LINDEMANN LIMETREE PHONO

Kód: 25370
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Lindemann
15 490 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová reference LIMETREE PHONO


Limetree Phono je vysoce kvalitní předzesilovač se samostatnou úrovní zisku pro gramofonové přenosky typu MM (pohyblivý magnet) a MC (pohyblivá cívka). Vstupy mohou být použity jednotlivě nebo současně a během provozu mohou být přepínány, což umožňuje připojení dvou zvukových signálů k předzesilovači. Jednotka má plně pasivní RIAA ekvalizaci s vysokou přesností. Údaje úrovně šumu a zkreslení se blíží k hranici schopnosti rozlišení moderních měřících zařízení.

Použity jsou výhradně ty nejlepší komponenty od renomovaných světových výrobců – příkladem může být symetrický operační zesilovač s dosud nejnižším šumem i kondenzátory a odpory s úzkou toleranční hodnotou z Japonska. Vstup MC je plně symetrický a návrh jeho obvodů vyžadoval maximální pozornost na každý detail.

Jako napájecí zdroj je využit vysoce kvalitní externí transformátor "Medical Grade" s mimořádnou odolností vůči rušení. Díky propracované filtraci a speciálním regulátorům napětí je dosaženo u napájení výjimečně nízkých hodnot šumu a zvlnění napětí pod 10 μV.

Limetree Phono se může pyšnit společným oceněním tří prestižních časopisů. AVTech mu udělil ocenění nejlepší phono předzesilovač 2018 / 2019 bez ohledu na cenu.

"Limetree Phono nabízí vynikající úrovně výkonu jak pro přenosky MM, tak MC. Cena, se zdá spíše dárkem všem fanouškům vinylu, kteří jsou na lovu za nejlepší hodnotou."
Hi-FiChoice 9/2018

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Podmínky měření: 22 ° C, síťové napětí 230 V

Audio analyzátor: AP2722

Příkon: 0,15 W v pohotovostním režimu, 0,8 W MM, 1,0 W MC

Rozměry: 107 x 40 x 130 mm (Š x V x H)

Hmotnost: 295 g

Zisk MM: 40 dB Zisk MC: 60 dB

Ekvalizace: RIAA charakteristika, celková odchylka + 0 dB, - 0,5 dB

THD: < 0,001 % (při výstupu 0,5 V)

Poměr signál / šum MC: > 78 dBV (A-vážený, terminál 40 ohmů )

 

ODKAZY NA TESTY:

WHAT HI-FI (en)

HIFI COICE (en)
 

HIFI TEST (de)

 

STEREONET (en)

 

AUDIOINGANG (en)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: