Advance Acoustic nyní přejmenováno na Advance Paris.

Klipsch Cinema 400

Kód: 28047
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
8 490 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný soundbar s bezdrátovým subwooferem Klipsch Cinema 400 je jednoduchým řešením pro seriózní upgrade zvuku vaší televize. S nimi uslyšíte každý detail vašich filmů a hudby.


Snadné nastavení.

Soundbar Cinema 400 je navržen pro rychlé připojení k vaší televizi. Jednoduše připojte přiložený HDMI nebo optický kabel k odpovídajícímu výstupu vašeho televizoru a užívejte si skvělý zvuk.

 

Štíhlý design.

Na rozdíl od většiny plastových soundbarů je Cinema 400 vyroben z vysoce kvalitních dřevěných materiálů. S výškou pouhých 7 cm je soundbar Cinema 400 navržen tak, aby se nenápadně vešel pod váš televizor. Soundbar je připraven i k montáži na zeď.

 

Legendární Klipsch akustika.

Dva 2.54 cm výškové reproduktory s 90° x 90° Tractrix horny poskytují ostré výšky, zatímco dva přepracované, vysoce výkonné 7.62 cm basové reproduktory doplňují vylepšený zvuk s čistými vokály a dynamickými soundtracky. Horn měniče směrují zvuk tak, aby efektivněji přinesl detail posluchači.

 

Vestavěný Dolby Audio dekodér.

Vestavěný dekodér Dolby Audio naformátuje veškerý váš obsah Dolby Digital a poskytne vám detailní a výkonný zážitek z kina.

 

Bezdrátový subwoofer.

Cinema 400 přichází s bezdrátovým 20.3 cm subwooferem, který můžete umístit kamkoli ve svém pokoji. Bezdrátová technologie 2,4 GHz automaticky spojuje soundbar a subwoofer dohromady. K dispozici je také výstup pro subwoofer, což znamená, že můžete do svého nastavení přidat druhý subwoofer nebo jednoduše nahradit dodaný bezdrátový subwoofer subwooferem podle vašeho výběru.

 

Bezdrátová technologie Bluetooth.

Funguje skvěle se všemi smartphony, tablety a počítači s technologií Bluetooth - umožňuje vám přehrávat hudbu přímo z vašich zařízení.

 

Dialogový/Prostorový/Noční režim.

Vylepšený virtuální prostorový zvuk Klipsch vám poskytuje pohlcující efekt prostorového zvuku bez všech dalších reproduktorů a kabelů. Režim Dialog zvyšuje hlasitost dialogu pro lepší čistotu vokálů bez zvýšení okolních zvuků. Noční režim upravuje dynamický rozsah pro tišší prostředí poslechu.

 

Bezdrátové dálkové ovládání.

Umožňuje plnohodnotné bezdrátové dálkové ovládání hlasitosti, výběru vstupu a snadné nastavení úrovně subwooferu samostatně.

 

Technické parametry: 

Konfigurace 2.1
Výkon 400 W
Displej Ne
AUX In Ano
Bluetooth Ano
USB vstup Ne
Dosah BT 10 m
Měniče 2× 1palcový výškový + 2× 3palcový středotónový u soundbaru
NFC Ne
Frekvenční rozsah od 35 Hz
Frekvenční rozsah do 20000 Hz
Mikrofon Ne
HDMI Ano
Digitální optický vstup Ano
RCA výstup Ano
Napájení 100 – 240 V 50/60 Hz
Externí subwoofer Ano, 8palcový
Rozměry soundbaru 101,4 × 7,3 × 8,6 cm
Rozměry subwooferu 30,2 × 41 × 41 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: