ELAC Cinema 10.2

Kód: 27594
Akce
Neohodnoceno
Značka: ELAC
21 000 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava reproduktorů 5.1 ELAC

- Přiveďte hudbu a filmy k životu pomocí 360° zvuku z 5.1 kanálové soustavy

- Precizní měniče reproduktorů - neodymové magnety ve výškových měničích pro křišťálově čisté výšky

- Magneticky stíněno

- Aktivní subwoofer dodává obrovské basy díky 10 palcovému měniči (až k 35 Hz)

Výkonný audio systém pro domácí kino

Co je měřítkem skvělého poslechu a tedy i prvotřídního zvuku? Hned vedle kvalitní produkce je to pořádný audio systém, obrněný funkčností, výkonem, designem a schopnostmi získat si klientelu. V sérii Cinema německého výrobce ELAC lze vybrat ten správný set, šitý každému interiéru i zájemci na míru. Série Cinema je již nějakou dobu na scéně a reproduktorová sada Cinema 10 se spolu s ostatními těší z vynikající kombinace funkcí a pohodlí plug-and-play. Když někdo nebo něco umí všechno, co je třeba, není nutno hledat dále. Díky odpovídajícímu příslušenství Cinema 10 lze rychle najít ideální polohu pro tyto elegantní a nenápadné satelitní reproduktory, včetně subwooferu a centru.

Špičkový design

S elegantními kartáčovanými hliníkovými skříněmi je vyspělý set reproduktorů k nezaplacení, a což teprve když spustí. V kombinaci s výkonným subwooferem Debut S10 veškerý zvuk vyjadřuje silný nízkofrekvenční základ, který kopíruje život a jeho realitu do domácího kina nebo do systému prostorového zvuku. Díky tomu je možné vychutnat si filmy a hudbu zcela bez kompromisů.

Zvuk, jaký si zasloužíte

Má-li být zvuková stopa živější a reálnější, existuje jistá možnost. Ponořit se do zvuku s  5.1- kanálovým, 360stupňovým zvukem, využít schopnosti pěti sladěných satelitních reproduktorů (dva přední, jeden středový a dva surround), které reprodukují každý detail v akustice tak věrně, jak jen to jde. V místnosti však nesmí chybět basa, respektive výkonný akustický subwoofer, který vytváří základy hlubokých a bohatých nízkých frekvencí. Díky domácímu kinu může kolem nás ožít všechno, co bylo zatím statické, nedynamické a nudné. Komponenty setu mohou být namontovány na stěnách s pomocí nástěnných držáků. Subwoofer lze umístit diskrétně kamkoli, zatímco středový reproduktor, umístěný pod televizním monitorem nebo plochou obrazovkou, může dodat maximální prostorový realismus.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: