Zappiti Neo

Kód: 29870
Neohodnoceno
Značka: Zappiti
20 250 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zappiti Neo je prvním modelem nové řady Zappiti, který je nyní vybaven technologiemi Dolby Vision a HDR10+ a je poháněn nejnovější čipovou sadou Realtek RTD1619DR!

Zappiti Neo je zároveň špičkový multimediální přehrávač a multimediální server schopný streamovat obsah do dalších zařízení Zappiti v síti prostřednictvím exkluzivního pokročilého streamovacího protokolu Zappiti Share.

Zappiti Neo je vybaven interní pozicí pro pevný disk schopnou pojmout až 16 TB filmů, televizních pořadů a hudebních souborů, dvěma výstupy HDMI a nabízí úžasnou kvalitu obrazu a zvuku splňující požadavky nejnáročnějších uživatelů domácího kina.

 

Dolby Vision®
Zpracování videa VS10
Pokročilý engine pro zpracování videa Dolby Vision VS10 zajišťuje maximální kvalitu obrazu při přehrávání jakéhokoli typu obsahu (SDR, HDR, Dolby Vision) s jakýmkoli typem výstupního videosignálu (SDR, HDR, Dolby Vision), zlepšuje kvalitu konverze SDR/HDR/Dolby Vision, minimalizuje efekt "posterizace" ("banding") díky pokročilejšímu 12bitovému zpracování videa. To přináší výhody i při použití přehrávače médií se staršími televizory, které nepodporují Dolby Vision.

 


HDR10+
Přehrávač Zappiti Neo je kompatibilní s technologií HDR10+. HDR10+ je nejnovější a nejpokročilejší technologie HDR, která vychází z technologie HDR10 a dále zlepšuje zážitek ze sledování. HDR10+ signalizuje nejen dynamický rozsah (poměr světla a tmy) videoobsahu po jednotlivých scénách (nebo dokonce po jednotlivých snímcích), ale s minimálními metadaty poskytuje také charakteristiky scény mezi světlem a tmou, takže lze zachovat důležité detaily. To umožňuje zobrazovačům realističtěji reprodukovat obraz a dodržovat záměr tvůrce. Zatímco statické HDR, jako je HDR10, využívá statické mapování tónů rovnoměrně po celou dobu trvání obsahu, HDR10+ využívá dynamické mapování tónů k optimalizaci každé scény, individuálně zvyšuje jas a přidává kontrast tak, aby to odpovídalo možnostem displeje.

 

Ultra HD 4K.
Zappiti Neo je vybaven výstupem HDMI 2.0b, který zajišťuje ideální kompatibilitu s nejnovějším videoobsahem UHD 4K, jako je HDR. Zappiti MagicPixel zvýší rozlišení vašich video souborů až na UHD (3840x2160) na 4násobek Full HD! Tento vysoce kvalitní upgrade výrazně zlepšuje kvalitu obrazu videa.

 

Úžasná kvalita obrazu
Ve srovnání se starším špičkovým modelem Zappiti Pro 4K HDR nabízí Zappiti Neo mnohem větší dynamiku, hlubší a přesnější černou, ostřejší detaily, méně zašuměný obraz s lépe zobrazeným filmovým zrnem, přirozenější odstíny a živější barvy.

 

HDR > SDR
Procesor VS10 převede jakýkoli obsah HDR na tradiční SDR s dokonalou barevnou gradací. Zpracování Zappiti MagicPixel navíc převádí Ultra HD video obsah na extrémně kvalitní 1080p nekomprimované video 4:4:4 pro sledování 4K obsahu na Full HD 1080p displejích. Tento proces zvyšuje rozlišení přibližně o 30 % ve srovnání s Blu-ray na televizoru nebo projektoru s rozlišením 1080p. Díky kombinaci technologií Zappiti MagicPixel v3 a VS10 můžete využívat výhod obsahu 4K UHD na televizoru nebo projektoru s rozlišením 1080p. Menší komprese. Více barev. Více detailů! U některých projektorů 4K poskytuje konverze HDR > SDR od společnosti Zappiti ještě lepší výsledky než přímé zobrazení HDR řízené vaším projektorem.

 

Podpora DVD, Blu-ray a UHD
Zobrazte menu DVD, Blu-ray a UHD a získejte přístup k dalšímu obsahu (režisérské sestřihy, kinoverze, bonusové doplňky, záložky atd.) Tato funkce je kompatibilní s ISO i BDMV (DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D a 4K UHD). Nebo pokud nechcete zobrazovat nabídky, můžete film spustit okamžitě bez upoutávek a varování. Dokonale je podporováno také plynulé větvení pro dokonalé přehrávání bez mezer u režisérských edic.

 

Slot pro HDD
Díky 3,5" SATA hot-swap stojanu je Zappiti Neo schopen interně pojmout až 16 TB dat; to odpovídá přibližně 400 diskům Blu-ray nebo 200 diskům Ultra HD Blu-ray (bitově dokonalé) na jednom pevném disku. A protože je možné pevné disky vyměňovat, nemáte žádné kapacitní omezení! S diskem Zappiti Neo se již nemusíte obávat problémů s úložištěm. Zappiti Video může spravovat jednu kolekci pro každý disk nebo jednu kolekci pro všechny disky podle vašeho přání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: