ELAC Debut F5.2 + reprokabel ZDARMA

Kód: 3194
Dárek
Neohodnoceno
Značka: ELAC
27 490 Kč –9 %
ELAC Debut F5.2 + reprokabel ZDARMA
27 490 Kč –9 % 24 990 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mimořádně schopná reprosoustava: F5 kombinuje malé rozměry se zvukem pokoj-plnění. Výkon hnací jednotky z něj bez námahy činí ideální volbou pro stereo nastaveních nebo jádro  vícekanálových aplikací všech velikostí.

ELAC Debut F5 nabízí vynikající sloupový výkon za poloviční cenu některých konkurentů. Reproduktory mají atraktivní design a slušnou kvalitu. 

Cena za pár

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

Kvalitní reproduktorový kabel s průřezem 2x4 mm² prioritně určený pro regálové nebo i sloupové reprosoustavy. Kabel je vyroben z čisté bezkyslíkaté mědi z velmi mnoha slabých měděných vláken pro co nejlepší zvuk, kabel je dostatečně flexibilní můžete ho volně ohýbat i ve velmi malých poloměrech. Kabeláž je možné použít jak pro instalaci pod koberec, za lištu případně do husích krků nebo i volně loženou.

Je logické, že kvalitnější hifi technika potřebuje dokonalejší propojení. I dnes se najdou uživatelé, kteří se spokojí s tím, že své nové hifi komponenty navždy zapojí kabelem typu "tkanička“, které najde v balení společně s přístrojem. Nechceme nikoho z Vás nutit zbytečně utrácet peníze, ale vyzkoušejte si v hifi studiu nebo u svého známého poslechnout vaši oblíbenou muziku z obyčejných repro kabelů a vzápětí to porovnat se slušnějšími kabely. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete investovat do lepšího zvuku díky nové kvalitnější repro kabeláži. Uvědomte si, že váš audio systém bude fungovat tak kvalitně jak bude jeho nejslabší článek.

Použité vodiče jsou vyrobeny z vysoce čisté OFC mědi 99,99 % nejvyšší kvality, transparentní provedení izolace. Pokud dnes používáte doma na zapojení Vašich reprosoustav tenkou dvojlinku, zkuste změnu. Věřte, že se většině z vás tato investice vyplatí!

Cena za M2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: