Indiana Line DIVA 660

Kód: 28889
Neohodnoceno
Značka: Indiana Line
29 999 Kč
Skladem (3 pár)
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavním posláním Indiana Line DIVA bylo vytvořit výjimečnou řadu reprosoustav, převyšující svou vlastní cenovou kategorii, vyznačující se atraktivním designem a živým, bezprostředním zvukem s vynikajícím prostorem. Stejně tak nabídnout produkty za fantastickou cenu ve srovnání s nejlepšími výrobky konkurence a oslovit tak co nejširší okruh posluchačů, kteří vyžadují kvalitu zpracování, přirozený a neúnavný zvuk po dlouhé hodiny poslechu. Reprosoustavy řady DIVA  vynikají přirozeností, rychlou a extrémně přesnou pulzní odezvou s teplými a bohatými basy.

 

Měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. Ve všech modelech referenční řady DIVA je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, který má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku a mimořádnou detailnost s nástrojovým rozlišením

 

  • Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology:

Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra pro zamezení přenosu vibrací skříně na samotný výškový reproduktor.

 

  • Nekompromisně kvalitní středobasový reproduktor s membránou Curv™ od Propex Gronau:

   CURV materiál je vytvořen unikátní a náročnou technologií ze 100% polypropylenových zrnek. Tato zrnka jsou vmíchána do tenké vrstvy polypropylenu. Vrstva je pečlivě nakrájena na tenké proužky s šířkou jednoho centimetru. Tyto proužky jsou 10x až 15x stlačeny pod vysokým tlakem, aby se materiál stal neuvěřitelně tenkým a silným. Proužky jsou následně spojeny a utkány. Výsledkem je vrstva roztažené a tkané textilie polypropylenu s vynikající lehkostí a pevností. Tento materiál dodává největší výrobce tkaných syntetických tkanin z Německa. Koš reproduktoru je vyroben z hliníku pod vysokým tlakem s velkými okny pro maximální chlazení cívky. Reproduktor pohání velký silný magnet.

   • Přirozené a teplé basy:

  Basový měnič je osazený membránou z celulózové buničiny s velmi drsným povrchem a rigidní syntaktické směsi, tlakově odlitým košem a silným magnetem. Technologie “Aluring” , krátký magnetický obvod ve tveru hliníkového kroužku, který snižuje a řídí indukčnost, snižuje harmonické zkreslení a rozšiřuje frekvenční odezvu s vyšší dynamickým rozsahem. 

   • Důležitou inovací celého systému je umístění bassreflexu a jeho vyzařování  ve spodní části. Tento zcela nový systém ve spojení s antivibračním podstavcem v podobě mohutných nožiček opatřených na konci gumou má zajistit dostatečnou rychlost, artikulaci a rozšíření nízkých frekvencí bez nežádoucích vibrací. Tím je zaručena maximální izolace od země.
   • Uvnitř sloupů usadili designéři několik speciálně navržených přepážek a výztuh, které posilují celou konstrukci. Přesně umístěné na správných místech poskytují mimořádnou tuhost tuhost a snižují možnost stojatých vln.

   

   

   

  Značku Indiana Line charakterizuje:

  - živý muzikální zvuk s vynikajícm prostorem za zřetelné basové podpory

  - prokreslení je velmi zřetelné a zvuk jasný, konkrétní, hlas zaostřený a stojící zdánlivě před reprosoustavami

  - zůstávají  v zaplatitelných cenových kategoriích

  + budou se líbit milovníkům energie a svižnosti s krystalicky živým přednesem se skvělým prostorem a basovým základem, který jde hlouběji než by jste čekali...

  Technické parametry : 

  Basový měnič: 2 x 180 mm
  Středobasový měnič: 140 mm - Curv™ membrána
  Výškový měnič: 26 mm hedvábná kalota
  Impedance: 4 - 8 Ohm
  Pozlacené izolované terminály: bi-wiring / bi-amping
  Frekvenční rozsah: 35 - 22.000 Hz / Dělící frekvence: 300/2800Hz
  Citlivost: 92,0 dB
  Doporučený výkon zesilovače: 30 - 170 W
  Rozměry (š x v x h): 230 x 950 x 300 mm
  Hmotnost: 17,2 kg
  Barevné provedení: černý klavírní lak

  Integrované antivibrační hliníkové podstavce v sadě

   

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: