REL S/510

Kód: 29056/CER
Dárek
Neohodnoceno
Značka: REL
73 990 Kč
Skladem (1 ks)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

REL S/510 posouvá koncepci kompaktní středně velké ozvučnice na referenční úroveň a činí tak stylem, výkonem i neuvěřitelnou rychlostí. Poskytuje neuvěřitelnou úroveň všestranného výkonu. S/510 umožňuje získat dokonalého tanečního partnera těm, kteří mají doma méně místa, či používají subwoofer v kombinaci s méně robustními high-endovými reprosoustavami v situaci, kdy je S/812 zkrátka příliš velký.

 

KOMPAKTNÍ BALENÍ + EXTRÉMNÍ VÝKON

U modelu S / 510 byly zkoumány všechny aspekty vnitřního fungování předchozí generace bez ohledu na jeho kritický či zákaznicky orientovaný úspěch. Znovu jsme analyzovali a přehodnotili požadavky na napájení, vylepšili měniče, speciální filtry a každý z nich vylepšili tak, abychom získali veškerý další potencionálně dostupný výkon. To vše spolu s vylepšením ozvučnice, což bylo nezbytné pro to, aby se tyto aktualizace projevily čistě. Nejnovější řada S je triumfálním počinem, který překonal všechna očekávání našeho designerského týmu.

Našim požadavkem byl mnohem silnější hluboký basový výstup mezi 20-35 Hz, výrazně vylepšená divadelní dynamika a ještě otevřenější a prostornější zvuková scéna, jenž prospívá jak hudbě tak filmu. Soustředili jsme se také na náš zesilovač NextGen3, naladěný na 500 wattů a disponující značným rezervním výkonem, k měniči jsme přidali lehký film z uhlíkových vláken, aby zvládl dodatečný výkon a vyvinuli jsme dvě nové sady vlastních filtrů, které extrahují to nejlepší z hrubé síly a prostornosti. Nakonec jsme vybavili S / 510 schopností stohovat je do 4- nebo 6-ti jednotkových sloupů, stejně jako naše referenční modely

 


BASOVÝ MOTOR S / 510

S / 510 vyžadoval upgrade své konstrukce reproduktoru ContinuousCast ™, aby mohl přežít své rozsáhlé aktualizace výkonu. Aby přežil 500 wattů a neuvěřitelně velké vychýlení membrány, přidali jsme ultra lehkou podložku z čistého uhlíkového vlákna. Přináší to dvě výhody; zesiluje a zpevňuje reproduktor a také eliminuje reverzi, přičemž zpětná vlna uvnitř ozvučnice nyní brání interferencím při vypouštění basů do místnosti. Výsledkem jsou přesnější a mnohem intenzivnější hluboké basy.

 

PASIVNÍ RADIÁTOR SUPERPROGRESSIVE ™

Naše jedinečně vyladěné pasivní radiátory používají speciální odpružení, nyní s dodatečným 8 mm lineárním posuvem, k produkci výkonu na rozdíl od konvenčních subwooferů. Náš nový pasivní měnič SuperProgressive ™ produkuje extrémně dlouhý zdvih, který umožňuje velmi hlasitý výstup při zachování proměnlivé tuhosti jeho odpružení. To umožňuje, aby se chovala jako uzavřená kompaktní 12 ” konstrukce při nízké hlasitosti a vysoce výkonná 14” konstrukce při svém limitu.

 

500W ZESILOVAČ NEXTGEN3

500 wattový zesilovač NextGen3 je zapůjčen z našeho předešlého vlajkového modelu a produkuje obrovské zásoby energie a proudu. 20% zvýšení výkonu (předchozí verze byla 400 wattová) je zapotřebí k dosažení vysokých úrovní výkonu potřebných pro moderní domácí kino a také k produkci extrémně hlubokých basů v 2-kanálovém high-endovém systému. Toto zvýšení výkonu je nezbytné pro vývoj našeho zcela nového okruhu nazvaného PerfectFilter ™, který vyrovnává oba frekvenční extrémy.

PerfectFilter provádí dvě zdánlivě odlišné kvality; rozšiřuje silnou, rovnoměrnou odezvu extrémního nízkého konce basových frekvencí a současně otevírá vzduch a jemnost ve středních a vysokých frekvencích svého systému. Kromě toho jsme použili přizpůsobené filtry PureTheatre ™, abychom modelem S / 510 udrželi krok s moderními filmovými efekty, aniž by byly „u konce s dechem”.

 

VYTVOŘENO PRO MAXIMÁLNÍ VÝKON

V reálném světě basy disponují šířkou, hloubkou a výškou. Stohováním až tří jednotek na stranu (stereofonních nebo hlavních L-R reprosoustav domácího kina) se osvětlí správná perspektiva a výška zvukových událostí. Tímto se mění reprodukce z konvenčního stereo systému nebo domácího kina v plně rozměrný panoramatický poslech celé zvukové události. Recenzenti by měli být připraveni obdivovat proměnu hudby a filmu v opravdu plnohodnotnou prezentaci, kterou jedinečné REL Line Arrays umožňují.

 

 

T​echnické parametry : 

Barevné provedení Černý a bílý klavírní lak, 10 vrstev
Typ Dopředu vyzařující aktivní měnič, dolů vyzařující pasivní radiator
Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru 10“ (250 mm) s velkou výchylkou, odlité hliníkové chassis
Rozměr a materiál pasivního zářiče 12“ (300 mm)
Nejnižší frekvenční odezva -6 dB při 20 Hz
Vstupní konektory Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, Nízkoúrovňový stereo RCA, LFE RCA, LFE XLR
Výstupní konektory Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, LFE RCA, LFE XLR
Výstupní výkon 500 W (RMS)
Typ zesilovače NextGen3 Třídy D
Bezdrátové připojení Ano – systém REL AirShip [požadováno]. Prodáváno samostatně.
 
SYSTÉM JIŠTĚNÍ:
Plně elektronický SET-SAFE Ano
Ochrana proti D.C. Ano
Ochrana proti zkratu výstupu Ano
Napájecí napětí 220-240 voltů, 110-120 voltů
Pojistka 5A se středním zpožděním pro napětí 220V; 9A se středním zpožděním pro napětí 120V
Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm) 400 x 410 x 464 mm
Hmotnost 31,7kg
 
PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Neutrik speakon Ano
Napájecí kábel Ano
Interconnect

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: