Indiana Line DIVA 252 (Referenční 2-pásmová regálová reprosoustava )

Kód: 1988
Neohodnoceno
Značka: Indiana Line
9 390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Referenční 2-pásmová regálová reprosoustava se zadním bassreflexem v černém klavírním laku, mimořádným provedením a kvalitou zvuku
 
Hlavním posláním Indiana Line DIVA bylo vytvořit výjimečnou řadu reprosoustav, převyšující svou vlastní cenovou kategorii, vyznačující se atraktivním designem a živým, bezprostředním zvukem s vynikajícím prostorem. Stejně tak nabídnout produkty za fantastickou cenu ve srovnání s nejlepšími výrobky konkurence a oslovit tak co nejširší okruh posluchačů, kteří vyžadují kvalitu zpracování, přirozený a neúnavný zvuk po dlouhé hodiny poslechu. Reprosoustavy řady DIVA  vynikají přirozeností, rychlou a extrémně přesnou pulzní odezvou s teplými a bohatými basy.
 
Měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. Ve všech modelech referenční řady DIVA je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, který má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku a mimořádnou detailnost s nástrojovým rozlišením.
Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology:
Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra a vrstvou pryžového kaučukového pásu, který je vložený mezi samotný měnič reproduktoru a magnet. Celé toto konstrukční řešení slouží pro maximální zamezení přenosu vibrací a zkreslení. 
 
 
Nekompromisně kvalitní středobasový reproduktor s membránou Curv™ od Propex Gronau:
CURV materiál je vytvořen unikátní a náročnou technologií ze 100% polypropylenových zrnek. Tato zrnka jsou vmíchána do tenké vrstvy polypropylenu. Vrstva je pečlivě nakrájena na tenké proužky s šířkou jednoho centimetru. Tyto proužky jsou 10x až 15x stlačeny pod vysokým tlakem, aby se materiál stal neuvěřitelně tenkým a silným. Proužky jsou následně spojeny a utkány. Výsledkem je vrstva roztažené a tkané textilie polypropylenu s vynikající lehkostí a pevností. Tento materiál dodává největší výrobce tkaných syntetických tkanin z Německa. Koš reproduktoru je vyroben z hliníku pod vysokým tlakem s velkými okny pro maximální chlazení cívky. Reproduktor pohání velký silný magnet.
 
Důležitou informací je umístění bassreflexu se zadním vyzařováním a možností vložení pěnové ucpávky pro regulaci basové frekvence.
Uvnitř regálovek navrhli designéři speciálně navrženou výztuhu, která posiluje celou konstrukci. 
Osazení:1x 26 mm výškový měnič / hedvábná kalota1x 140 mm středobasový měnič
Impedance: 4 - 8 OhmPozlacené izolované terminály: bi-wiring / bi-ampingFrekvenční rozsah: 48 - 22.000 HzDělící frekvence: 1.900 HzCitlivost: 90,0 dBDoporučený výkon zesilovače: 30 - 100 WRozměry (ŠxVxH): 160 x 280 x 275 mmHmotnost: 5,3 kg
Barevné provedení: černý klavírní lakstránky výrobce
V příslušenství molitanová ucpávka basreflexu
 
 
 
Záruka: Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.
 
Značku Indiana Line charakterizuje:
- živý muzikální zvuk s vynikajícm prostorem za zřetelné basové podpory
- prokreslení je velmi zřetelné a zvuk jasný, konkrétní, hlas zaostřený a stojící zdánlivě před reprosoustavami
- zůstávají  v zaplatitelných cenových kategoriích
- budou se líbit milovníkům energie a svižnosti s krystalicky živým přednesem se skvělým prostorem a basovým základem, který jde hlouběji než by jste čekali...

Doplňkové parametry

Kategorie: Reproduktory
Výrobce: Indiana Line

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: