Denon AVC-X3800H + Focal THEVA N3D + N1 + CENTER

Kód: 38628
Neohodnoceno
99 990 Kč
Skladem (1 set)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

    

Oživte své hudební a filmové zážitky tímto 5.0 zvukovým setem, který spojuje vynikající zvukový výkon zesilovače Denon s precizním zvukem reproduktorů od Focal. Každý tón, každý zvuk a každý detail se promění v ohromující zážitek díky dokonalému sladění technologií obou značek.

Oficiální stránky výrobce Focal ZDE

Oficiální stránky výrobce Denon ZDE

Dostupná barevná varianta zesilovače: Černá

Dostupné barevné varianty reproduktorů: Černá, Light Oak, Walnut

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro volbu barevné varianty nás při objednávce kontaktujte na tel.: 603 167 026 nebo 777 560 560


Denon AVC-X3800H

Díky 9 zesíleným kanálům, až 4 nezávislým subwooferů, Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced a Auro-3D AVC-X3800H zahalí větší obytné prostory zvukem v kvalitě kina. Vychutnejte si úžasnou kvalitu videa 8K a díky vestavěnému systému HEOS® můžete bezdrátově streamovat a sdílet online hudbu mezi místnostmi.

VYSOCE KVALITNÍ 9 KANÁLOVÝ ZESILOVAČ

Diskrétní vysokoproudové zesilovače poskytují výkon až 180 W na kanál - dostatečný výkon pro napájení jakéhokoli reproduktoru.

3D ZVUKOVÝ ZÁŽITEK

Nechte se pohltit zvukem Dolby Atmos®, DTS:X®, IMAX Enhanced a Auro-3D spolu s Dolby Surround, DTS Neural:X a upmixerem Auro-Matic pro optimalizaci staršího obsahu.

FLEXIBILNÍ KONFIGURACE

AAVC-X3800H nabízí mnoho možností nastavení a flexibilitu pro přizpůsobení domácího kina vašim potřebám. Podporuje možnost zpracování 11.4 kanálů, režim předzesilovače a volitelnou možnost upgradu Dirac Live (za poplatek, přijde brzy v roce 2023).

POKROČILÉ 8K DOMÁCÍ KINO

Video 8K je podporováno na všech šesti vstupech HDMI a dvou ze tří výstupů. Vychutnejte si snadnou kompatibilitu videa a skvělou kvalitu obrazu díky funkcím HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ a Dynamic HDR passthrough.

Technické parametry : 

Počet kanálů: 9.4
Výkon na kanál: 105 W (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,08% 2 kanály)
Multikanálové kodeky: DTS HD Master, DTS:X, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS Neural:X, Dolby Surround, DTS Virtual:X, Auro 3D, IMAX Enhanced
Rozlišení videa: 8K
Rozměry (Š x H x V): 43,4 x 38,9 x 23,6 cm
Váha: 27,6 kg

Focal THEVA N°3-D

DESIGN A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Focal spojuje design, konstrukci a elegantní povrchové úpravy ve svých produktech, posouvajících zvuk na vyšší úroveň. Barevná paleta černého a dřeva dodává reproduktorům estetický a živý vzhled, který lze snadno kombinovat s různými interiéry. Kovové rámečky kolem měničů a pečlivě umístěný bassreflexový port dodávají reproduktorům pevnost a kvalitu zvuku. Kompaktní design skříní a harmonické sladění s každým modelem řady Theva zajišťuje, že produkty Focal vyzařují eleganci a kvalitu. S černým povrchem a sofistikovaným vzhledem přinášejí reproduktory do každé místnosti nadčasový styl a osobitost.

ČISTÝ HI-FI ZVUK

Focal spojuje inovativní technologie s odbornými znalostmi a vytvořil tuto řadu reproduktorů. Tyto reproduktory, vyráběné ve francouzských továrnách Focal, využívají technologii Slatefiber pro bohatý a vyvážený zvuk. Tweeter TNF zajišťuje čisté výšky a hladkou frekvenci. Doplněk ve formě šikmých stojanů umožňuje optimální časové sladění a vytváří zvukovou scénu zaměřenou na posluchače. Tyto prvky společně přinášejí revoluční zlepšení v sérii Theva.

JEDNA ŘADA, ŠEST REPRODUKTORŮ

Focal rozšířil svou řadu Theva o širokou škálu reproduktorů pro různá použití. Theva N°1 je kompaktní regálový reproduktor, zatímco Theva N°2 představuje nový tenký 3pásmový podlahový reproduktor s 5palcovými měniči, což je výjimečné v domácích podlahových reproduktorech od Focal. Theva N°3 přináší nadčasový 3pásmový podlahový reproduktor, zatímco Theva N°3-D je vybaven reproduktorem Dolby Atmos® pro úžasný zvukový zážitek. Kromě toho je k dispozici dvoupásmový centrální reproduktor Theva Center pro jasné filmové dialogy a Theva Surround pro prostorový zvuk.

Kategorie: Sloupové reproduktory
Typ: 3pásmový podlahový reproduktor s bassreflexem + 1pásmový uzavřený reproduktor
Měniče: 2 x 61/2" (16,5 cm) basové měniče Slatefiber, 6 1/2" (16,5 cm) středobas z břidlicových vláken, 1" (25 mm) výškový reproduktor TNF s obrácenou kopulkou z Al/Mg 5" (13 cm) reproduktor s plným rozsahem zvuku
Citlivost: 91 dB a 91 dB (pro měnič Dolby Atmos®)
Šířka pásma: 48 Hz - 28 kHz, 100 Hz - 20 kHz
Nízkofrekvenční mezní frekvence: 39Hz, 90Hz
Jmenovitá impedance: 8 Ω, 6 Ω
Minimální impedance: 2,9 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 250 W
Dělící frekvence: 270Hz - 2700Hz
Rozměry (VxŠxH): 1019 x 212 x 388 mm
Čistá hmotnost (ks): 22,00 kg

 


 
RAFINOVANÉ REPRODUKTORY SOFISTIKOVANÉ POVRCHOVÉ ÚPRAVY
 
Dostupné v elegantním černém, tmavém a světlém dřevě. Dřevěný vzhled na bočních panelech propůjčuje hřejivý pocit. Tato řada je doma v klasických i moderních interiérech, krásně se kombinuje s různými styly nábytku a dalšími materiály, jako je kov, beton, kámen a další. Černé provedení nabízí nadčasový, sofistikovaný tón, který vnese kouzlo a charakter do každé místnosti. Skříně byly přepracovány a jsou ještě kompaktnější v kombinaci s dalšími předními panely pro čistý povrch a zároveň činí produkty ještě robustnějšími.
 
Focal Theva N°1 Bookshelf Speaker | Bloom Audio
 
KUŽEL Z UHLÍKOVÉHO  VLÁKNA - DETAILNÍ ZVUK
 
Exkluzivně pro Focal a vyrobený ve Francii je kužel Slatefiber vyroben z recyklovaných uhlíkových vláken aplikovaných jako výplň vložená mezi dvě vrstvy termoplastického polymeru. Ve své snaze o dokonalost se naši inženýři rozhodli použít netkaná uhlíková vlákna, všechna směřující stejným směrem, aby dosáhli větší tuhosti, lepšího tlumení a lehkosti – „zásady“ skvělého reproduktoru. Tento exkluzivní kužel, proslulý reprodukcí bohatého, dynamického a vyváženého zvuku, je součástí mnoha produktů Focal napříč našimi domácími, studiovými a automobilovými audio řadami. 
 
TWEETER TNF - VYNIKAJÍCÍ VÝŠKY
 
Hliníkový/hořčíkový TNF výškový reproduktor vyrobený společností Focal ve Francii s obrácenou kupolí poskytuje čisté a jemné výšky. Obvod spojující kupoli s jejím stojanem využívá materiál z paměťové pěny zvaný Poron. Tento prostorový zvuk je přímo odvozen od slavného Berylliového výškového reproduktoru Utopia a snižuje zkreslení o třetinu mezi 2000 Hz a 3000 Hz, což je rozsah vysoké citlivosti ucha. Tento výškový reproduktor Focal zaručuje působivě stabilní zvukovou scénu.
 
Kategorie: Regálové reproduktory
Typ: Bassreflexová 2pásmová regálová reprosoustava
Reproduktorové měniče: 6 1/2" (16,5 cm) Slatefiber Midrange/Bass, 1" (25 mm) Al/Mg výškový reproduktor s obrácenou kopulkou TNF
Citlivost: 89 dB
Šířka pásma: 58 Hz - 28 kHz
Nízkofrekvenční mezní hodnota: 49 Hz
Jmenovitá impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 4,6 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 25 - 100 W
Dělící frekvence: 3000Hz
? Rozměry: 39,2 x 21,2 x 26cm
Hmotnost: 7 kg/ks
 
 
 

2-PÁSMOVÝ STŘEDOVÝ REPRODUKTOR

Theva Center je dokonalým doplňkem k reproduktorům ve vašem systému domácího kina Theva . Díky TNF výškovému reproduktoru a dvěma  reproduktorovým měničům Slatefiber reprodukuje Theva Center jasné dialogy z jakéhokoli filmu s vysokou úrovní detailů . Byl navržen pro umístění na kus nábytku nebo na jeho stojan (k dispozici jako volitelný doplněk) pro elegantní doplněk interiéru.

Kategorie: Centrální reproduktory
Typ: 2-pásmový středový reproduktor
Reproduktorové měniče: 2x 61/2" (16,5 cm) z břidlicových vláken Středobasy/Basy, 1" (25 mm) Al/Mg výškový reproduktor s obrácenou kopulkou TNF
Citlivost: 91 dB
Šířka pásma: 59 Hz - 28 kHz
Nízkofrekvenční mezní hodnota: 51 Hz
Jmenovitá impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 3,8 Ω
Doporučený výkon zesilovače:: 40 - 200 W
Dělící frekvence: 2100 Hz
Rozměry: 21,2x53x26 cm
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: