Indiana Line DIVA 752 (Referenční 2-pásmová centrální reprosoustava se zadním bassreflexem)

Kód: 1992
Neohodnoceno
Značka: Indiana Line
8 090 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Referenční 2-pásmová centrální reprosoustava se zadním bassreflexem v černém klavírním laku, mimořádným provedením a kvalitou zvuku pro domácí kina
 
Hlavním posláním Indiana Line DIVA bylo vytvořit výjimečnou řadu reprosoustav, převyšující svou vlastní cenovou kategorii, vyznačující se atraktivním designem a živým, bezprostředním zvukem s vynikajícím prostorem. Stejně tak nabídnout produkty za fantastickou cenu ve srovnání s nejlepšími výrobky konkurence a oslovit tak co nejširší okruh posluchačů, kteří vyžadují kvalitu zpracování, přirozený a neúnavný zvuk po dlouhé hodiny poslechu. Reprosoustavy řady DIVA  vynikají přirozeností, rychlou a extrémně přesnou pulzní odezvou s teplými a bohatými basy.
 
Měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. Ve všech modelech referenční řady DIVA je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, který má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku a mimořádnou detailnost s nástrojovým rozlišením.
Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology:
Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra pro zamezení přenosu vibrací skříně na samotný výškový reproduktor.
 
 
Nekompromisně kvalitní středobasový reproduktor s membránou Curv™ od Propex Gronau:
 
CURV materiál je vytvořen unikátní a náročnou technologií ze 100% polypropylenových zrnek. Tato zrnka jsou vmíchána do tenké vrstvy polypropylenu. Vrstva je pečlivě nakrájena na tenké proužky s šířkou jednoho centimetru. Tyto proužky jsou 10x až 15x stlačeny pod vysokým tlakem, aby se materiál stal neuvěřitelně tenkým a silným. Proužky jsou následně spojeny a utkány. Výsledkem je vrstva roztažené a tkané textilie polypropylenu s vynikající lehkostí a pevností. Tento materiál dodává největší výrobce tkaných syntetických tkanin z Německa. Koš reproduktoru je vyroben z hliníku pod vysokým tlakem s velkými okny pro maximální chlazení cívky. Reproduktor pohání velký silný magnet.
 
 
 
Důležitou informací je umístění bassreflexu se zadním vyzařováním a možností vložení pěnové ucpávky pro regulaci basové frekvence.
Uvnitř centrálního reproduktoru usadili designéři speciálně navrženou výztuhu, která posiluje celou konstrukci. 
 
 
 
Středobasový měnič: 2 x 140mmVýškový měnič: 26 mm hedvábná kalotaImpedance: 4 - 8 OhmPozlacené izolované terminály: bi-wiring / bi-ampingFrekvenční rozsah: 50 - 22.000 Hz / Dělící frekvence: 2200HzCitlivost: 91,0 dBDoporučený výkon zesilovače: 30 - 140 WRozměry (š x v x h): 420 x 160 x 270 mmHmotnost: 7,8 kgBarevné provedení: černý klavírní lak
 
V příslušenství molitanová ucpávka basreflexu
 
 
Záruka: Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reproduktory
Výrobce: Indiana Line

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: