RMB-1555 Internal View

Nyní je stejná pozornost věnovaná detailům a stejná vitalita hudební reprodukce k dispozici také pro milovníky vícekanálové hudby a videofilům hledající to nejlepší ve filmových soundtraccích.
Příklad: pozoruhodný vícekanálový výkonový zesilovač RMB-1555. Ať už se používá v systému domácího kina, jako distribuční zesilovač pro několik nezávislých zón ve vašem domě, nebo jako základ pozoruhodně flexibilního vícekanálového hudebního systému, RMB-1555 plní příslib dědictví značky Rotel.

Výkon je konzervativně dimenzován na 120 wattů na kanál do 8 ohmů zátěže a to u všech kanálů poháněných najednou při plném výkonu. Se všemi nejnáročnějšími reproduktory umístěnými v mimořádně velkých místnostech si RMB-1555 správně poradí a to v případě nejslabších podkresů flétny, tak i s podzemním rachotem blížící se apokalypsy.

Jeho schopnost je opřena o pozoruhodně stabilní napájecí zdroj, jehož základ tvoří toroidní transformátor navržený a vyrobený společností Rotel, jenž poskytuje přesné napětí při vysokém proudu do navazujících částí zesilovače. Samotný tvar transformátoru navíc snižuje rozptyl magnetického pole, které by jinak mohlo interferovat s hudebním signálem.

Ostatní komponenty uvnitř jsou stejně vysoké ráže. Jsou dodávány globální sítí dodavatelů společnosti Rotel až po podrobném prozkoumání a vyčerpávajících poslechových testech, které oddělují „dost dobré“ od skutečně superlativního.

RMB-1555 používá pouze diskrétní výstupní tranzistory s vyšší tepelnou stabilitou, jenž jsou osvobozením od konstrukčních kompromisů, které charakterizují jejich bratrance s integrovanými obvody. Zesilovač třídy AB zajišťuje nejlepší rovnováhu mezi výkonem a tepelnou účinností.

Terminály reproduktorů pro vysoké zatížení doplňuje spoušť dálkového ovládání 12V, RCA vstupy a odpojitelný napájecí kabel typu IEC.

RMB-1555 je opravdový zesilovač pro všechna použití, kombinuje vynikající výkon s maximální spolehlivostí, aby prokázal dlouhou oddanost společnosti Rotel pro uspokojování potřeb spotřebitelů.

 

Technické parametry : 

Rozměry (v x š x h) 188 x 431 X 454 mm
Hmotnost 21,8 kg
Výstupní výkon 20-20 kHz, 0.03% THD, 8 ohm 5x 120 W
Celkové harmonické zkreslení (20-20,000Hz) 8 ohm < 0.03%
Intermodulační zkreslení < 0.03%
Frekvenční rozsah (+0.5, –3 dB) 10Hz - 100kHz
Činitel tlumení (8 ohm) 180
Doporučení impedance reprosoustav min. 4 ohm
Odstup s/š (IHF A) 116 dB
Vstupní impedance / citlivost RCA 12k ohm/1,5 volt
Zisk 26.5 dB
Napájení 230V, 50Hz
Spotřeba 650 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: