Yamaha A-S201 + Klipsch R-40M

Kód: 37670
Neohodnoceno
13 250 Kč
Není skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční hifi set, který je sestaven ze stereo zesilovače Yamaha A-S201 a regálových reproduktorů Klipsch R-40M.

 

Yamaha A-S201

HIFI stereo zesilovač, maximální výkon 2x140W (4 ohmy, 1 kHz, 0,7% THD), vnitřní symetrické zapojení, PURE DIRECT, repro A/B nebo A+B, vstup Phono MM, hlinikový čelní panel, dálkový ovladač.

Stereo zesilovač Yamaha A-S201 je určený pro milovníky klasického stereo poslechu jde o cenově dostupný model umožňující zapojení dvou párů reprosoustav pro ozvučení dvou místností. Model disponuje funkcí Pure Direct, která zkracuje signálové cestu na minimum a tím poskytuje mnohem čistší zvuk na výstupu. Lze k němu připojit až pět nejrůznějších audio zařízení včetně stále oblíbeného gramofonu. Zesilovač nabízí masivní konstrukci zaručující kvalitní zvukový zážitek. Zesilovač je dodáván společně s elegantním dálkovým ovladačem pro snadné nastavení z Vašeho křesla. Za zmínku stojí i funkce pro automatické vypínání po 2,4,8 nebo 12 hodinách nečinnosti.  

Yamaha Vysoká kvalita zvuku, vytvořená bohatými zkušenostmi a tradicí a vysokou technologickou odborností

Yamaha, s dlouhou historií 125 let jako výrobce hudebních nástrojů, má také vysokou reputaci pro HiFi komponenty. Model A-S201 byl vytvořen využitím této bohaté zkušenosti a vysoké technologické odbornosti. Je založen na konceptu „Natural Sound“ pro reprodukci veškeré hudby tak, jak skutečně zní, a je postaven s pečlivou péčí od návrhu obvodu po základní zvukovou produkci, i když vstupní model reprodukuje vysokou kvalitu zvuku a hudebně bohatý zvuk.

Vysoký výstupní výkon 100 W × 2 * a vysoká kvalita zvuku

A-S201 s výkonem 100 W * × 2, který je nad svou třídou, má vysokou kvalitu zvuku, která minimalizuje délku signálních tras a optimalizuje rozložení obvodu. Umístění výkonového transformátoru v blízkosti obvodu výkonového zesilovače snižuje ztráty energie a zároveň zlepšuje špičkovou kapacitu zdroje napájení, aby umožnil výstup vysoké hlasitosti. Signální kostra a kostra napájení jsou připojeny v jednom bodě, čímž se eliminuje vzájemné rušení, aby se dosáhlo vyššího poměru S / N. Výsledkem je zvuk plný jasnosti a pocitu otevřenosti.

* 8 ohmů, 40 Hz - 20 kHz, 0,2% THD

Čistý přímý režim pro větší čistotu zvuku

Zapnutí spínače Pure Direct způsobí, že zvukový signál obchází řídicí obvody pro basy a výšky, vyvážení a zesilovač zadní vyrovnávací paměti. To zlepšuje kvalitu zvuku při zachování plné výstupní kapacity. Zkrácení signální trasy zlepšuje čistotu zvuku a pomáhá reprodukovat i ty nejjemnější hudební nuance.

Jednoduchý a sofistikovaný design

A-S201 zdědí jednoduchý a sofistikovaný designový styl, který je Hi-fi zvukem Yamaha známý. S elegantním zakončením vlasové linie krásně harmonizuje s jiným HiFi audio zařízením. Ovládací tlačítka a knoflíky hlasitosti také ukazují náš závazek k jednoduchosti a snadnosti použití.

Konektor Phono MM pro přehrávání vinylových a šroubových reproduktorů

A-S201 má jeden vstupní terminál MM fono pro připojení přehrávače záznamů. Celkem pět vstupních terminálů znamená, že může být centrální jednotkou pro různé typy zvukových systémů. A jeho velké šroubové svorky reproduktorů poskytují pevné připojení pomocí silných kabelů reproduktorů.

Šetření energie

Funkce správy napájení automaticky vypne napájení (přepne se do pohotovostního režimu), pokud nebyl zesilovač delší dobu používán. Lze nastavit na 2, 4, 8 nebo 12 hodin nebo vypnout. Kromě toho je spotřeba energie v pohotovostním režimu pouze 0,5 W, čímž se dosahuje dobrého výkonu úspory energie.

 

 

Klipsch R-40M

Nová řada Reference II značky Klipsch přináší nový pohled do audiofilního světa s jestě kvalitnějším zvukem než jste si doteď mohli poslechnout.

REGÁLOVÉ REPRODUKTORY SE 4" WOOFERY


ZCELA NOVÝ HORN TRACTRIX® 90°X 90°
Aktualizovaná konstrukce výškového měniče, včetně zvětšených vnějších rozměrů, dodá vaší hudbě a filmům více síly a emocí. Větší rozhodně znamená lepší, s kontrolou směrovosti ve větším frekvenčním pásmu, což vede k přesnější zvukové scéně.


HLINÍKOVÝ VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR S LINEÁRNÍM ODPRUŽENÍM (LTS)
Exkluzivní 1" výškový reproduktor LTS s kaptonovým odpružením, který je charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, minimalizuje zkreslení a zajišťuje detailnější přednes. Hliník je extrémně lehký a tuhý materiál použitý v sestavě výškového reproduktoru, který zajišťuje vysokou účinnost.MĚDĚNÉ TEPELNĚ TVAROVANÉ REPRODUKTORY Z KRYSTALICKÉHO POLYMERU.
Díky využití technologie trickle-down z vysoce ceněné řady reproduktorů Reference Premiere společnosti Klipsch mají 4" woofery TCP strmější úhel kuželů pro hladší odezvu a lepší přesnost a transparentnost.VYSOCE KVALITNÍ DESIGN A VZHLED SKŘÍNĚ
Skryté upevňovací prvky, od okraje k okraji a nízkoprofilové magnetické mřížky dodávají reproduktorům vybroušený, moderní vzhled. Skříně z MDF desek s texturou dřeva odolnou proti poškrábání, která se hodí do interiéru vaší domácnosti.REFERENCE V NOVÉM POJETÍ
Prohlédněte si všechny reproduktory nejnovější generace legendární řady reproduktorů Klipsch Reference a připravte se na to, že váš svět bude otřesen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: