Klipsch FLEXUS CORE 200

Kód: 38654
Neohodnoceno
Značka: Klipsch
12 490 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

3.1.2KANÁLOVÝ ZVUKOVÝ PANEL DOLBY ATMOS

Zvukový systém Klipsch Core 200, poháněný společností Onkyo, pokládá základy pro úžasné filmové večery, poutavé herní kampaně, které trvají dlouho do noci, a streamování další show, která stojí za přejídání. Tento 3.1.2kanálový soundbar, poháněný výjimečnou akustikou a transportní technologií Klipsch, je prvním krokem k vybudování celého ekosystému domácí zábavy vašich snů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPOLUPRÁCE S ONKYO

Spojili jsme se se společností Onkyo a spojili jsme jejich desetiletími prověřené výrobní a technologické dovednosti s naší klasickou akustikou Klipsch, abychom zajistili, že váš systém domácí zábavy bude stejně špičkový v kvalitě zvuku i spolehlivosti.

VYLADĚNÉ NA MÍRU, NEJLEPŠÍ BASY VE TŘÍDĚ

Tento 3.1.2kanálový zvukový panel vtáhne posluchače do pohlcujícího Dolby Atmos se dvěma 2,25" elevačními měniči, čtyřmi předními 2,25" hliníkovými měniči vyladěnými akustiky Klipsch a dvěma 4" vestavěnými subwoofery. Pro čistý dialog při jakékoli hlasitosti Core 200 také využívá vyhrazený středový výškový reproduktor.

VÍTĚZ X7

Zvukový systém Klipsch Flexus sbírá ocenění. Podívejte se na humbuk z CES 2024 a jak je vidět na Rolling Stone .

IMERZIVNÍ, PROSTOROVÝ ZVUK

Flexus Core 200 byl postaven pro zpracování nejnovějších filmů, pořadů a her s technologií Dolby Atmos ve dvou 2,25” vestavěných výškových reproduktorech. Pohlcující formátování zvuku Dolby vylepšuje váš zážitek tím, že umístí zvuky přesně kolem vás a nad vás, čímž vytvoří realistické, vícerozměrné zvukové prostředí.

MÁTE KONTROLU

S novou aplikací Klipsch Connect Plus získáte přístup:

• Předvolby ekvalizéru nebo váš vlastní mix ekvalizéru
• Noční režim
 Zesílení dialogu
• Ovládání hlasitosti
• A další přijdou

STAHOVÁNÍ PRO iOS ZDE

STAHOVÁNÍ PRO ANDROID ZDE

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÝ DIALOG

Zvukový systém Flexus Core 200 obsahuje legendární technologii Klipsch ve vyhrazeném výškovém reproduktoru s hornovým reproduktorem pro čistotu vokálů, takže vám neunikne ani slovo. Dramata s napínavými dialogy nebo akční thrillery znějí čistěji než kdy jindy díky speciálnímu středovému kanálu zabudovanému do Core 200.

SROVNÁNÍ S FLEXUS CORE 100


Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora 26.6.2024 10:43
Dobrý den, je součástí soundbaru i samostatný subwoofer? Děkuji.