SVS PC-4000

Kód: 28930
Novinka
Neohodnoceno
Značka: SVS
68 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

+ Subwooferový kabel zdarma

Detailní informace

Detailní popis produktu

PC-4000, basová věž, která nemá ve světě zvuku obdoby, je ikonou inovace designu SVS a představuje nejsofistikovanější válcový subwoofer, jaký kdy SVS vyvinula. Výstupní energie v místnosti a hluboké basové rozšíření pod prahem lidského sluchu s méně než polovinou podlahové plochy, kterou vyžadují srovnatelné boxové subwoofery s porty. Bez námahy výkonný zesilovač a měnič v kombinaci s pokročilou technologií DSP zajišťují úroveň výkonu a uživatelského ovládání, jaká v této cenové kategorii dosud nebyla k vidění. Model PC-4000 je také standardně vybaven systémem izolace subwooferu SoundPath pro čistší zvuk basů se zvýšenou definicí a větší razancí bez chvění v místnosti a sníženým pronikáním basů do zbytku domu.

Aktivní subwoofer SVS PC-4000 ohromí svou schopností ovládnout místnost masivním nízkofrekvenčním výstupem a hlubokým basovým prokreslením, které je slyšet a cítit při zachování přesnosti a kontroly, a to vše v působivé válcové skříni o průměru pouhých 16". Žádný subwoofer na světě se nepřibližuje tomu, co dokáže PC-4000, aniž by zabíral dvakrát nebo třikrát více místa. Díky technologii trickle down z řady 16-Ultra, která byla v roce 2017 téměř všemi audio publikacemi a průmyslovými skupinami označena za nejlepší subwoofery na světě, boří PC-4000 očekávání a přináší bezkonkurenční úroveň výkonu subwooferu, která je dostupná pouze od společnosti SVS.

Zesilovač PC-4000 Sledge STA-1200D, jehož výkon je konzervativně udáván na 1 200 W RMS a více než 4 000 W ve špičce, využívá efektivní konstrukci třídy D v kombinaci s plně diskrétním výstupem MOSFET a sofistikovaným DSP procesorem Analog Devices. Výsledkem je úroveň bezproblémového výkonu a pokročilého zpracování, které není k dispozici u žádného jiného výrobce napájených subwooferů. - Vysoký proudový výstup plně diskrétních tranzistorů MOSFET s účinností zesilovače třídy D


Přehled vlastností / konstrukce :

  • Dvojitá sestava feritových magnetů vážící téměř 40 kg vytváří obrovskou magnetickou sílu a exkurzi 13,5palcového reproduktoru, aby produkovala masivní nízkofrekvenční výstup hluboko pod hranicí lidského sluchu.
  • Hranou vinutá kmitací cívka s osmivrstvým plochým hliníkovým drátem minimalizuje zkreslení a kompresi výkonu a zároveň poskytuje vynikající odvod tepla a linearitu zajišťující přesnou kontrolu.
  • Lehká a tuhá kompozitní membrána s prachovou krytkou z prvotřídních skleněných vláken vytváří masivní výstup s precizní frekvenční odezvou.
  • Patentované vstřikované těsnění a parabolický surround s dlouhým rozptylem zajišťují dlouhou životnost a umožňují extrémní exkurzi a SPL.
  • Inkrustovaný displej na předním panelu, první svého druhu u válcového subwooferu SVS, a stylový a odolný látkový potah skříně dodávají modelu PC-4000 rafinovaný, ale přesto působivý vzhled, který vizuálně ladí s domácími kiny a špičkovými audio systémy. Jedinečná konstrukce skříně jde do svislé polohy, čímž se zvětšuje objem skříně a dosahuje se neuvěřitelného nízkofrekvenčního výkonu srovnatelného s mnohem většími subwoofery s porty, ale s mnohem menšími nároky na podlahovou plochu.
  • Dvojitě silné 2palcové stěny skříně z MDF a tuhé vnitřní vyztužení podporují masivní pohonnou jednotku a zajišťují akusticky inertní prostředí.

 

Technické parametry :

Typ Aktivní, bassreflex
Frekvenční odezva 17-200 Hz ±3 dB
Výkon (RMS/MAX.) 1200/4000 W
Rozměry (výška x průměr) 119 x 42 cm
Hmotnost 42 kg
Frekvenční odezva (uzavřený režim) 17Hz to 290Hz +/-3dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: