Yamaha YAS-209

Kód: 28614
Tip
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
9 990 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pozvedněte zvuk své televize na novou úroveň: Využijte naplno televizní pořady, filmy a videohry s integrovaným hlasovým ovládáním Alexa, virtuálním prostorovým zvukem DTS® Virtual: X ™ 3D, bezdrátovým subwooferem a streamováním přes Bluetooth®

 

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÝ ZVUK

Získejte více z televizních pořadů, filmů a videoher s integrovaným hlasovým ovládáním Alexa, virtuálním prostorovým zvukem DTS® Virtual: X ™ 3D, bezdrátovým subwooferem a streamováním přes Bluetooth® - to vše v minimalistickém, tenkém pouzdře.

 

OVLÁDÁNÍ HLASEM

Díky integrovanému hlasovému ovládání Alexa poslouchá Sound Bar každé slovo. YAS-209 má vestavěnou Alexu pro pohodlné ovládání soundbaru, chytrých domácích zařízení, hudby a mnoha dalších na vyžádání. * Dostupnost služby Amazon Alexa se liší podle země.  

 

3D ZVUK

Posuňte zážitek z domácího kina na zcela novou úroveň - se zvukem, který vychází nejen ze všech stran, ale také shora!
YAS-209 je vybaven DTS Virtual: X ™. Diváci si mohou vychutnat strhující 3D prostorový zvuk z jediného tenkého soundbaru.  

 

BEZDRÁTOVÝ SUBWOOFER

Velkou výhodou soundbaru je možnost vytvářet pořádek - v celé místnosti nepotřebujete prostorové reproduktory ani kabely.

Bezdrátový subwoofer posouvá tuto myšlenku ještě dále a nabízí ještě větší flexibilitu při montáži. Zažijte dramatické basy se svobodou umístit subwoofer kamkoli chcete v místnosti.  


Technické parametry : 

Zvukové výstupní kanály 2.1 
RMS výkon 200 W
Audio dekodéry DTS Virtual:X,DTS Digital Surround,Dolby Digital
Šířka 930 mm
Hloubka 109 mm
Výška 62 mm
Hmotnost soundbaru 2,7 kg
Šířka subwooferu 19,1 cm
Hloubka subwooferu 40,6 cm
Výška subwooferu 42 cm
Hmotnost subwooferu 7,9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: