ELAC Debut F6.2 + Kvalitní reprokabel ZDARMA

Kód: 25082
Novinka Dárek
Neohodnoceno
Značka: ELAC
24 400 Kč
Skladem (2 pár)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

ELAC Debut F6.2

Jen málo reprosoustav obdrželo od kritiků tolik uznání a chvály, jako původní série Elac Debut. S ohledem na dílenské zpracování a zvukový výkon posunuly reprosoustavy Debut hodnotový etalon na novou úroveň, které v této cenové kategorii ještě nebylo dosaženo. Druhá generace Debut 2.0 opět mění pravidla hry – důkaz, že se Elac nikdy nespokojí s tím, co jednou udělal. S od základů přepracovanou konstrukcí znějí ještě pozoruhodněji než ty původní, které vyvolaly tolik pozornosti.

Výškový reproduktor ve zvukovodu s širokým rozptylem.

Nový tweeter s hedvábnou kalotou se vyznačuje nespoutaným prostorem. Živějšího podání výšek bylo dosaženo rozšířením kmitočtového rozsahu až na úroveň 35000Hz. Zvukovod, ve kterém je reproduktor zapuštěn, zlepšuje kontrolu nad směrovostí a eliminuje difrakce, kterými trpí tradiční umístění v rovině s ozvučnicí.

Basový měnič utkaný z aramidových vláken

Přepracovaný tvar aramidového kónusu dělá membránu basového reproduktoru tužší a zároveň je lépe zatlumená, než při použití papíru, nebo polypropylenu. Větší pevnost umožnila také uplatnit více svobody při vytváření konstrukčního řešení, čímž bylo dosaženo v oblasti nízkých kmitočtů vyrovnanější a širší kmitočtové charakteristiky.
 
Kabinet s jednoduchým umístěním
 
Fortelné skříně ozvučnic tvořené deskami MDF s dodatečnými vnitřními výztuhami a hodnotným vinylovým povrchem black ash mají při větší velikosti vyšší tuhost a pevnost. Vibrace kabinetu, které způsobují nežádoucí zabarvení zvuku, jsou proto výrazně sníženy.  V případě policových a centrálních reprosoustav neohrozí kvalitu zvuku ani umístění do police knihovny, protože bassreflexový port se přesunul dopředu.
 
 
Optimalizované centrální reprosoustavy

V multikanálovém systému prochází centrální reprosoustavou valná většina zvukových informací.  Aby byl velmi důležitý dialogový kanál reprodukován s maximální dynamikou i levnými AV přijímači s nižším výkonem, byla optimalizována jejich citlivost a impedance.  Pro bezešvou reprodukci pohybujících se zdrojů zvuku jsou nyní v nabídce dva centery. Používají totožné basové měniče o stejné velikosti, jako oba policové a podlahové modely.
 
Oficiální stránky výrobce: zde
Recenze produktu: zde
 

 

Typ krytu:  3-pásmová basová reflexní
Odezva:  39 Hz - 35 000 Hz
Jmenovitá impedance: 6 Ohmů
Citlivost: 87db @ 2,83 V / 1 m Křížová
Frekvence:  90 Hz / 2200 Hz
Maximální příkon: 140 W
Výškový reproduktor : 1 ″ Látkový kupolový reproduktor
:  Trojnásobný 6- 1/2 ″ Aramid Fiber
Cabinet: CARB2 Jmenovitý MDF
Povrch: Black Ash Vinyl
Port: Dual Flared

Rozměry: 19,5x109,7x26,8cm

Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: