JBL STAGE A130

Kód: 29283
Novinka
Neohodnoceno
Značka: JBL
6 890 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024

2-pásmové regálové reprosoustavy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylové dvoupásmové regálové reprosoustavy s 5,25" středobasovým reproduktorem 

 
Cena za pár

S novou řadou reprosoustav JBL STAGE máte rezervováno sedadlo v první řadě.

JBL Stage je promyšlená řada reproduktorů navržená a zkonstruovaná ve světoznámém centru akustického inženýrství společnosti JBL v Northridge v Kalifornii (USA) a optimalizovaná pro domácí stereo / domácí kino. Připravte se na vzrušující zážitky ať již z živého hudebního koncertu nebo akční filmové scény přímo ve vašem obývacím pokoji. Všechny tóny zvukového spektra se spojí v čisté potěšení z poslechu.

 

A130 - Regálová reprosoustava s audiofilskými ambicemi za překvapivě nízkou cenu.

Reprosoustavy JBL Stage A130, jsou ideálně dimenzovány pro většinu místností a jsou velmi všestranné. Můžete je použit jako kompaktní Hi-Fi reproduktory nebo jako větší stolní reproduktory, vždy budou zárukou přesné a detailní reprodukce a za všech okolností skvělou volbou.

Kompaktní ozvučnice z 1,6 cm silné frézované MDF má úzký půdorys a povrchovou úpravu z texturované matné černé vinylové fólie. Bassreflexový nátrubek je směrovaný na zadní stěnu nad šroubovací připojovací terminály, které umožňují připojení nejen silných holých vodičů, ale i vodičů zakončených banánky nebo vidličkami. Součástí dodávky jsou také odnímatelné černé krycí mřížky z průzvučné tkaniny a 8 gumových podložek.

 

Dvoupásmová konstrukce inspirovaná legendárními JBL studiovými monitory.

1" (25 mm) hliníkový kopulový výškový reproduktor s patentovanou geometrií zvukovodu High-Definition Imaging (HDI™) byl navržen pro JBL Professional M2 Master Reference Monitor. Tato technologie zlepšuje citlivost výškového reproduktoru a rozptyl v místě výhybky (120 stupňů horizontálně). Výsledkem je lepší prezentace jemných detailů v přesně definovaném prostoru s typickou JBL studiovou signaturou.

5,25" (133 mm) středobasový reproduktor s bílou kuželovou polycelulózovou membránou na pryžovém závěsu  je zárukou precizního podání nízkých frekvencí již od 55 Hz, s charakteristickou kresbou basových tónů a pevnou konturou, srovnatelnou s mnohem dražšími firemními modely. Dělící kmitočet (crossower) výhybky je nastaven na 3,2 kHz.

 

Technické parametry : 

  • Systém: 2-pásmový

  • Dělící kmitočet: 3,2 kHz
  • Impedance: 6 Ω

  • Doporučený výkon zesilovače20 až 125 W

  • Citlivost: 86 dB / 1 m / 2,83 V

  • Frekvenční odezva55 Hz - 40 kHz

  • Rozměry (š x h x v): 190 mm x 230 mm x 321 mm

  • Hmotnost: 5,45 kg / ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: