Rega IO

Kód: 26426
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Rega
13 190 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anglická společnost Rega Research Ltd již od svého vzniku v roce 1973 slaví úspěchy ve výrobě vysoce oceňovaných gramofonových přenosek a šasi. V 80. letech navázala výrobou kompletních hi-fi systémů. Ústředním zaměřením společnosti Rega je technický vývoj výrobků a výrobních technologií, který je založen na důsledném výběru speciálních materiálů a na dodržování přesných tolerancí. Každý výrobek značky Rega je konstruován tak, aby po celou dobu své životnosti poskytoval potěšení z co nejlepšího podání reprodukované hudby.

Kompaktní integrovaný zesilovač Rega IO byl navržen pro všechny milovníky hudby. Snadno se instaluje a ovládá a jednoduše se začlení do jakékoli hifi sestavy.

Rega IO nabízí výkonný a vyvážený muzikální přednes za velmi přijatelnou cenu.

Jeho kompaktní rozměry ho umožňují používat v nespočtu různých sestav, přičemž jeho výkon sahá hodně za hranici jeho ceny. K dispozici je vysoce kvalitní vstup pro MM přenosky, dva linkové vstupy a také vynikající sluchátkový výstup. K ovládání slouží redesignované mini dálkové ovládání. Rega IO používá stejný výkonový zesilovač a phono stage jako jeho větší bratr, oceňovaný zesilovač Brio. Díky tomu přináší výjimečnou zvukovou kvalitu v menším, cenově efektivnějším balení. Obvody ve třídě A/B sdílejí DNA s dalšími zesilovači Rega a jako obvykle byla věnována velká pozornost výběru součástek. Výkonové tranzistory Sanken, potenciometr hlasitosti Alps a lineární napájecí zdroj umožňují dosáhnout výkonu 30 wattů na kanál do 8 ohmové zátěže.
 
 
Parametr Hodnota
Výstupní výkon 2x 30W do 8 ohmové zátěže
Frekvenční rozsah 12 – 43000 Hz (linkový vstup, -1/-3 dB)
Vstupy 1x Phono pro MM přenosky RCA, 2x linkový stereo RCA
Výstupy 1x sluchátkový 6,35 mm jack
Citlivost Phono MM vstupu 2,1 mV (impedance 47k ohmů s paralelní kapacitou 220 pF)
Citlivost linkových vstupů 210 mV (impedance 47k ohmů)
Dálkové ovládání Ano
Rozměry 180 x 290 x 68 mm

Test: https://www.tonepublications.com/review/rega-io-integrated-amplifier/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: