DUNE HD Max Vision 4K

Kód: 29864
Neohodnoceno
Značka: DUNE HD
22 990 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiový multimediální přehrávač v plné velikosti 4Kp60 Dolby Vision a HDR10+. Realtek RTD1619DR se 2 stojany na pevné disky a Hi-Fi zvukem. Pokročilá konektivita, 2x HDD: hot-swap + interní, Hi-Fi audio DAC, High-End toroidní PSU, prémiová skříň, OLED displej.

 

Prémiové pouzdro plné velikosti

Standardní 43cm provedení dokonale zapadne do vašeho audio/video stojanu.

Analogové audio Hi-Fi výstupy

Multimediální přehrávač má vysoce kvalitní analogové stereofonní zvukové výstupy (2xXLR + 2xRCA) založené na špičkovém 32bitovém D/A převodníku (AKM AK4493EQ nebo podobném) s přední úrovní nízké úrovně zkreslení v oboru.

Hi-End napájecí zdroj

Toroidní napájecí transformátor s oddělenými obvody pro digitální a analogové části zajišťuje vynikající kvalitu obrazu a zvuku.

Velký displej OLED

Velký maticový displej OLED na předním panelu zobrazuje aktuální čas, pozici přehrávání, aktuálně přehrávanou skladbu a podporuje navigaci v nabídkách přehrávače médií, i když je televizor vypnutý.

Dva stojany na pevné disky

Stojan na pevný disk s možností výměny za provozu na předním panelu lze použít ke snadnému a rychlému vkládání a výměně 3,5" pevných disků SATA. Slot pro HDD na zadním panelu lze použít k instalaci 3,5" nebo 2,5" HDD nebo SSD.

Pokročilé tiché chlazení

Multimediální přehrávač má tichý systém chlazení založený na 120mm Hi-End ventilátoru s velmi nízkou hlučností od společnosti Noctua.

Mediální procesor RTD1619DR

Nejnovější mediální procesor RTD1619DR je nejpokročilejší a nejvýkonnější mediální procesor od společnosti Realtek s podporou Dolby Vision.

Dva výstupní porty HDMI

Další výstupní port HDMI umožňuje získat nejlepší kvalitu obrazu a zvuku v různých scénářích, například při použití televizoru 4K/HDR a A/V přijímače bez podpory 4K/HDR.

Dolby Vision a HDR10+

Přehrávač médií podporuje nejen technologii HDR (podporovanou předchozí generací přehrávačů médií), ale také nejnovější a pokročilé technologie Dolby Vision a HDR10+. U běžné technologie HDR je rozsah jasu nastaven na začátku filmu a během filmu se nemění, takže zcela tmavé a zcela světlé scény mohou mít nedostatečné detaily. V nejnovějších technologiích Dolby Vision a HDR10+ se rozsah jasu může měnit od snímku ke snímku, takže maximální detaily obrazu jsou zajištěny i ve scénách, které obsahují pouze tmavé nebo pouze světlé prvky.

Videoprocesor Dolby Vision VS10

Pokročilý procesor zpracování videa Dolby Vision VS10 zajišťuje maximální kvalitu obrazu při přehrávání jakéhokoli typu obsahu (SDR, HDR, Dolby Vision) s jakýmkoli typem výstupního videosignálu (SDR, HDR, Dolby Vision), zlepšuje kvalitu převodu SDR/HDR/Dolby Vision, minimalizuje efekt "posterizace" ("banding") díky pokročilejšímu 12bitovému zpracování videa. To přináší výhody i při použití přehrávače médií se staršími televizory, které nepodporují Dolby Vision.

Přehrávání snímků Blu-ray s Dolby Vision

Přehrávač médií podporuje přímé přehrávání plných obrazů Blu-ray (BMDV a ISO) ve formátu Dolby Vision (MEL a FEL). Rozšířené informace Dolby Vision se používají a přenášejí do televizoru pro zlepšení kvality obrazu. To je možné díky jedinečnému enginu pro přehrávání a výstup videa vytvořenému společností Dune HD. Ostatní přehrávače médií založené na RTD1619DR při přehrávání obrazů Blu-ray informace Dolby Vision nepoužívají. Multimediální přehrávače Dune HD jsou jedinými hybridními síťovými multimediálními přehrávači na světě, které v jednom zařízení kombinují podporu obrazů Blu-ray Dolby Vision s podporou internetových videoslužeb a aplikací pro systém Android.

Podpora profilu VP9 2 a YouTube 4K HDR

Přehrávač médií podporuje nejen starý videokodek VP9 (který nepodporuje HDR), ale také nejnovější profil VP9 2, který podporuje HDR a který se používá ve službě YouTube pro obsah 4K HDR.

+77 % rychlejší procesor

Přehrávač médií má 6jádrový procesor ARM A55 - což je o +77 % rychlejší než 4jádrový ARM A53 používaný v předchozí generaci přehrávačů médií.

+O 50 % rychlejší GPU

Přehrávač médií má nový GPU Mali-G51 - který je o +50 % rychlejší než Mali T-820 používaný v předchozí generaci přehrávačů médií.

4 GB RAM

To je 2x více než v předchozí generaci přehrávačů médií a poskytuje lepší výkon pro nejnáročnější aplikace.

32 GB flash paměti

To je 2x více než v předchozí generaci přehrávačů médií a poskytuje více prostoru pro nejnáročnější aplikace a interní úložiště.

Android 9

Pro aplikace systému Android využívá přehrávač médií moderní systém Android verze 9.0. Ta poskytuje lepší podporu nejnovějších aplikací pro systém Android.

3 antény

3 externí antény (dvě antény pro Wi-Fi 2T2R + jedna samostatná anténa pro Bluetooth) zlepšují výkon Wi-Fi a Bluetooth.

Bluetooth 5.0

Přehrávač médií používá novou verzi Bluetooth 5.0 (předchozí generace přehrávačů médií používala verzi 4.x).

Nejlepší plná podpora menu Blu-ray ve své třídě

Multimediální přehrávače Dune HD založené na technologii Realtek mají ve své třídě nejlepší podporu přehrávání obrazů disků Blu-ray v režimu plného menu Blu-ray, včetně plné podpory BD-J, BD4K, BD3D, HD zvuku, obfuskovaných seznamů skladeb a plynulého větvení. Obrazy Blu-ray lze přehrávat v libovolném formátu (soubor BD ISO a složka BDMV) a z libovolného zdroje - místní jednotky (USB, SATA) nebo síťové jednotky (SMB, NFS).

100% plynulé přehrávání disků Blu-ray (plná podpora plynulého větvení)

Multimediální přehrávače Dune HD jsou jediné přehrávače založené na technologii Realtek s plně funkčním robustním přehrávacím enginem Blu-ray, který implementuje 100% kompletní podporu "bezproblémového větvení". Tím je na rozdíl od všech konkurentů zajištěno plynulé přehrávání celého filmu bez jakýchkoli přerušení zvuku/videa.

Přepínání snímkové frekvence/rozlišení bez blikání

Multimediální přehrávače Dune HD implementují vlastní pokročilý přístup k automatickému přepínání snímkové frekvence a rozlišení bez blikání, který přepínání režimu videa provádí před zahájením přehrávání souboru (nikoli až po něm). Většina ostatních přehrávačů médií založených na technologii Realtek provádí přepínání režimu videa po zahájení přehrávání souboru, což způsobuje nepříjemné blikání.

Automatické přepínání snímkové frekvence a rozlišení pro aplikace pro systém Android

Přehrávače médií Dune HD jsou jediné přehrávače médií založené na mediálním procesoru Realtek, které implementují automatické přepínání snímkové frekvence a rozlišení nejen pro přehrávání souborů, ale také pro aplikace pro systém Android. S řádnou podporou všech snímkových frekvencí, včetně 23.976 a 24.0.

Profesionální ovládání výstupních parametrů videa

Pokročilé ovládací prvky nastavení umožňují profesionálním uživatelům a instalátorům jemně vyladit parametry výstupu videa nejlepším způsobem pro konkrétní nastavení. Zejména je možné nastavit, jaké režimy podvzorkování chromatičnosti mají být použity pro každý jednotlivý režim videa HDMI. Většina konkurenčních modelů multimediálních přehrávačů takové ovládací prvky nemá.

Widevine L1 a prémiové videoslužby

Podpora technologie Widevine Level 1 DRM (nejpokročilejší úroveň DRM) umožňuje sledovat prémiové online videoslužby s kvalitou videa HD a Ultra HD. Přehrávače médií bez podpory technologie Widevine Level 1 mohou v takových službách přehrávat pouze video ve standardním rozlišení.

Stereofonní a vícekanálové přehrávání SACD

Můžete přehrávat hudební soubory Super Audio CD (DSD) ve špičkové kvalitě ve všech libovolných populárních formátech (ISO, DFF, DSF), včetně stereofonních i vícekanálových souborů, včetně souborů, které používají kompresi DST. Vícekanálové soubory DSD lze vyvést do HDMI jako vysoce kvalitní vícekanálový PCM (až 176,4 KHz). Stereofonní soubory DSD lze vyvést do rozhraní HDMI a S/PDIF jako vysoce kvalitní stereofonní PCM (až 176,4 KHz).

Operační systém Dune HD založený na systému Linux

Přehrávač médií používá jedinečný hybridní operační systém, který se skládá z operačního systému Dune HD OS založeného na systému Linux (pro zajištění stabilního provozu a plynulého přehrávání médií) a operačního systému Android (pro podporu aplikací pro systém Android), které běží současně.

Technologie Dune HD Android Playback Accelerator

Tato jedinečná technologie inteligentně spravuje prostředky systému Android OS, aby se minimalizoval vliv systému Android OS na engine přehrávání médií a zajistilo se plynulé a kvalitní přehrávání videa a zvuku.

Ekosystém Dune HD

Na základě otevřeného Dune HD SDK a API jsou k dispozici různé aplikace optimalizované pro TV, zásuvné moduly, rozšíření, skiny grafického rozhraní, řešení pro správu kolekcí, integrace se systémy domácí automatizace prostřednictvím oficiálního obchodu Dune Store, dodavatelů 3 stran a od obrovské komunity uživatelů.

Uživatelské rozhraní Dune HD

Slavné uživatelské rozhraní Dune HD, vyvíjené a pilované po dobu více než 12 let, speciálně optimalizované pro použití na televizních obrazovkách a ovládání pomocí standardního dálkového ovladače, vyladěné pro co nejlepší použitelnost, umožňuje snadné a pohodlné používání přehrávače médií.

Organizátor filmů a encyklopedie filmů Dune HD

Funkce "Moje sbírka" uspořádá uživatelovu sbírku filmů do pěkně vypadajícího katalogu. Obsáhlá encyklopedie filmů poskytuje informace o stovkách tisíc filmů s podrobnými popisy, plakáty, křížovými odkazy mezi filmy a osobami, trailery, přímými odkazy na videoslužby online atd. Pokročilý prohlížeč souborů automaticky rozpoznává filmy.

Mobilní aplikace Dune HD

Jedinečná mobilní aplikace Dune HD (Dune Control) pro mobilní zařízení se systémy iOS a Android poskytuje plný přístup ke všem funkcím multimediálního přehrávače Dune HD velmi pohodlným a výkonným způsobem. Plně nahrazuje standardní infračervené dálkové ovládání, umožňuje procházení a výběr mediálního obsahu přímo na mobilním zařízení (nabídka zobrazená na mobilním zařízení kopíruje nabídku zobrazenou na televizní obrazovce) a obsahuje sekci Now Playing pro pohodlné ovládání přehrávání médií.

Chytrá domácnost

Přehrávač médií poskytuje výkonné rozhraní IP Control a má mnoho možností integrace do systémů Smart Home a Home Automation, jako jsou Control4 a Crestron.

Prokazatelná historie aktualizací softwaru během velmi dlouhého období

Dune HD je známý svou pověstí, že naslouchá zpětné vazbě uživatelů a poskytuje aktualizace softwaru po mnoho let. Například u některých starších modelů jsou aktualizace softwaru s dalšími funkcemi poskytovány již více než 10 let. To je možné díky jedinečnému přístupu "single code base", což znamená, že firmware pro všechny modely Dune HD je založen na stejném softwaru (průběžně vyvíjeném a vylepšovaném podle zpětné vazby uživatelů).

Podpora zvuku HD

Multimediální přehrávač může do A/V přijímače vyvést zvuk v rozlišení HD.

Plná podpora 3D

Podpora formátů Side-by-side, Top-to-bottom a MVC (BD3D) zajišťuje dokonalé přehrávání Full HD videa ve 3D.

Podpora optických disků (USB)

Můžete připojit externí jednotku optických disků USB a přehrávat multimediální soubory a obrazy BD/DVD z optických disků (nejen šifrovaných).

Dvoupásmová 802.11ac 2T2R Wi-Fi a 1Gbit Ethernet

Přehrávač médií je vybaven dvoupásmovou Wi-Fi podporující standardy 802.11b/g/n/ac (2,4 GHz + 5,0 GHz) s podporou 2T2R (dvojnásobný výkon) a dvěma externími anténami Wi-Fi, které umožňují přehrávat obsah s vysokým datovým tokem vzduchem. Port 1Gbit Ethernet umožňuje získat maximální výkon při kabelovém připojení.

Vestavěné rozhraní Bluetooth

Vestavěné rozhraní Bluetooth umožňuje snadno připojit různé dálkové ovladače, bezdrátové klávesnice, myši, joysticky, zvukové reproduktory, sluchátka, náhlavní soupravy a další zařízení.

Špičkový infračervený dálkový ovladač s učením a podsvícením

Prémiový IR dálkový ovladač má podsvícení a funkci učení, která umožňuje nakonfigurovat dálkový ovladač pro ovládání nejen multimediálního přehrávače, ale také televizoru nebo jiného zařízení.

Dálkový ovladač Bluetooth s funkcí AirMouse a mikrofonem

Přídavný dálkový ovladač Bluetooth ovládá set-top box prostřednictvím rádiového kanálu, poskytuje funkci AirMouse pro pohodlné ovládání aplikací pro systém Android, které nejsou optimalizovány pro ovládání pomocí běžného dálkového ovladače, a poskytuje funkci Mikrofon pro hlasové vyhledávání v aplikacích, které ji podporují.

IR vstupní port a IR extender

Vstupní IR port umožňuje připojení IR extenderu, který zvyšuje flexibilitu instalace přehrávače. IR extender je součástí dodávky.

Tlačítko napájení na předním panelu

Přehrávač médií můžete pohodlně zapínat a vypínat také pomocí tlačítka na předním panelu.

 

 

Technické parametry :

Procesor: Realtek RTD1619DR
RAM: 4 GB
Vnitřní paměť: 32 GB
Šasi: hliník
Chlazení: 120 mm větráček Noctua
OS: Linux-based Dune HD OS + Android 9.0
Rozměry (š x v x h): 425 x 76 x 310 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: