Zappiti Pro 4K Audiocom Cinema Edition

Kód: 29879
Neohodnoceno
Značka: Zappiti
49 750 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Zappiti 4K HDR.
Nejlepší zážitek ze sledování filmů.
Společnost Zappiti navrhuje a vyrábí pouze profesionální systémy pro správu videa; poskytují nejvyšší kvalitu, vynikající výkon a nejlepší možný uživatelský zážitek.

 

Modernizace napájecího zdroje:
Audiocom Pro 4K Cinema Edition je vybaven vylepšeným napájecím zdrojem, který využívá komponenty speciálně vybrané pro dosažení co nejnižšího šumu, včetně vysokoproudých Schottkyho diod, kondenzátorů s nízkým ESR zvukové třídy a dodatečného filmového bypassu. Výhodou je snížení šumových artefaktů na výstupu, což vede k čistšímu napájení.

 

Úpravy hlavní desky a desky nulového signálu:
Standardní elektrolytické kondenzátory SMD na hlavní desce pro bypassing a oddělování jsou vylepšeny na nejlepší polymerové kondenzátory OS-CON s nízkým ESR. Tyto kondenzátory zajišťují vynikající redukci šumu místní regulace a integrovaných obvodů pro optimální zpracování dat. Výkon desky Zero Signal je rovněž zvýšen použitím polymerových oddělovacích kondenzátorů OS-CON.

 

Femto Clock:
Společnost Audiocom si uvědomuje důležitost nízkého jitteru v oblasti videa, a proto instaluje velmi přesné hodiny pro procesor Realtek RTD1295 (SoC), aby optimalizovala zpracování dat videa a zvuku. Nové hodiny jsou vysoce přesné s přesností na 0,01 ppm a mají extrémně nízký jitter 77 femtosekund, což z nich činí jedny z nejnižších v oboru.

 

Nové filtrování napájecího zdroje:
Audiocom vybavil model Pro 4K HDR Cinema Edition vylepšeným filtrováním napájecího zdroje; pro čistší napájení ze sítě. Na vstupní desce napájení je osazen velmi kvalitní přívod Furutech NCF IEC s měděným vedením 6N. Technologie NCF společnosti Furutech poskytuje maximální elektrické a mechanické tlumení vstupního napájecího vedení, čímž se dosahuje nižšího šumu.

 

 

Kondicionování EMI/RFI:
Přehrávač digitálních médií je prostředím s vysokým výskytem elektromagnetického šumu. Toto vysokofrekvenční šumové spektrum může znečišťovat citlivé napájecí obvody a snižovat výkon. Společnost Audiocom aplikuje materiál, který působí tak, aby eliminoval negativní účinky EMI šumu a zlepšil podmínky pro přenos video a audio signálu.

 

Nejlepší multimediální přehrávač 4K na světě:
Přehrávač Pro 4K HDR Cinema Edition zvyšuje laťku přehrávání videa a zvuku a posouvá kvalitu obrazu a zvuku do nových vzrušujících výšin. Přehrávání videa má lepší hloubku obrazu, hlubší úrovně černé, větší kontrast, větší dynamický rozsah, přirozenější tóny a barvy, díky nimž je sledování filmů pohlcujícím zážitkem. Stejně úchvatná je i kvalita zvuku, který reprodukuje podmanivý zvuk jak z audio výstupu HDMI, tak z digitálního audio výstupu. Mluvený hlas je jasnější a zřetelnější, filmová hudba má větší pocit akustického prostoru, větší dynamiku, lepší hloubku a přirozenější tóninu. Zappiti Pro 4K HDR Cinema Edition je vítězem ceny za nejlepší produkt udělované společností CePro.

 

Zappiti MagicPixel v2.5.
Zapomeňte na drahé externí video procesory... se Zappiti žijete video sen! Zappiti Pro 4K HDR využívá technologii Zappiti MagicPixel v2.5, která nabízí vynikající kvalitu obrazu - mnohem lepší než předchozí generace - s lepší dynamikou, přesností kolorimetrie, větším kontrastem, solidním prokládáním a lepším upscalingem (až do rozlišení 4K). I na televizoru s rozlišením Full HD 1080p nebo na předním projektoru budete ohromeni lepším obrazem svého displeje! 3D nabízí také větší hloubku obrazu a působivý, pohlcující efekt.


Nejlepší možný obraz.
Zappiti Pro 4K HDR získal certifikaci Imaging Science Foundation (ISF), která zaručuje nejlepší možný zážitek ze sledování. Nadace Imaging Science Foundation (ISF), která je od roku 1994 lídrem v oblasti kvality obrazu, je tu od toho, aby pomáhala vytvářením standardů pro zobrazovací zařízení, aby mohla vypadat co nejlépe v různých prostředích, a věnuje se zlepšování kvality elektronického zobrazování. ISF má v tomto odvětví čtyři základní role, kterými jsou konzultace s výrobci ohledně vývoje produktů, školení prodejců, komunikace s médii a udělování licencí ISF.


Přímý výstup.
Zařízení Zappiti Pro 4K HDR je vybaveno funkcí přímého výstupu. Tato výkonná funkce umožňuje zobrazovat videa v původním rozlišení a frekvenci bez nutnosti zpracování škálování. Pokud rozlišení nebo frekvence neodpovídá žádnému video standardu, Zappiti automaticky přizpůsobí výstupní video signál pomocí nejbližšího rozlišení a frekvence.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: