Indiana Line DIVA 660

Kód: 28889
Neohodnoceno
Značka: Indiana Line
29 999 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavním posláním Indiana Line DIVA bylo vytvořit výjimečnou řadu reprosoustav, převyšující svou vlastní cenovou kategorii, vyznačující se atraktivním designem a živým, bezprostředním zvukem s vynikajícím prostorem. Stejně tak nabídnout produkty za fantastickou cenu ve srovnání s nejlepšími výrobky konkurence a oslovit tak co nejširší okruh posluchačů, kteří vyžadují kvalitu zpracování, přirozený a neúnavný zvuk po dlouhé hodiny poslechu. Reprosoustavy řady DIVA  vynikají přirozeností, rychlou a extrémně přesnou pulzní odezvou s teplými a bohatými basy.

 

Měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. Ve všech modelech referenční řady DIVA je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, který má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku a mimořádnou detailnost s nástrojovým rozlišením

 

  • Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology:

Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra pro zamezení přenosu vibrací skříně na samotný výškový reproduktor.

 

  • Nekompromisně kvalitní středobasový reproduktor s membránou Curv™ od Propex Gronau:

   CURV materiál je vytvořen unikátní a náročnou technologií ze 100% polypropylenových zrnek. Tato zrnka jsou vmíchána do tenké vrstvy polypropylenu. Vrstva je pečlivě nakrájena na tenké proužky s šířkou jednoho centimetru. Tyto proužky jsou 10x až 15x stlačeny pod vysokým tlakem, aby se materiál stal neuvěřitelně tenkým a silným. Proužky jsou následně spojeny a utkány. Výsledkem je vrstva roztažené a tkané textilie polypropylenu s vynikající lehkostí a pevností. Tento materiál dodává největší výrobce tkaných syntetických tkanin z Německa. Koš reproduktoru je vyroben z hliníku pod vysokým tlakem s velkými okny pro maximální chlazení cívky. Reproduktor pohání velký silný magnet.

   • Přirozené a teplé basy:

  Basový měnič je osazený membránou z celulózové buničiny s velmi drsným povrchem a rigidní syntaktické směsi, tlakově odlitým košem a silným magnetem. Technologie “Aluring” , krátký magnetický obvod ve tveru hliníkového kroužku, který snižuje a řídí indukčnost, snižuje harmonické zkreslení a rozšiřuje frekvenční odezvu s vyšší dynamickým rozsahem. 

   • Důležitou inovací celého systému je umístění bassreflexu a jeho vyzařování  ve spodní části. Tento zcela nový systém ve spojení s antivibračním podstavcem v podobě mohutných nožiček opatřených na konci gumou má zajistit dostatečnou rychlost, artikulaci a rozšíření nízkých frekvencí bez nežádoucích vibrací. Tím je zaručena maximální izolace od země.
   • Uvnitř sloupů usadili designéři několik speciálně navržených přepážek a výztuh, které posilují celou konstrukci. Přesně umístěné na správných místech poskytují mimořádnou tuhost tuhost a snižují možnost stojatých vln.

   

   

   

  Značku Indiana Line charakterizuje:

  - živý muzikální zvuk s vynikajícm prostorem za zřetelné basové podpory

  - prokreslení je velmi zřetelné a zvuk jasný, konkrétní, hlas zaostřený a stojící zdánlivě před reprosoustavami

  - zůstávají  v zaplatitelných cenových kategoriích

  + budou se líbit milovníkům energie a svižnosti s krystalicky živým přednesem se skvělým prostorem a basovým základem, který jde hlouběji než by jste čekali...

  Technické parametry : 

  Basový měnič: 2 x 180 mm
  Středobasový měnič: 140 mm - Curv™ membrána
  Výškový měnič: 26 mm hedvábná kalota
  Impedance: 4 - 8 Ohm
  Pozlacené izolované terminály: bi-wiring / bi-amping
  Frekvenční rozsah: 35 - 22.000 Hz / Dělící frekvence: 300/2800Hz
  Citlivost: 92,0 dB
  Doporučený výkon zesilovače: 30 - 170 W
  Rozměry (š x v x h): 230 x 950 x 300 mm
  Hmotnost: 17,2 kg
  Barevné provedení: černý klavírní lak

  Integrované antivibrační hliníkové podstavce v sadě

   

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: