Yamaha R-S202D + Klipsch R-50M

Kód: 37637
Tip
Neohodnoceno
14 590 Kč
Není skladem

Cena za set

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klipsch R-50M

ZCELA NOVÝ 90° X 90° HORN TRACTRIX®
Aktualizovaná konstrukce výškového měniče, včetně zvětšených vnějších rozměrů, dodá vaší hudbě a filmům více síly a emocí. Větší rozhodně znamená lepší, s kontrolou směrovosti ve větším frekvenčním pásmu, což vede k přesnější zvukové scéně.

 

HLINÍKOVÝ VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR S LINEÁRNÍM ODPRUŽENÍM (LTS)
Exkluzivní 1" výškový reproduktor LTS s kaptonovým odpružením, který je charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, minimalizuje zkreslení a zajišťuje detailnější přednes. Hliník je extrémně lehký a tuhý materiál použitý v sestavě výškového reproduktoru, který zajišťuje vysokou účinnost.

 

MĚDĚNÉ TEPELNĚ TVAROVANÉ REPRODUKTORY Z KRYSTALICKÉHO POLYMERU.
Díky využití technologie trickle-down z vysoce ceněné řady reproduktorů Reference Premiere společnosti Klipsch mají 5,25" woofery TCP strmější úhel kuželů pro hladší odezvu a lepší přesnost a transparentnost.

 

VYSOCE KVALITNÍ DESIGN A VZHLED SKŘÍNĚ
Skryté upevňovací prvky, od okraje k okraji a nízkoprofilové magnetické mřížky dodávají reproduktorům vybroušený, moderní vzhled. Skříně z MDF desek s texturou dřeva odolnou proti poškrábání, která se hodí do interiéru vaší domácnosti.

 

REFERENCE V NOVÉM POJETÍ
Prohlédněte si všechny reproduktory nejnovější generace legendární řady reproduktorů Klipsch Reference a připravte se na to, že váš svět bude otřesen.

 

Yamaha R-S202D

Yamaha R-S202D představuje vynikající kvalitu zvuku a čistý design, pro který je Yamaha známá. Poskytuje kompatibilitu s Bluetooth a DAB / DAB + tuner pro vychutnání digitálních přenosů.Vysoká kvalita zvuku, vytvořená bohatými zkušenostmi a tradicí a vysoké technologické postupy. 

Verze s DAB tunerem 

Yamaha Vysoká kvalita zvuku, vytvořená bohatými zkušenostmi a tradicí a vysokou technologickou odborností

Yamaha, s dlouhou historií 125 let jako výrobce hudebních nástrojů, má také vysokou reputaci pro HiFi komponenty. R-S202D byl vytvořen s využitím této bohaté zkušenosti a vysoké technologické znalosti. Je založen na konceptu „Natural Sound“ pro reprodukci veškeré hudby tak, jak skutečně zní, a je postaven s pečlivou péčí od návrhu obvodu po základní zvukovou produkci, i když vstupní model reprodukuje vysokou kvalitu zvuku a hudebně bohatý zvuk.

Vysoký výstupní výkon 100 W x 2 * a vysoká kvalita zvuku

R-S202D s výkonem 100 W * x 2, který je nad svou třídou, má vysokou kvalitu zvuku, která minimalizuje délku signálních tras a optimalizuje rozložení obvodu. Umístění výkonového transformátoru v blízkosti obvodu výkonového zesilovače snižuje ztráty energie a zároveň zlepšuje špičkovou kapacitu zdroje napájení, aby umožnil výstup vysoké hlasitosti. Signální kostra a kostra napájení jsou připojeny v jednom bodě, čímž se eliminuje vzájemné rušení, aby se dosáhlo vyššího poměru S / N. Výsledkem je zvuk plný jasnosti a pocitu otevřenosti.

* 8 ohmů, 40 Hz - 20 kHz, 0,2% THD

Bluetooth® kompatibilní pro bezdrátové streamování hudby

R-S202D poskytuje funkce Bluetooth®, které vám umožní snadné bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů a dalších zařízení. Pomocí displeje v telefonu vyberte skladby z knihovny a uslyšíte, jak se přehrávají s plnou výkonností a kvalitou zvuku vašeho zvukového systému.

Užijte si digitální rádio od DAB / DAB + Tuner

DAB a DAB + jsou formáty digitálního zvukového vysílání, které nabízejí velký výběr rozhlasových stanic s vysokou kvalitou zvuku. Mezi další výhody patří automatické ladění dostupných stanic se seznamem, ze kterého si můžete vybrat, a zobrazení informací, jako je název stanice. Můžete přednastavit 40 stanic DAB / DAB +.

Jednoduchý a sofistikovaný design

R-S202D zdědí jednoduchý a sofistikovaný designový styl, pro který je HiFi zvuk Yamaha známý. S elegantním zakončením vlasové linie krásně harmonizuje s jiným HiFi audio zařízením. Ovládací tlačítka a knoflíky hlasitosti také ukazují náš závazek k jednoduchosti a snadnosti použití.

Selektor reproduktorů a reproduktorové terminály pro dva systémy

Tento přijímač je vybaven reproduktorovými terminály pro dva systémy a umožňuje připojit dvě sady reproduktorů. Přepínač reproduktorů usnadňuje přepínání mezi výstupy reproduktorů, což umožňuje slyšet zvuk z jednoho reproduktorového systému (A nebo B) nebo z obou (A + B).

Šetření energie

Funkce správy napájení automaticky vypne napájení (přepne se do pohotovostního režimu), pokud nebyl přijímač delší dobu provozován. Lze nastavit na 2, 4, 8 nebo 12 hodin nebo vypnout. Kromě toho je spotřeba energie v pohotovostním režimu pouze 0,5 W, čímž se dosahuje dobrého energeticky úsporného výkonu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: