Zappiti Reference

Kód: 29876
Neohodnoceno
Značka: Zappiti
32 750 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zappiti Reference kombinuje všechny barvy a ostré detaily skutečného 4K Ultra HD, Dolby Vision a HDR10+ s úžasným zvukem.

Zappiti Reference je zároveň špičkový multimediální přehrávač a multimediální server schopný streamovat obsah do dalších zařízení Zappiti ve vaší domácnosti prostřednictvím exkluzivního pokročilého streamovacího protokolu Zappiti Share.

Multimediální přehrávač Zappiti Reference je vybaven dvěma interními pozicemi pro pevné disky schopnými pojmout až 32 TB filmů, televizních pořadů a hudebních souborů a disponuje dvěma výstupy HDMI. Obsahuje špičkový 32bitový D/A převodník ESS ES9038Q2M, masivní toroidní transformátor a nabízí úžasnou kvalitu obrazu a zvuku, která odpovídá požadavkům špičkových systémů domácího kina.

 

Mimořádně živý obraz inovativní vizuální technologie Dolby Vision® oživuje postavy tmavšími tóny, jasnějšími světly a pozoruhodným barevným rozsahem, který nikde jinde nezískáte.

 

Vychutnejte si pozoruhodnou paletu barev, ostřejší kontrasty a neuvěřitelný jas, při kterých máte pocit, že se díváte spíše z okna než na obrazovku. Tohle je HDR, jaké jste ještě neviděli.

 

Objevte jemné detaily, které u standardního obrazu prostě neuvidíte, a získejte zážitek ze sledování bez kompromisů, přesně takový, jaký zamýšleli filmaři a tvůrci.

 

Referenční multimediální přehrávač Zappiti podporuje přímé přehrávání plných obrazů disků Blu-ray (BDMV a ISO) s nabídkami v Dolby Vision (MEL a FEL) a také různých formátů souborů včetně MKV, MP4, TS a M2TS. Podporovány jsou všechny oblíbené profily Dolby Vision (P4, P5, P7 MEL a FEL, P8). Rozšířená metadata Dolby Vision se používají a přenášejí do televizoru pro zlepšení kvality obrazu.

 

Dolby Vision®
Zpracování videa VS10
Pokročilý engine pro zpracování videa Dolby Vision VS10 zajišťuje maximální kvalitu obrazu při přehrávání jakéhokoli typu obsahu (SDR, HDR, Dolby Vision) s jakýmkoli typem výstupního videosignálu (SDR, HDR, Dolby Vision), zlepšuje kvalitu konverze SDR/HDR/Dolby Vision, minimalizuje efekt "posterizace" ("banding") díky pokročilejšímu 12bitovému zpracování videa. To přináší výhody i při použití přehrávače médií se staršími televizory, které nepodporují Dolby Vision.

 


HDR10+
Přehrávač Zappiti Reference je kompatibilní s technologií HDR10+. HDR10+ je nejnovější a nejpokročilejší technologie HDR, která vychází z technologie HDR10 a dále zlepšuje zážitek ze sledování. HDR10+ signalizuje nejen dynamický rozsah (poměr světla a tmy) videoobsahu v jednotlivých scénách (nebo dokonce snímcích), ale také poskytuje s minimálními metadaty charakteristiky scény mezi světlem a tmou, takže lze zachovat důležité detaily. To umožňuje zobrazovačům realističtěji reprodukovat obraz a dodržovat záměr tvůrce. Zatímco statické HDR, jako je HDR10, využívá statické mapování tónů rovnoměrně po celou dobu trvání obsahu, HDR10+ využívá dynamické mapování tónů k optimalizaci každé scény, individuálně zvyšuje jas a přidává kontrast tak, aby to odpovídalo možnostem displeje.

 

Ultra HD 4K.
Zappiti Reference je vybaven výstupem HDMI 2.0b, který zajišťuje ideální kompatibilitu s nejnovějším videoobsahem UHD 4K, jako je HDR. Zappiti MagicPixel zvýší rozlišení vašich video souborů až na UHD (3840x2160) na 4násobek Full HD! Tento vysoce kvalitní upgrade výrazně zlepšuje kvalitu obrazu videa.

 

Úžasná kvalita obrazu
Ve srovnání se starším špičkovým modelem Zappiti Pro 4K HDR nabízí Zappiti Reference mnohem větší dynamiku, hlubší a přesnější černou, ostřejší detaily, méně zašuměný obraz s lépe zobrazeným filmovým zrnem, přirozenější odstíny a živější barvy.

 

HDR > SDR
Procesor VS10 převede jakýkoli obsah HDR na tradiční SDR s dokonalou barevnou gradací. Zpracování Zappiti MagicPixel navíc převádí Ultra HD video obsah na extrémně kvalitní 1080p nekomprimované video 4:4:4 pro sledování 4K obsahu na Full HD 1080p displejích. Tento proces zvyšuje rozlišení přibližně o 30 % ve srovnání s Blu-ray na televizoru nebo projektoru s rozlišením 1080p. Díky kombinaci technologií Zappiti MagicPixel v3 a VS10 můžete využívat výhod obsahu 4K UHD na televizoru nebo projektoru s rozlišením 1080p. Menší komprese. Více barev. Více detailů! U některých projektorů 4K poskytuje konverze HDR > SDR od společnosti Zappiti ještě lepší výsledky než přímé zobrazení HDR řízené vaším projektorem.

 

Podpora DVD, Blu-ray a UHD menu
Zobrazte menu DVD, Blu-ray a UHD a získejte přístup k dalšímu obsahu (režisérské sestřihy, kinoverze, bonusové doplňky, záložky atd.) Tato funkce je kompatibilní s ISO i BDMV (DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D a 4K UHD). Nebo pokud nechcete zobrazovat nabídky, můžete film spustit okamžitě bez upoutávek a varování. Dokonale je podporováno také plynulé větvení pro dokonalé přehrávání bez mezer u režisérských edic.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: