Klipsch Surround 3

Kód: 25004
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
5 990 Kč
Není skladem

CENA ZA PÁR!

Detailní informace

Detailní popis produktu

REPRODUKTORY SURROUND 3 - REPRODUKTORY PROSTOROVÉHO ZVUKU k SOUND BARu

Přidejte tyto nejlepší bezdrátové prostorové reproduktory ve své třídě do zvukové lišty BAR 48 a získáte nezapomenutelný zážitek z domácího kina. Zvukový pruh automaticky dekóduje zvuk Dolby Digital a DTS 5.1 a poskytne křišťálově čistý prostorový zvuk.

pravá ZÁBAVA

Okamžitý zážitek z domácího kina je tady. Po přidání reproduktorů SURROUND 3 do vašeho panelu 48 zvukový pruh automaticky dekóduje zvuk Dolby Digital a DTS 5.1 a poskytne diskrétní prostorový zvuk.

Prostorový reproduktor Klipsch Surround 3 v kuchyni

opravdový VÝKON

Legendární technologie Klipsch znamená jasné vokály a dynamické zvukové doprovody. Reproduktory SURROUND 3, vyrobené z vysoce kvalitních dřevěných materiálů, jsou navrženy pro rychlé a bezdrátové připojení k BAR 48 Soundbar + Wireless Subwoofer.

Zadní reproduktory zvukové lišty Klipsch 3

WIRELESS

Umístěte tyto prostorové reproduktory na desku stolu, použijte držáky reproduktorů nebo připevněte na zeď pomocí praktických vložek 1 / 4-20 ”. Poté použijte speciálně navržený a předem spárovaný vysílač USB, který se zasune a zakrývá za dřevěnou koncovou krytkou BAR 48 a synchronizuje vaše reproduktory a zvukovou lištu dohromady. Snadné peasy.

Muž se dívá na televizi v obývacím pokoji s Bar 48 5.1 Surround Sound System

BAR 48 + BEZDRÁTOVÝ SUBWOOFER

Zvuková lišta 48 "3,1" s 8 "bezdrátovým subwooferem, vyhrazený středový kanál BAR 48 znamená, že vám neunikne ani jedna sekunda akce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: