Indiana Line RD 260 IN CEILING

Kód: 5372
Novinka
1 hodnocení
Značka: Indiana Line
2 960 Kč –15 %
Indiana Line RD 260 IN CEILING
2 960 Kč –15 % 2 490 Kč
Není skladem

Dvoupásmový reproduktor s koaxiální instalací s 6palcovým basovým reproduktorem, vhodný pro hi-fi stereofonní systémy a domácí kino, prostorové efekty a zvuky prostředí všech velikostí. Může být snadno instalován do stěny nebo stropu na sádrokartonovém panelu bez použití dodatečného příslušenství.

Cena za pár

Oficiální stránky výrobce ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu


INSTALAČNÍ REPRODUKTORY INDIANA LINE

Instalační reproduktory Indiana Line jsou modely, které byly navrženy pro zesílení zvuku ve velkých místnostech – nejen v obývacích pokojích, ale mimo jiné také v restauracích nebo obchodech. Tyto modely budou užitečné ve stereo systémech, stejně jako v systémech domácího kina (pro reprodukci zvuku efektových kanálů).

Podle potřeb uživatele si může vybrat z nástěnných reproduktorů, ale i stropních a vestavných konstrukcí. Stylový a univerzální design tohoto typu modelu vám umožní snadno je sladit s jakýmkoliv interiérovým designem.

OBOUSMĚRNÝ SOUSTŘEDNÝ DESIGN

RD 260 je 2-pásmový soustředný instalační reproduktor. Jeho design je založen na 165mm basovém reproduktoru a 24mm prstencovém kopulovitém výškovém reproduktoru. To zajišťuje velmi dobrou kvalitu zvuku jak přehrávané hudby, tak zvukových efektů filmů.

Tento model lze použít například jako efektový reproduktor i v nejpokročilejších vícekanálových systémech, jako je Dolby Atmos nebo DTS: X. A co víc, instalací odpovídajícího počtu reproduktorů snadno zesílíte prostor jakákoliv velikost. Speciální konstrukce RD 260 umožňuje instalaci reproduktoru na stěnu nebo strop bez použití dalšího příslušenství.

Technické parametry

Středobasový měnič: 165 mm
Výškový měnič: 24 mm kalota
Impedance: 4 - 8 Ohm
Pozlacené pérové terminály: single-wire
Frekvenční rozsah: 50 - 22.000 Hz / Dělící frekvence: 4000Hz
Citlivost: 92,0 dB
Doporučený výkon zesilovače: 20 - 60 W
Rozměry (š x v x h): viz. obrázek
Barevné provedení: bílý lak

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: